STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Konkurence

3. června 2015 v 23:03 | Vittani Virentem |  Akce a soutěže
Čtyři smečky vedle sebe. Dřív byli jako jeden, jedna smečka, ale to si nekonkurovali - nyní ale přišlo období hladu a největší počet lovné zvěře se nachází právě u hranic, což samozřejmě vede k rozbrojům...


Díky náboru nových hráčů jsou teď všechny čtyři smečky silné a schopny boje. Do teď docházelo jen k menším šarvátkám mezi vlky, nyní ovšem nastává skutečná válka! Vlci ze smeček jsou zaneprázdněni sami sebou, čehož samozřejmě plánují využít Vyhnanci, kteří se rozhodnou zaútočit na Rintintinův les a Elitní vlky.

Časový průběh Akce


5.7. - Začínají oficiální nepokoje u hranic, do soubojů se vrhají i alfy.
Stále se ale bojuje na příběhu (Píše do příběhu té smečky, která má méně příspěvků - za předpokladu, že je to souboj mezi dvěma smečkami).
Zároveň bude vytvořeno nové vlákno s názvem Souboje, do kterého budete psát dvojice vlků, které spolu necháte později zápasit. (Obě strany musí souhlasit, ve vláknu můžete také vyzývat na souboj vlky a ti vám potom mohou kývnout, nebo nabídku zamítnout...
Nezáleží na tom, jaké posty, levely magie, či pohlaví spolu budou bojovat - kromě alfa vlků a vlčat. Alfa vlci mohou bojovat pouze s alfa vlky druhých smeček a vlčata pouze s vlčaty.) Nezáleží na tom, jestli budou bojovat vlci ze smeček, se kterými mají společné hranice, nebo ne. BOJŮ SE NEMOHOU ZÚČASTNIT VETŘELCI!
Bojovat mohou pouze dvojice.

10.7. Se stávají boje agresivnějšími a začíná pravá válka.
V Soukromých hrách začnou ADMINISTRÁTOŘI vytvářet témata (názvem budou dvě jména soupeřících vlků + příp. dodatek - pouze u alf, nebo vlčat) Tedy např. Altair & Aetas Volito - (Alfy). V popisu tématu budou levely magie a dovednosti daných vlků, příp. speciální útoky, nebo levely bonusových magií.
Vlci spolu budou bojovat. Nezáleží na tom, jestli magií, silou, nebo vychytralostí - důležité je respektovat pravidla; dát soupeři šanci na protiútok, nebo vyhnutí se, zároveň ze svého vlka ale nedělejte superhrdinu.
Na příběhu se souboje budou odehrávat podstatně méně, spíše vůbec. Vše bude směřovat do vlákna. V této době je stále možné přihlásit vlka do zápasu.

31.7. Se souboje uklidňují a na území se opět vrací zvěř.
Do tohoto data by měly všechny souboje skončit. Pokud neskončí mezi vlky, ukončí je administrátoři.
Nastává čas vyhodnocování - já, Vittani Virentem, z každé dvojice určím vítězného vlka (v závislosti na tom jak bude psát, kolik dá protihráči šancí k obraně, nikoli na tom, jak moc bude zraněný - i když to možná bude hrát také malou roli, ale důležitější bude styl psaní) a každý vítězný vlk = +2 body pro smečku, ze které pochází. Každý poražený vlk = -1 bod pro smečku, ze které pochází.

31.7. - ? - Vyhodnocení

Vítěz je jen jeden, ale poražený taktéž. Smečka, která bude mít méně než 15 bodů (tj. minimálně 8 vítězných soubojů a max. 1 prohraný) bude na pokraji smrti a její aktivita (lovy, akce) se bude muset rychle zvýšit, jinak zanikne a její území bude rozebráno ostatními smečkami!
Vítězná smečka, která bude mít více než 30 bodů (tj. minimálně 15 vyhraných soubojů a žádný prohraný) získá (stejně jako dříve nejpočetnější) smečka tajemný Velký dar.
Pochopitelně každý jednotlivý vlk který souboj vyhraje, získá odměny.

Závěr

Vlk do každého zápasu vstupuje 100% zdravý a může zápasit s kolika vlky chce.

Tak hodně štěstí a síly, užijte si hru!
V komentářích můžete zanechat recenzi na Akci! ^^
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dino Dino | 4. června 2015 v 11:56 | Reagovat

Ježíííš! Já se tak těším! :D Ještě nikdy jsem v RPG nebojovala, bude to supeer! ;D

2 Iris Iris | 5. června 2015 v 15:41 | Reagovat

Škoda, že se to odehrává o prázdninách, ale jinak se těším :D

3 Vittani Virentem Vittani Virentem | Web | 5. června 2015 v 19:22 | Reagovat

[2]: Doufala jsem, že nás tu bude co nejvíc. :3

4 Attie Attie | 8. června 2015 v 13:07 | Reagovat

[3]: No, to je na jednu stranu dobrý nápad, ale já tu první dva týdny prázdnin nejsem, takže se Fénix snad chvíli obejde bez alfy :D

5 Kyra Kyra | 9. června 2015 v 15:48 | Reagovat

Já se na pc  nedostanu skoro celé prázdniny.. :/

6 dino-de-mal dino-de-mal | 9. června 2015 v 19:59 | Reagovat

[4]: Máš přece ješte Šajloua xD

[5]: Doufám, že na sraz čas mít budeš...

7 Flutter Flutter | 10. června 2015 v 8:39 | Reagovat

Super! Vypada to jako super akce, uz se tesim :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama