STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

INFORMACE

30. března 2015 v 13:05 | Vittani Virentem |  Informace
"Náš svět, rovná se jiný svět. Respektuj a uctívej naše zákony a budeš přijat."


Zde nalezneš seznam všech informací které nezbytně potřebuješ k tomu, aby jsi se začal v Niwatském světě lépe orientovat. Je doporučeno se některé informace naučit, poněvadž je budeš potřebovat každý den v životě Tvého vlka.

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/027/2/f/The_Happy_Wolf_by_PictureByPali.jpg Pro nováčky

Pokud se ještě úplně neorientuješ v našem vlčím světě, doporučujeme Ti přečíst si tento článek, ve kterém nalezneš odpovědi na své otázky a cenné rady do budoucího života v naší RPG.

Mapa Niwatského území

Každá smečka má jiné území, které také jinak vypadá a ve kterém žije něco jiného. Jak to ve kterém území vypadá, naleznete na stránkách jednotlivých smeček. Zde jsou ovšem vypsány živočišné druhy žijící po celém území a zmapováno území mimo smečky a také seznam všech vlčích skupin.

https://c2.staticflickr.com/8/7183/6857672755_1a521708de.jpg Lov

Pokud si nejsi úplně jist tím, jak správně lovit, v tomto článku Ti poradíme jak na to. Bez lovu se vlk neobejde, pokud není vegetarián - jenomže vegetariánství často nedělá organismu, který potřebuje bílkoviny, dobře. Avšak i takové vlky v Niwatu nalezneš.

http://www.vantagepointimages.com/uploads/processed/1015/1004040809061wolf-running-059-w.jpg Trénink

Trénink je něco, co pomáhá vlkům zdokonalovat své schopnosti. Zde si můžeš přečíst, jak správně a co nejefektivněji trénovat, aby jsi se mohl stát silnějším vlkem smečky.

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2009/362/f/7/wolf_and_moon_by_MissPadfoot_88.jpg Niwatský časoprostor

Čas se v CHKO Niwat počítá poněkud rozdílněji, než na jiných místech. Noc i den přinášejí různé možnosti dobrodružství. Něco utíká pomaleji, něco rychleji - proto neváhej, začni hrát a nenech Tvého vlka zaspat celý jeho život.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAlu7FbOgrbefTnU3DcEmmJ8UNJPQZP31fnIIdEe0zFefen4h_ Láska

Tempus dilectionis, nebo také čas lásky. Miluješ, chceš být milován, nebo jsi naopak již milovat přestal? V tom případě je tato rubrika pro Tebe. Nalezneš zde vše ohledně partnerství i rozvodů.

http://fc00.deviantart.net/fs23/f/2008/012/c/a/Wolf_Pup_by_Opium01.png Vše o vlčatech

Založení rodiny je vždy velkou slávou pro celou smečku. Pokud jsi se rozhodl, že se svojí partnerkou chceš také vychovávat hrdé vlky smečky, či prohnané vyhnance, zde najdeš informace od početí, až po vyrůstání a výchovu vlčat.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/85/2c/90/852c90434b05faac586bcb99a2e9629d.jpg Patroni

Patron. Ukrývá se v každém v nás, ale jen v pravém nebezpečí vyletí z našeho srdce, aby nás mohl ochránit. Patron. Přítel, který Tě nikdy nezradí a který za Tebou bude vždy stát a chránit Tě až do posledního dechu. Patron. Tajemná a magická část Tvého já.

http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/133/0/7/wolf_warrior_by_dersheltie-d3g9wye.jpg Vlčí profese

Profese dodávají vlkům určitá privilegia, ale také určité povinnosti, které musí bezbytně plnit pro dobro smečky. Pro každou profesi je nutno být ve smečce a mít určitý počet dovedností, nebo levelů magie.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrw_ryqDhd7oBB_epsi3SNYTf6vzSz0O-80k_m3p8VmhfJC5lbIQ Život a Smrt

Smrt patří k životu. Život bez smrti by nebyl takový, jaký je. Smrt nás někdy sráží k zemi, někdy nám zachraňuje život. Zde najdeš odpovědi na Tvé otázky ohledně života a smrti v Niwatu. Jsou zde vypsané i rady ohledně toho, co dělat pokud Váš vlk zemře.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQLN2B2bnHoUSd4KtKE43bJKk71onHxl1Zv4qb0NfP9TEMRvhiLjw Dotazy

Nikdo není dokonalý. Pokud Ti něco není jasné, neváhej a ptej se, nikdo z nás Ti to nebude mít za zlé - ale pokus se nejdříve odpověď na Tvoji otázku nalézt sám, protože mnohé věci jsou vypsány na stránkách a je zbytečné se ptát na něco, co je jasně napsáno a dáno.

http://fc01.deviantart.net/fs28/f/2008/055/4/0/Magic_wolf_by_Himeno_San.jpg Bonusy z akcí

V akcích a soutěžích mohou Tvoji vlci za své zásluhy a aktivitu získat různé bonusy, zejména bonusové útoky, které není možné zakoupit v obchodě. Tyto bonusy jsou vypsané právě na tomto místě, stejně jako jejich účinky.

http://lpintop.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/wolf18.jpg Kontakty

Tvůj partner je neaktivní a rád by jsi mu připomněl, že strádáš? Nebo máš s nějakým vlkem domluvenou hru a on se již dlouho neukázal? Zde je seznam mimoherních kontaktů na různé hráče, kteří se rozhodli je uveřejnit.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdyaE6xc357m0seyZWiCf7ET84nItBJVKqbMYlJ9Pg7v75PXURAQ Administrátorské funkce

Administrátoři jsou těmi, kteří drží Niwat nad vodou a pracují proto, aby mohl fungovat a vždy jsi mohl nalézt aktuální informace. Chovej se k nim proto s patřičnou úctou - a pokud něco potřebuješ, neváhej a požádej je o pomoc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama