STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

REGISTRACE

30. března 2015 v 10:49 | Vittani Virentem |  REGISTRACE
"Pokud jste se rozhodli registrovat, vítejte."

Jsme textovou RPG o území, na kterém se usídlili vlci. Momentálně jsou na území čtyři smečky, spadající pod elitní skupinu vlků a tlupa vyhnanců. Vlci smeček jsou hrdí, majestátní a respektují zákony přírody, vyhnanci jsou zákeřní, krvelační a rváři. Je jen na Tobě, ke komu se přidáš a čím budeš.
http://images2.fanpop.com/image/photos/10100000/Wolf-Pack-wolves-10113490-1024-768.jpg Registrace vlka

Pokud se registruješ jako vlk, máš post vetřelce. Tvým úkolem je pak dostat se do nějaké smečky, nebo k vyhnancům - tak, že splníš úkol, který Ti zadá alfa, či vůdce. Pokud se chceš registrovat jako vlče, můžeš hrát buď za sirotka - a potom pro Tebe platí stejná pravidla jako pro normálního vlka, a nebo za vlče, které se narodí vlkům ze smečky. V tomto případě je však nutné optat se na fóru, zda -li je nějaká vlčice březí a jestli můžeš hrát její vlče.
Vytvořit obrázek vlka můžeš v jednom z volně dostupných creatorů.

http://www.history.com/news/wp-content/uploads/2013/03/neanderthals-rabbits.jpg Registrace živočicha

Pokud se chceš registrovat jako živočich, vlož jej do příslušného tématu. Dostaneš post "živočich" krátce po registraci na fórum a platí pro Tebe stejná pravidla, jako pro vlky ve všech ohledech, vyjma života (a vstupu do smečky) - pokud se registruješ jako obvyklá vlčí kořist, je mnohem snažší Tě zabít.

http://im03.thewallpapers.org/photo/32651/cave-001.jpg Registrace úkrytu

Pokud chceš, aby byl Tvůj vlk v bezpečí před ostatními, zaregistruj mu úkryt, do kterého bude moci pouze on a pozvaný vlk.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama