STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Leden 2015

Kathleen

31. ledna 2015 v 18:08 | Samee |  Vzpomínáme
vlčete
Jméno vlka:
Kathleen
Druh / pohlaví
vlk / včice
Rodina:
Sourozenci: Aira, Diablo, Damon, Tina, Lissi, Jerremy, Angel, Timy Rodiče: Bella, Sammael, nehrají zde.
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Rostliny
Umím ovládat všechny byliny, stromy a vše co vyrůztá z půdy. Můžu šlahounama někoho svázat, když se hodně soustředím dokážu mluvit se stromy ale jen krátce, tráva mi může říct kdo po ni kdy šlapal. Když chodím po květinové louce nikdy na žádnou květinu nešlápnu, jako by mi uskočily. Mám silný vztah s přírodou. Umím například poznat léčivé a jedovaté rostliny atd.
Když třeba dřevorubci ve velkém kácí stromy ucítím to, v hlavě slyším křik stromů a oslabuje mě to. Ten kdo o téhle slabé stránce ví často toho zneužívá tak se ji snažím utajit.
Povaha
Kathleen je milá, hodná, hravá, rozvážná, sympatická, ochotná a prostě je hodná. Někdy ale nemá své dny a je agresivní a nevrlá. Její povahy se střídají často ale bávý milá a hodná, zlá nálada ji většinou jen tak nepřepadne. Když ji někdo hodně naštve může být až krvelačná.
Když někdo ublíží její rodině, plánuje velkou pomstu. Nejraději by všechny vaníky zabila ale ví že to nic není, musí je mučit až ji budou prosit o milost!
Nerada někomu lže, snaží se být upřímná a čestná. Pokud se ji něco líbí nebo nelíbí řekne to narovinu. Nemá ráda hádky, je z nich smutná. Nejraději vše vyřeší racionálně a rozvážně.
Když ji někdo o něco požádá a je to v její síle, udělá to! Alespoň se bude o to co nejvíc snažit. Nechápe proč někdo může všem jen tak lhát když to udělá někomu ona má z toho nepříjemný pocit a je na celý svět nasupená. Nesnáší když si s ní někdo "hraje", když ji využívá a ona o tom ze začátku neví. Takové podrazáky nesnáší, když se s někým skamarádí a pak pohádá nikdy ten kamarád nebude její nepřítel, ale vždy kamarád.
Nesnáší když ji někdo odstrkuje nebo se s někým baví a jí to nechce říct. Jako vlče jsem dost citlivá.
Dovednosti
Síla: 28%
Výdrž: 22%
Rychlost: 20%
Inteligence: 30%

Aiko

31. ledna 2015 v 18:03 | Samee |  Vlčata

Jméno
Aiko
Druh/Pohlaví
Vlk/vlk
Rodiče
Rodina: Merla , Kito Sourozenci: Ikari no Nara, Lucky , Cin­nis ,Aspero , Les­lie
Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Přeměna
Aiko se umí proměnit do podob zvířat.Získá tak i jejich schopnosti(nap­říklad když je pták-umí létat).Když je proměněný,nikdo ho nepozná protože má i pach a stopy zvířete.Dokáže však nadále komunikovat s vlky.
Celkem se umí proměnit do 10-ti zvířat(každý lvl jedno navíc).Jeho proměna je zvláštní tím,že se proměňuje na exotické zvířata.
Level 1- Ara Arakanga
Level 2- Kobra Královská
Level 3-Hyena Skvrnitá
Level 4- Krokodýl
Level 5- Zebra Stepní
Level 6- Panda červená
Level 7- Gepard
Level 8- Medvěd lední
Level 9- Tygr bílý
Level 10- Lev
Povaha
Aiko je hodnější než se na první pohled zdá.Je milý,přátelský a má rád společnost.Je velice poslušný a vždy si váží starších vlků.Když něco slíbí,vždy svůj slib dodrží.Je velmi statečný a pro svou rodinu a sourozence by se klidně popral,ačkoli nemá moc rád boje a raději se vyhýbá problémovým vlkům.Nikdy by nezaútočil na vlčici a když už by musel,neublížil by jí.Za to s vlkem by bojoval raz dva.Je moudrý a vynalézavý,ale víc než to je hravý.Je velice chápavý a dokáže se vcítit do nálady vlka.Rád pomáhá druhým když to potřebují.Miluje dobrodružství a lov,ale nikdy neloví více než by měl,na to má zvířata moc rád.Někdy i zavrčí,ale málokdy se chová zle.Když má špatnou náladu,snaží se to skrývat za milým úsměvem.
Dovednosti
Síla: 25
Rychlost: 25
Výdrž: 25
Inteligence: 25

