STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Duben 2015

Soutěž-Šikovné ručičky-VYHODNOCENÍ

30. dubna 2015 v 20:19 | Kyra |  Akce a soutěže
Konečně (omlouvám se, ale němela jsem heslo od blogu) je zde vyhodnocení mé Velikonocní Soutěže:

Soutěž-Šikovné ručičky


Caimi

30. dubna 2015 v 15:52 | Lífi |  Vlčata
Jméno vlka
Caimi
Druh / pohlaví
Vlk / vlčice
Rodina
Rodiče: Rellem Bloodmoon Virentem a Nala Luce di Bontà; Sourozenci: Midnight
Magie
Rostliny
Caimi umí ze začátku nechat vyrůst nějakou malou rostlinku. Postupně bude umět nechat vyrůst větší rostliny, pak keře a potom třeba stromy. V boji může Caimi protivníka svázat trny, ale to by asi nikdy neudělala.
Povaha
Caimi je většinou někde v koutě a dívá se, jak si ostatní povídají nebo hrají. Moc ráda by se bavila s nimi, ale bojí se, že by ji nevzali mezi sebe a nechce je otravovat. Nemá ráda velké společnosti. Třeba když je někde více než čtyři vlci. Caimi je vegetariánka, protože má moc ráda zvířata a nechce jim ubližovat. Nikdy by neublížila ani mouše. Snaží se zvířata chránit. Skoro všeho se bojí. Nejdříve se musí ujistit, že je to bezpečné. Je hodně opatrná. Nemá ráda hádky a už vůbec ne boje. Od těch se raději drží dál. Nikdy neříká svůj názor a se vším souhlasí, i když se jí to nelíbí. Když jí někdo ubližuje, ani se nesnaží bránit. Nechá si všechno líbit. Je chytrá a rychle se učí. Také si hodně rychle něco zapamatuje. Když se naštve, nikdy to nedává najevo. Nikdy nedokáže být na někoho zlá. Dokáže být jen hodná a milá. A to i k nepříteli, pokud nějakého má. Má ráda vlčátka a moc ráda si s nimi hraje. Větší společnost vlčátek jí nevadí ale dospělých vlků už ano. Má ráda své přátele a váží si jich. Vždy, když potřebují pomoct, tak jim pomůže. Má ráda vodu a moc ráda se v ní koupe. Nemá ráda, když vidí, že někdo trpí. To ona trpí s ním. Nemá ráda krev. Když mluví, tak většinou šeptá. Je tichá a většinou o ní vlci ani neví. Je dost nevýrazná. Nemá ráda, když se stane středem pozornosti a všichni se na ní koukají. Také nemá ráda pomluvy a lži.
Dovednosti
Síla: 10% (+10% z talismanu)
Výdrž: 20%
Rychlost: 20% (+ 20% z 2× talismanu)
Inteligence: 50%

Kasumi

30. dubna 2015 v 15:47 | Lífi |  Vlčata
Jméno:
Kasumi
Druh / Pohlaví:
Vlk / Vlčice
Rodina:
rodičia: Xera de Estúpido( matka) Dark Majakki ( otec)
súrodenci: Lester Majakki (m), Orange Majakki (f),Kasumi (f)
Partner/ka:

Potomstvo:

Magie: -Neviditelnost
Umím se zneviditelnit, aby mě nikdo neviděl. A já mohla nepozorovatelně proběhnout v místech které by normálně nebyly přístupné. Zároveň mi neviditelnost zakrývá i můj pach. Takže mě nikdo podle čichu nemusí najít, ale né vždy to platí. Díky mému znaku na lopatce se mi dobíjí energie a magie.
Povaha:
Jsem milá a přátelská, hodně ráda si hraju s ostatními vlčaty. Nikdy bych nedovolila aby se mým sourozencům něco stalo. Nenechám se zas tak moc někým rozhodit, jsem dost klidná povaha, do ničeho nejdu po hlavě. Při každém rozhodnutí se nejdřív pečlivě zamyslím. Ráda pozoruji měsíc a jeho odraz na vodní hladině, hlavně když je v úplňku. Když tak pozoruji měcís připadá mi jako by se mi dobývala energie. Miluju období zimy, kvůli mé srsti, nemusím skoro ani používat magii. Baví mě běhat , skoušet něco nového, a zdokonalovat své schopnosti jak mgii tak fizické. Mám ráda společnost a zábavu i když neuškodí mi když jsem chvíli sama.
Dovednosti:
Síla: 20%
Výdrž: 10%
Rychlost: 20%
Inteligence: 50%

Midnight

30. dubna 2015 v 15:44 | Lífi |  Vlčata
Jméno vlka:
Midnight
Druh / pohlaví:
vlk / vlk
Rodina:
Rodiče: Rellem Bloodmoon Virentem a Nala Luce di Bontà; Sourozenci: Caimi
Partner/ka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Prokletí lidskosti
Tato magie je poněkud neobvyklá a vyskytuje se v nepříliš velkém množství. Je možné i říci, že Midnight je jediný uživatel, ale to přesně nikdo neví. Magie spočívá v tom, že se daný vlk promění v člověka. (Midnightova podoba je přibližně takováto.) A až teprve po dosažení a ovládnutí svého těla jako člověka, je schopen ovládat schopnosti. Jako vlk je ale ovládat nemůže. Proto prokletí. Není to nic pěkného, takže ani není co závidět. Tudíž, Midnight je schopen využívat své schopnosti pouze v podobě člověka. A tyto schopnosti jsou: Ohýbání věcí → může cokoliv ohnout či jinak přizpůsobit podle sebe. Bolest a účinek, který tím způsobí, je ovlivněn zkušenostmi. A jelikož se touto magií asi moc neubrání, časem se u něj začne rozvíjet i jednoduchá, až primitivní magie: Odrážení → umožňuje oddálit útoky, různé předměty a podobně.
Povaha:
Midnight je dost zvláštní vlk. Rozhodně to není nikdo obyčejný, koho potkáte na každém rohu, ale ani nikdo trochu jiný. On je hodně jiný. Prostě odlišný než ostatní. Těžko říct, jestli je to způsobené jeho prokletím, ale tato možnost se rozhodně nevylučuje. Jeho chování je často spíše takové ležérní a nic moc neřeší příliš zhurta. Jenže, pak se mu všechno lehce vymkne z rukou a to ho dovede k vyděšenosti, až šílenosti. V takových chvílích je od něj možné očekávat prakticky cokoliv. Když nemá na nic moc náladu, je často až strašidelný a je lepší se mu pro jistotu vyhnout. Jinak se opravdu nezná. Jeho karma je spíše zlá, ale můžete se ho přeci jen dotknout různými věcmi. Zatáhnout do toho jeho a vyčítat mu až moc jeho chování, přátele, rodinu, svět, všechno kolem,…Jakmile vidíte v jeho očích zúžené zorničky, je špatně. S Midnightem není rozhodně něco v pořádku. A to se dostáváme také k jeho vzhledu. Jistě je postřehnutelné, že vypadá spíše jako vlčice, ale to je počáteční omyl prakticky úplně všech. Nevyjímaje i jeho lidskou podobu. Kvůli tomu si ho často dobírají a když to vezmeme i celkově, tak hledání jeho přátel je vždycky naprosto beznadějné. Nikdo ho nemá rád. Dá se to však změnit?…
Dovednosti:
Síla: 35%
Výdrž: 15%
Rychlost: 20%
Inteligence: 30%

Magic leaf

30. dubna 2015 v 15:42 | Lífi |  Vlčata
Jméno :
Magic leaf
Druh/pohlaví :
Vlk / vlčice
Rodina :
Bratr Ryou Sestra Kuliana Sestra Lighting miracle Bratr Snake ; Matka Sandy Otec Orion
Partner :
-----------
Potomci :
-----------
Magie :
Voda
Mohu vodu odklonit a udělat si tím takový tunel s vodními stěnami. Pokud si to budu přát,voda mi ustoupí a nechá mě projít i jezerem. To ale až později protože jsem ještě moc malá. Ráda si vytvářím ve vzduchu třeba kuličky vody a někdy si hraju tím, že je po někom házím. Moc to sice ještě neovládám ale někdy se mi podaří i chodit po vodě.
Povaha :
Jsem takové hravé vlčátko. Moc ráda si hraju s menšími vlčaty. Hodně dovádím a někdy jsem možná až otravná a dalo by se říct že jsem trochu neposlušná. Většinou jsem se dříve smála a bývala jsem ráda středem pozornosti a dováděla s přáteli celé dny a noci. Dokážu se uklidnit když běhám a nebo plavu protože mě to baví - asi proto že mám magii vody. když pláču tak mě nejvíce utěší když se můžu přitulit k někomu z naší rodiny a přátel. Pokud mě někdo vidí může si myslet že jsem roztomilý cukroušek a takový "malášek". Nu nikomu to vyvracet nebudu ale pokud něco uděláte mým přátelům tak jste mým nepřítelem většinou už navždy. Když někoho neznáím můžu být stydlivá a to obvykle řeším tak že uteču. No sama si o sobě myslím že můžu být dotcela dobrá kamarádka ne ? Možná kdysi. O všechnop jsem přišla když nám shořel les a smečka i rodina buď uhořeli nebo se rozutekli. Od té doby mám samé negativní stránky ale jsem šťastná že vůbec ještě žiju.
Dovednosti :
Síla: 15 %
Výdrž: 15 %
Rychlost: 20 %
Inteligence: 50 %

2. Narozeniny - Dááárečky!

29. dubna 2015 v 22:38 | Lífi |  Aktuálně

Všechny práce máme splněné…ale počkat!Jedna nám chybí! Rozdávání dárečků! Kdo se toho ujme…Lífi?Zákony smečky Insieme

29. dubna 2015 v 18:38 | Rellem Virentem & Nala Luce di Bontà |  Pravidla

http://th04.deviantart.net/fs5/PRE/i/2005/123/3/a/Wolf_Paw_and_Feathers_by_TalentWasted.jpg

Smečka Insieme

Vůdci: Rellem Virentem & Nala Luce di Bontà
Území:

Zákony smečky Insieme

Vlčata
Posty: Každé vlče nově narozené ve smečce má post i práva Vetřelce. Každé vlče, které bylo předvedeno alfě a splnilo zkoušku, dostane post, jaký alfa určí. Každ vlče, které nesplnilo zkoušku přijetí do smečky má post Vetřelce po dobu čekací doby na opravnou zkoušku přijetí. Post, který vlče dostane se pohybuje v rozmezí tří nebo dvou postů - tří, je-li post matky a otce rozdílný + post pod vlkem s nižším hierarchním postavením, dvou, je-li post matky a otce stejný + post pod postem rodičů.
Zkoušky do smečky: O tom, jestli je vlče připraveno/nep­řipraveno na zkoušku rozhoduje výhradně pečovatel/lektor, který má vlče na starosti. Vlčata při zkoušce musí ulovit zvíře určené alfou, musí předvést svou zručnost v magii. Vlče musí v obou dvou částech uspět, aby bylo přijato. Jakékoliv pochybení ze strany vlčete je kompenzováno dočasným postem Vetřelce po dobu neurčitou, kterou určí lektor/vychovatel vlčete v konzultaci s alfou.
Vlče, jež není potomkem členů smečky skládá stejnou zkoušku jako vlče ve smečce narozené, přičemž hodnocení alf je přísnější.
Vychovatelé vlčat: Do té doby, dokud není vlče schopno přijmout tuhou potravu jsou vlčata ponechána u rodičů, přičemž maximální čekací doba je půl roku. Poté je vlčeti přidělen vychovatel a lektor v jedné osobě, které vlče vychovává až do doby, dokud neusoudí, že je připraveno stát se plnohodnotným členem smečky. Maximálním věkem jsou tři měsíce. Jakmile ani v té době není vlče připraveno stát se členem smečky, je vyhnáno z území.
Rodičovství: Pokud chce mít pár vlčata, musí se zeptat alf. Pokud se pár alf nezeptá či nedostane povolení a i přes to zplodí vlčata, jakmile budou schopna přežít bez rodičů, budou vyhnána z území a rodiče budou potrestáni dle rozsudku alf.

Vetřelci

Posty: Každý vlk na území automaticky dostává post Vetřelce se všemi právy. Vlk přijatý do smečky získává post kappy a až poté se může pokoušet o další posty.
Práva vetřelců: Vetřelec na území smečky nemá právo lovit či cíleně zranit žádného živočicha ani rostlinu na území. Jediné právo, které vetřelci mají je právo na život, neohrožuje-li vetřelec členy smečky nebo jiné živočichy/rostliny na území.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci na území smečky jsou víceméně tolerováni, vykazují-li submisivní chování, podřízenost smečce, nepřekračují meze svých práv a nezůstávají na území příliš dlouho.

Další smečky

Příjem vlků z jiných smeček: Vlci z cizích smeček jsou všeobecně přijímání neradi, zvláštně, jedná-li se o smečku, se kterou nemá tato moc dobré vztahy; naopak, má-li tato smečka s dotyčnou vztahy dobré, je to o dost jednoduší. Vyhnané vlky přijímáme pouze pro důkladném prokonzultování a pokud je vlk do smečky přijat, získává post omegy.
Vztahy s ostatními smečkami: Se smečkami mají povětšinou neutrální vztahy, obzvlášť, je-li období hojnosti. Nastává-li ale přesun stád a na smečce není dostatek potravy, bez varování je schopna zaútočit

Povinnosti a zákony

Profese: Profese platí.
Vlci s profesí vychovatele si zasluhují větší úctu, než ostatní členové stejného postu. Při setkání s postem vyšším jsou však stále podřízeni. Jsou vybíráni ze spolehlivých vlků, z těch, kteří jsou smečce oddaní od samého začátku a hlavně jsou nestranní a jsou schopni vlče vychovat.Zvláštní výjimku mají také vlci s vyučeným postem hraničáře - musí tedy nosit dubový list. Tuto skupinu všichni vlci vyjma alf mají jako povinnost respektovat, chovat se k nim tak, jak si zasluhují. O tom, který vlk se může/nemůže stát hraničářem rozhodují již vyučení hraničáři v konzultaci s alfou.
I léčitelé se těší vyšší úctě než ostatní, mají přednost před vlky svého postu při krmení a mají k dispozici všechny byliny i rostliny. Žádosti léčitele o bylinu musí vyhovět každý, nemá-li jiný, vážnější důvod.
Lov: Vlci mohou lovit minimálně po dvojicích, omegy nemají právo lovit - pouze s povoleím alf. Je výslovně zakázáno zabíjet pro potěšení, ihned po smrti je nutností poděkovat v duchu Draku přírody, že vlka nenechal zemřít hladem.

Zákony smečky:
- Každý vlk musí vykonávat svou zadanou profesi bez zaváhání, iniciativně a sám se musí snažit o co nejlepší výkon, jinak následuje sankce.
- Každý vlk je povinnen respektovat vyšší posty a dávat to dostatečně najevo - projevovat submisivní chování sklopením hlavou před alfou, dokud ho alfa nevyzve, aby dal hlavu do klasické polohy.
- Březím vlčicícm loví potravu partner nebo jiný člen smečky, pokud je partner nějakým způsobem indisponován. To samé platí, je-li nějaký vlk zraněn či je nemocný.
- Je přísně zakázáno lovit králíky, či se nějak zmiňovat o zabíjení před alfa samicí. Je nutné respektovat hierarchii a slovo alfy je vždycky to poslední.
- Každý vlk má právo rozhodovat o svém vlastním životě a vlci mají zakázáno zabraňovat jakýýmkoliv způsobem rozhodnutí jiných.


Skuteční hráči

Požadovaná aktivita (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): 2x týdně, čím více, tím lépe.
Počet postav: Neomezeno.
Akce
Přihlásit se může každý, výběr záleží na alfách.

Zákony smečky stříbrného Fénixe

29. dubna 2015 v 18:22 | Attie & Shiloh |  Pravidla

Smečka stříbrného Fénixe


Vůdci: Attie a Shiloh
Území:

Zákony smečky stříbrného Fénixe


Vlčata:
Posty: Dokud vlče nedospěje, bude mít post vlčete (ani Vetřelec, ale ani Kappa).
Zkoušky do smečky:Po překročení věku tří let, čili dospělosti vlčeti připadá post Vetřelce, nehledě na posty jeho rodičů a je v jeho zájmu dojít za alfou pro úkol.
Vychovatelé vlčat: Vychovávat vlčata budou do dvou let rodiče, mezi druhým a třetím rokem musí vlče sebrat své nasbírané vědomosti a učit se dál samo.
Rodičovství:Vlčata mohou mít pouze Kappy a vyšší.

Vetřelci
Posty: Podle toho, jak zkouška dopadne, alfa rozhodne, zda-li je jedinec hoden být ve smečce. Nezáleží na vydařenosti zkoušky, když uspěje, vždycky bude začínat u Kappy. Vyšší posty (delta, gamma, atd.) uděluje alfa po dalším přezkoušení. Vlci za ní chodí v případě, kdy se cítí, že jsou schopni zkoušku udělat, ve výjimečných případech alfa vybírá vlky sama, ale i přesto musí podstoupit zkoušku. Vyšší posty může dávat i beta, ovšem předtím, než post udělí, se musí poradit s alfou.
Práva vetřelců: Vetřelec nesmí lovit na území smečky - trest smrti. Smečka nemá právo zabít vetřelce bez vážného důvodu - musí se nějak provinit, aby zemřel.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci mohou být na území smečky maximálně do měsíce (v reálném světě), pokud do té doby nevyhledají alfu, musí území opustit, jinak má smečka právo s nimi naložit podle jejich úsudku.

Další smečky
Příjem vlků z jiných smeček: Alfa musí konzultovat s jinou alfou ze smečky, z které chce vlk přestoupit.I přesto musí přecházející vlk splnit zkoušku, kterou bude mít o něco těžší, než normální vetřelci.
Vztahy s ostatními smečkami: Záleží na hojnosti zvěře, ale s většinou má smečka neutrální až pozitivní vztahy.Vyjma smečky Barona a Bastet Virentem, k těm alfa chová trochu nedůvěřivé pocity.

Povinnosti a zákony
Profese: Platí, aby byla profese udělena, chodí se za alfou, možno dojít i za betou - v případě válečníka a hraničáře za pouze alfou.Alfy si samy určují speciální ochranu podle jejich schopností a obecných sympatií k nim. Takoví vlci dostanou speciální zbroj a je jejich hlavní povinností chránit alfy.
Lov: Loví si jedinec i skupinka, na tom nezáleží. V létě se loví více, než v zimě. Každý vlk/pár je povinnen ulovit nějaký kus zvěře do zimy a věnovat ho smečce, aby se v zimě mělo co žrát. Pokud se tak nestane, stihne ho trest. Je zakázáno lovit vzácné druhy zvířat. Přísný zákaz jakkoliv ohrožovat stříbrné fénixe.

Zákony smečky:
- Zapovězená slova jsou jména mrtvých/ztracených potomků alfa páru (čili Lexi, Ezio, Storm, Fortis), stejnětak jako narušovat jakkoliv myšlenkovou magii alfy Attie.
- Není nutné se v přítomnosti alf klanět, postačí, když vlk odvrátí hlavu jako důkaz podřízenosti (jako u opravdových vlků), dokud alfa nepokyne, aby na něj pohlédl nebo neodejde.
- Alfa, Beta a Gamma mají právo zabít vyhnance, popř. Omegu bez jakéhokoliv vážného důvodu.
- Je zakázáno vstupovat na bez přítomnosti nebo speciálního svolení alfy … (později doplním podle území, které Vittani přidělí) kvůli tomu, že na tomto místě žije vzácný mystický tvor Fénix. Místo je chráněno myšlenkovou bariérou, která informuje obě alfy, jen co skrz ní někdo vstoupí, načež alfa pošle vyslance (nikdy nemluví o tom, kdo to je, zda-li je to vůbec vlk), který viníka přivede a vůdci rozhodnou o jeho trestu.
- Každý člen se musí chovat podřízeně ke speciální ochraně vůdců.
- Pokud speciální ochrana nemá z nějakého důvodu možnost chránit život alf, je povinností každého vlka, aby ochránil alfy.
- Partnerství není nijak omezeno.

Skuteční hráči
Požadovaná aktivita (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): Minimálně 1× za 14 dní.
Počet postav: Neomezeno.

Akce
Přihlásit se může kdokoliv.
Stříbrní fénixové: 
 Je to druh fénixů, dá se poznat podle stříbrně až šedě
zbarveného peří. Tito ptáci nemají s ohněm nic společného, jako
normální fénixové, jinak jsou jejich schopnosti stejné.
Fénixové žijí ve speciálně vyhrazené části území (doplním),
kam je zakázáno vstupovat bez povolení, vyjma alf.
Fénixové s vlky nijak nekomunikují, ani jim nepomáhají, čili
smečka nemá oproti jiným žádnou výhodu, pouze má na území jiný
druh.
V podstatě se o nich skoro nic neví, pouze to, že umí krásně
zpívat a milují semínka dýní, kterých je taky vyhrazená
rezervace plná.

Zákony smečky Kirigakure

29. dubna 2015 v 18:00 | Aetas Volito & Naomi |  Pravidla

Smečka Kirigakure

Vůdce: Aetas Volito & Naomi
Území:

Zákony smečky Kirigakure


Vlčata

Posty: Každému vlčeti, které se narodí ve smečce připadne post Sigmy (S: jako štěně, small, čekatel na zkoušku). Každému vlčeti vetřelci, mladšímu dvou let, které chce do smečky, připadne post Sigmy. Post Kappy a tedy oficiálního člena smečky, může vlče získat po složení zkoušky a to od dvou let věku.

Zkoušky do smečky: Narozené vlče ve smečce bude mít stejné zkoušky, jako jakýkoliv vetřelec. Vlče, které se nenarodí ve smečce, bude mít stejné zkoušky, jako dospělý (úměrně věku, ale ve stejném smyslu)

Vychovatelé vlčat: Vlčata si budou cvičit a vychovávat sami rodiče. Pokud však ale vlče rodiče nemá a je mladší dvou let, budou ho vychovávat vlci s postem vychovatele nebo alfy, pokud vychovaté ve smečce nejsou.

Rodičovství: Každý vlk ve smečce může mít vlčata, je ale povinen oznámit tento fakt alfám. Čili, nemusí se dotazovat alf, ale musí oznámit, že čeká vlčata a s kým.

Vetřelci

Posty: Každý vlk, který splní zkoušku, dostane automaticky post Kappa → poté se může snažit o vyšší posty.

Práva vetřelců: Vetřelci nesmí lovit na území smečky. Každý vetřelec pohybující se na území smečky má povinnost se ohlásit alfám. Každý vetřelec by měl usilovat o to, stát se členem smečky a pokud tak nechce, měl by území smečky opustit. Vetřelec se musí chovat pokorně a submisivně. Vetřelec nesmí napadnout člena smečky a to ani Omegu.
Smečka má právo zabít vetřelce, v případě, že: porušil hrubě zákony smečky, za předpokladu, že: Tomu budou přítomni minimálně 3 vlci ze smečky (netýká se Omeg a Sigem) a jeden vlk ze tří, musí mít vyšší post než Delta.

Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci na území smečky by být dlouhodobě neměli. Každý vlk ze smečky, který potká vetřelce, je povinen odkázat jej na alfy, aby se přidal do smečky.


Další smečky

Příjem vlků z jiných smeček: Přijímáme, ale pouze po domluvě s alfou smečky, ze které chce vlk přestoupit. Záleží z jakého důvodu chce vlk přestoupit. Obecně nepřijímáme vlky, kteří byli z jiné smečky vyhnáni, pokud porušili zákony smečky.

Vztahy s ostatními smečkami: Neutrální, dobré, mírumilovné (Jednoduše, konflikty nevyvoláváme, ale kálet na hlavu si také nenecháme :))


Povinnosti a zákony

Profese: Přinášejí výhody a bonusy navíc v akcích.

Lov: Lovit se smí drobné živočichy jako kachny, myši, sviště, zajíce samostatně, větší živočichy pouze ve skupině vlků ze smečky (podle pravidel lovu), loví se pouze nemocní a slabí jedinci, přísný zákaz zabíjet mláďata a zákaz zabíjet silné jedince. Šelmy se neloví, vyjímku tvoří jedinci ohrožující smečku (puma, medvěd - pokud ohrožují vlky přímo), a ti se loví pouze koordinovaně ve skupině vlků ze smečky.


Zákony smečky:
- Zákaz vyvolávat konflikty.
- Zákaz ponižovat vlky nižších postů (výjma Omeg).
- Zákaz povyšovat se nad vlky vyšších postů (výjma Omeg).
- Pokud prochází alfy, je povinen každý vlk, nezávisle na postu, pozdravit mírnou poklonkou (samozřejmě jednou denně, ne pokaždém projití :))
- V případě ohrožení smečky jsou všichni vlci povinni bránit nejen smečku, ale především alfy, vlastním tělem.
- V případě, že je nějaký vlk nemohoucí, má partner (pokud onen vlk nemá partnera, tak vlci postu Gamma) povinnost lovit mu a obstarat vše nezbytné k přežití.
- Nemocný, nebo nemohoucí vlk, který již nebude smečce ku prospěchu, smí pokojně dožít ve smečce.


Skuteční hráči

Požadovaná aktivita (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): minimálně 2× týdně

Počet postav: Neomezeno

Akce
Přihlásit se může každý (V příběhu je bude vybírat alfa - na předpokládané aktivity)

~~~Ztráta~~schopnosti~~mluvit~~~

28. dubna 2015 v 22:58 | Vittani Virentem |  Aktuálně
Všichni vlci