STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Únor 2015

Vyhodnocení - Co to slyším?

13. února 2015 v 22:25 | R. B. V. |  Akce a soutěže
Tákže, tributes, máme tady vyhodnocení naší soutěže Co to slyším? Nebudeme to dále protahovat, zde jsou medailové příčky:

1. místo - Altair se sedmi hlasy, dostává od nás velikou gratulaci a jako odměnu: 80 VB, 1 lvl magie, schopnost Komunikace v mysli, dovednostní talisman dle svého výběru
2. místo - Rychlá Smrt za svou postavu Satsuki se šesti hlasy, dostává od nás velikou gratulaci a odměnu: 60 VB, schopnost Čtení myšlenek, dovednostní talisman dle svého výběru
3. místo - Iris se čtyřmi hlasy také získává gratulaci a odměnu: 40 VB, dovednostní talisman dle svého výběru

V této soutěži jste se hodně rozcházeli v názorech, hlasy dostalo většina vlků!

Hlasování:
10 VB - Attie, Zara, Iris, Spirit, Elis, Dino, Ikari, Kyra, Lythya, Darkness, Ice Moon,

Účast:
10 VB - Lythya, Altair, Icee, Ikari, Ice Moon, Skuga, Elis, Argo, Dino, Attie, Iris, Rychlá smrt, Darkness, Kyra

Odměny vám rozdám co nejdříve, jsem potěšena vaší hojnou účastí a snad se někdy sejdeme v dalším kole :).

Good luck in next competintion, tributes!

Odměny zapsány, R. B. V.

Zara

7. února 2015 v 7:23 | Samee |  Kirigakure
Wolverine photo wolf.jpg

Meno:
Zara
Druh:
Vlk
Pohlavie:
Samica
Rodina:
Rodičia: Zora (matka) Misterioso ( otec)
Súrodenci: Zaro, Leonie, Arwen, Brix
Partner:
Cyrano
Potomstvo:
Mágia:
Živel oheň
Stačí keď zavyjem a vo mne sa prebudí moja ohnivá polovička. Potom zastrihám ušami a medzi nimi sa mi vytvorí ohnivá guľa alebo čo chcem.
Povaha:
Som milá vlčica, ktorá má rada spoločnosť a za svojich priateľov by som položila aj život. Keď ma však niekto nahnevá viem sa kruto pomstiť. Neznášam keď sa niekto niekomu vysmieva alebo mu robí zle. Taktiež nerada počúvam rozkazy, ale vyššie postavených vždy počúvnem. Mám rada lovenie, zavýjanie a zdokonalovanie svojich schopností. Moje obľúbené farby sú červená, čierna a biela. Mám dobrý čuch, ale len za veterných podmienok. Môj sluch je podľa mňa vynikajúci vďaka svojim veľkým ušiam. Moje oči sú zlatisté, takže dobre vidím aj v tme. Zuby sú biele ako perličky a keď sa taz zahryznú už nepustia. Chvost mám síce krátky a keď som bola ešte malá hanbila som sa zaň, no postupom času som prišla na to , že s ním dokážem vytvárať rôzne ohnivé obrazce a ornamenty. Raz keď som vytvárala tieto obrazce napadli ma nejaký vlci, v tej rýchlosti som nevedela spoznať kto to je. Bežala som však čo najrýchlejšie a keď som preskakovala spadnutý strom jeden z tých vlkov sa mi zahryzol do labky. Mám tam nie veľmi peknú jazvu a preto nosím obväz.
Dovednosti:
Sila: 20
Výdrž: 30
Rýchlosť: 20
Inteligencia: 30

Vlastnictví:

Imperial (Patron)Kamy

7. února 2015 v 7:18 | Samee |  VzpomínámeJméno živočicha
Kamy
Druh / Pohlaví
vlk / vlčice

Rodina
Rodiče: Haidi, Oraunus ; Sourozenci: Jackie, Elis, Mine, Koru

Partner/ka
- - -

Potomstvo
- - -
Magie - Myšlenky
LEVL.1
Dokážu proměňovat myšlenky druhých, jakkoliv je ovlivnit. Např. ze zlých myšlenek utvořit dobré a naopak
Povaha:
Jsem milá vlčice, nerada vyhledávám konflikty, to ale neznamená, že se jich bojím ba naopak, když už to jinak nejde umím být pěkně dravá a vzpurná. Jsem malá ale obratná a rychlá. Nevypadám hrozivě ale věřte že když se naštvu umím být zlá jako kdokoli jiný. Většinou vidím v ostatních hned to nejlepší, věřím, že nejlepším lékem je vždy úsměv a jsem vždy ochota pomoci. Mám své dny, kdy nemám náladu a to bývám uzavřená sama do sebe. Většinou se nestává, že by mě něco dokázalo natolik vyvést z míry abych zaútočila, jsem poměrně klidná vlčice, ale když už se někomu podaří mě vyprovokovat, nedopadne to s ním nejlíp. Jsem totiž dost tvrdohlavá a když si zamanu, že z Vás nadělám paštiku, můžete se spolehnout, že to tak bude, se vší pravděpodobností Vás nezabiju, jen Vás uvedu do jakého si stavu, ve kterém se ani nepohnete. Většinu času jsem však klidná, milá, tichá a přívětivá a co se týče zkušeností, mám jich dost. Opravdu dost. Hodně jsem toho zažila a některé věci už nechci nikdy zažít znovu.
Dovednosti
Síla: 20
Výdrž: 22
Rychlost: 40
Inteligence: 18

Darkness

7. února 2015 v 7:16 | Samee |  Kirigakure
Při setkání s vyhnancem přišla o špičku pravého ucha.
Jméno:
Darkness z Pandory
Profese:
Stopař
Druh/Pohlaví:
vlk/samice
Rodina:
---
Partner:
---
Magie:
Vítr
Dokážu zrychlit vítr do obrovské rychlosti, stejně tak nastolit naprosté bezvětří. Dokáži vytvořit tornáda a jiné vychřice a větry, dokážu pohybovat pomocí větru s věcmi( pouze stejné a menší váhy než jsem já) a rozpohybovat vodu, zhasnout oheň.
Vítr mně dokáže nadzvednout a dokážu de pohybovat ve vzduchu, pouze max.5 metrů nad zemí, i to je opravdu dost, hlavně mám výodu proti nepřátelům.
Povaha:
Darkness je zvláštní, ať už svým původem či samotným charakterem. Narodila se jako anděl , byla jí přidělena velmi silná magie- smrt a život. Dark má dvě stránky, dobrou a špatnou, tu zlou vška skodo nikdy neokusíte. Její dobrá stránka je optimistická, vždy veselá , hodná a milá na všechny i ke světu. Má očividnou radost ze života, ráda se usmívá. Její zlá stránka se většinou moc neprojevuje, je tichá a samotářská ale v hloubi duše zuří. Když k ní někdo přijde, není zrovna hodná. Ale jak říkám, snaží se s každým vycházet dobře.
Dovednosti:
Síla: 20
Výdrž: 30
Rychlost: 30
Inteligence: 63

Vlastnictví
Elementární bytůstka
2x Taliman zeměCinnis

1. února 2015 v 19:04 | Samee |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Cinnis, zkráceně Cinna (jméno znamená Popel)
Druh / pohlaví
vlk / vlk
Rodina:
Sourozenci: Ikaru no Nara, Lucky, Áspero Kôrê Jēntøł, Leslie, Aiko; Rodiče: Kito + Merla
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie
Temnota Severského panteonu
Cinnova magie je velice specifická. Jde totiž o temnotu Severského panteonu, tedy o temnotu bohů Odina, Lokiho a Thorina. Spojení magií těchto tří bohů dá dohromady magii, jakou má Cinnis. Ta se dělí na dvě části - temnotu vjemovou a hmotnou.
Temnota vjemová
Je to v podstatě černý dým, dokud se vás ale nedotkne, je neviditelný. Když se potom dostanete do jeho blízkosti, obklopí vás tento dým tak hustě, že nic nevidíte. Temnotný kouř má ale i jiné vlastnosti. Zabrání všem vjemovým ústrojím (tedy čenichu, uším, očím hmatovým vouskům i jazyku) cokoliv vnímat. Nic neuslyšíte, neuvidíte, neucítíte atp. po celou dobu vašeho "pobytu" v dýmu. Ztratíte ponětí o tom, kde je nahoře a kde dole, jednoduše budete naprosto ztracení.
Do lvl 4 tento dým nebude fungovat na 100%, takže pokud bude mít Cinna lvl 1, dým bude fungovat na 25%, když lvl 2 tak na 50% a podobně. Současně s tím se zvětšuje I plocha, kterou dým zabírá - 1 lvl = 1 m2, 2 lvl = 2 m2 adt. Od lvl 4 se zvětšuje jenom plocha. Dým se vytrácí na každém lvl po deseti minutách.
Temnota hmotná
Jak už název napovídá, půjde o temnou hmotu. Z té umí Cinnis tvarovat věci, štíty, vlastně cokoliv si bude přát. Schopnost tvořit se ale zvyšuje s lvly, takže čím nižší lvl, tím menší možnost tvoření. Tuto hmotu nelze rozbít ani nijak rozdělit, pokud si to nebude Cinnis přát. Nevýhodou ovšem je, že jakmile má pod 35% energie, hmota sama mizí a lze ji vytvořit až bude mít více energie. Stojí to ovšem za to.
Povaha
Cinnis. Vlk mnoha tváří. Kolik jich vlastně je? To se přesně určit nedá. Takže, abych začali, ne?
Jedna tvář je vlk jako každý jiný - společenský, mírně vtipný v těch správných okamžicích, dvorný k dámám. Tak ho zná většina vlků. Zná vlka, který je rád ve společnosti, ale přímo ji nevyhledává. Takový Cinna pomůže, ochotně poradí a všeobecně je ke všem milý. Je to nejčastější stránka, kterou světu ukazuje. V tom případě je například hrdý. I když rád kolem pomáhá, on sám od nikoho pomoct nechce. Raději by zemřel, než by si nechal podat pomocnou tlapku. Je také věrný. Ctí vyšší posty, obzvláště alfu, ale není to podlézavý zme*ek. Pro alfu by sám i zemřel, stejně tak pro přátele, rodinu nebo jeho družku. Taková povaha ho provází po celé jeho dětství až k začátku puberty.
Přesto je ale na jeho stránce něco nekalého. Je velice klidný, to ano, ale něco v jeho klidu vás přiměje mít se před ním na pozoru. Možná je to jeho pronikavýma očima, možná charismatem a tajemnem, který ho obklopuje. Tyhle vjemy nastiňují stránku, která přichází po té první - když Cinna něco chce. Musíte vědět, že především je věrný sám sobě. Na první pohled vypadá, že by se kvůli ostatním roztrhl, ale to není pravda. Má stupnici: já, rodina a družka, přátelé a smečka a podle té se řídí. Když má tedy nějaký cíl a vy mu ho překazíte, máte velký problém.
Nemyslete si, že na vás okamžitě napadne. To by přeci nebylo v souladu s jeho plánem. Použije vrozenou lstivou a charisma, aby vás odradil od překažení jeho plánu. Tahy a protitahy, to je jeho um. Miluje slovní potyčky přímo se v nich vyžívá. A nikdy neprohraje.
Pak je tu stránka jeho prohry. On nikdy neprohrává. Nejde o to, že by nikdy nebyl poražen. Jde o způsob jeho myšlení, který je odlišný od ostatních. V bojích bojuje tak dlouho, dokud může. Když ale vidí, že protivník je silnější, vzdá se. Ale není to pro něj prohra. Prohra je pro něj, když se mu věci vymknou z tlapek a on neřídí děj. A co chce v každém zápase? Přežít. A toho cíle dosáhne vítěz. Ten určuje, kdo přežije a nepřežije. A když se zdá, přežije on. Ten druhý je mu ukradený, ať si klidně žije dál. Tímto způsobem on přemýšlí, takže nikdy mu neklesne jeho sebevědomí, které je na zdravé hladině. A podle něj nikdy neprohraje. Stejným stylem se řídí i ve slovních potyčkách.
Upřímnost. Někdy je až neomaleně upřímný, že to vyzní špatně. Zdvořilost je podle něj jen pěkně zabalený podfuk, takže jí nepoužívá. Má rád, když se s ním jedná na rovinu. Ovšem… je tu opět zádrhel s jeho sobectvým. Když musí lhát, aby něčeho dosáhnul, s klidem to udělá. Jinak se ale snaží být upřímný.
Vlčice. Ano, vlčice, jeho zhouba. Je schopen se zamilovat do zamilované vlčice, do vlčice, kterou zná jen pár minut… jsou to ovšem pak jen krátkodobé lásky. Aby se doopravdy zamiloval, musí znát danou vlčici dlouho a rozumět si s ní. Je to dost velký romantik a je rodině založený, takže pokud jednou bude v partnerství, určitě bude chtít vlčata. Pak je tu ještě jedna zajímavost - je to bisexuál.
Pokud z něj tohle nedělá zajímavého a odlišného vlka, tak tohle rozhodně ano - nevěří v Draka Přírody ani v žádné jiné vlivy. Věří totiž v bohy severského Patneonu - Lokiho, Thorina a Odina a s nimi související severskou mytologii. Často se jich dovolává a vždycky dělá všechno v jejich jménu. Můžete ho najít, jak cituje některou z jejich manter nebo zbásněný konec světa neboli Ragnarök. Kdyby někdy slyšel v hlavě Draka Přírody, myslel by si, že jde o zkoušku jeho nezlomné víry. Před každým usmrcením kořisti v duchu poděkuje bohům, že ho nenechají zemřít hlady a celý život bere jako zkoušku.
Dovednosti
Síla: 20%
Výdrž: 35%
Rychlost: 35%
Inteligence: 10%