Lucky

31. ledna 2015 v 18:00 | Samee |  Vzpomínáme
Jméno vlka
Lucky
Druh / pohlaví
Vlk / Vlčice
Rodina
Rodiče: Kito, Merla
Sourozenci: Ikari no Nara, Cinnic, Áspero, Leslie, Aiko
Magie
Neviditelnost
Lucky umí být neviditelná. To znamená, že umí zmizet. Nikdo jí nemůže vidět, ale může jí nahmatat. Umí udělat neviditelného i někoho (nebo něco) neviditelného. Na jak dlouho záleží na levelu magie. Třeba když má 1 level tak může být neviditelná 10 minut, když má level 2, tak na 20 minut a takhle to jde dál.
Povaha
Lucky má ráda když je někde hodně vlků. Má ráda větší společnosti. Nemá ráda, když je někde sama. Nemá ráda nudu. Je hravá a moc ráda si hraje. Nemá ráda hádky a boje, ale pokud se jedná o hru, tak jí to nevadí. Do opravdových bojů se raději nezapojuje, protože to už na rozdíl od her sranda není. Ráda dělá blbosti. Nemá ráda namyšlené vlky. Také nemá ráda vlky kteří se pořád mračí a nikdy se neusmívají. Když má špatnou náladu, tak dokáže být hodně drzá. Někdy je drzá i na vlky, které nezná, ale to jen někdy. Ze všeho si dělá srandu. Ráda poznává nové věci. Baví jí létání. Má ráda všechna roční období.
Dovednosti
Síla: 27
Výdrž: 20
Rychlost: 28
Inteligence: 25

Leslie

31. ledna 2015 v 17:58 | Samee |  Vlčata
Jméno vlka:
Leslie
Druh / pohlaví:
vlk / vlčice
Rodina:
Sourozenci: Cinnis (†), Áspero (†), Ikari no Nara, Lucky (†), Aiko
Rodiče: Merla (†) a Kito
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Magie jednorožce
Její magie se odráží od její povahy. Magie jednorožce je jedinečná a zvláštní magie propletená nitkami tajemnství a záhadnosti. Ovšem o ně se nikdo nestará. Vlci s touto magií dokaží prostě na každé tváři vyvolat úsměv - a to opravdový. Proto josu často velice oblíbení. Při poznání sama sebe a své magie Leslie vlastně ovládá magii přírody (země). Může nechat někde vyrůst květiny a nebo vyléčit stromy a rostliny.
Ačkoli magie vypadá naprosto bezbranně, není tomu tak. Leslie také umí svou magii proměnit v útok - poslat na někoho kořeny, aby mu svázaly nohy nebo vytvořit velký štít z listu.
Vše samozřejmě závisí ne levelu.
Povaha:
Kdokoli, koho by jste se zeptali by vystihnul Leslie slovem: 'milá'. Její duše obsahuje mnohem víc než jen to jedno slovo, ale pokud si myslíte, že je milá, jste blízko pravdě.
Je to prostě někdo, kdo neumí být zlý, nemá rád lhaní a straní se ho jako snad nikdo jiný. Je velice citlivá k přírodě a proto je z části vegetariánka. Když může, jí jen rostliny, ale chápe, že vlci byli určeni k tomu, aby jedli převážně masitou stravu a tak si občas něco takového dá k jídlu ráda.
Mnoho vlků si říká, jak by se s ní mohlo něco stát - poslouchá, nikdy neporušuje pravidla… Kdyby její schopnosti byly jen takovéhle, opravdu by se jí asi nic nestalo, ale Laslie má talent na náhody. Když se ty náhody vyhnou její kontrole, většinou je z toho pěkný problém.
Miluje dobrodružství. Za adrenalin a nějaké to napětí by dala všechno, dokonce občas poruší 'pár' těch pravidel, aby si něco užila.
Občas není moc sebevědomá - to hlavně když je sama. Ve společnosti se dokáže změnit na úplně jiného vlka, úplně k nepoznání.
Dovednosti
Síla: 15 %
Výdrž: 45 %
Rychlost: 15%
Inteligence: 38 %


Vlastnictví

Ikari no Nara

31. ledna 2015 v 17:50 | Samee |  Vlčata
Jméno
Ikari no Nara
Druh/pohlaví
vlk/vlčice
Rodina
matka: Merla otec: Kito
sourozenci: Áspero , Cinnis, Lucky , Leslie, Aiko
Magie
regenerace pochopitelně zatím nezná, rychleji se jí hojí rány
Popis magie
Regenerace je magie, díky které mohu ovládat buňky. Mohu je deformovat, ničit, obnovovat. Má matka byla léčitelkou a otec bojovníkem. Lecos jsem se naučila o léčení.
Povaha
Mé jméno je Ikari, znamená zlost. Je mi záhadou, proč se tak jmenuji. Jsem velmi osamělá. Společnost ani moc nevyhledávám, tedy vůbec ji nevyhledávám. Je zvláštností, že mé tělo mění barvu a občas i vzhled (vada magie) Jinak jsem hodně náladová. Mé srdce je jako kámen a málo co s tím hne. To ovšem neubírá na tom, že jsem velmi citlivá, akorát to nedávám najevo. Nepoznala jsem, co je to přítel, protože se ostatních straním. Když chci něco dokázat, dokáži to, ale mým problémem, že když něco mám udělat tak většinou nemám motivaci. Přátelský úsměv neznám, nebyl kdo by mi ho daroval. Ani já se většinou neusmívám. Jsem spíše tichá. Nemám ráda, když někdo řekne, že něco udělá, ale pak se z toho snaží vycouvat. Taky nesnáším, když si někdo stěžuje na maličkosti a má spousty zbytečných keců. Pro okolí působím jako klidná vlčice, když mě však poznají blíže nechtějí se mnou mít nic společného a to mě mrzí. Málo co mě vyleká a rozhodí. Pro své blízké, tedy zejména rodinu bych udělala cokoli a klidně pro ni nasadila i život. Je to jediná věc pro kterou opravdu bojuji a stojím si za ní. Jinak jsem zasmušilá. Má oblíbená činnost je potulování se a nicnedělání. Ráda spím a nejraději odpočívám ve stínu za slunného dne. Jsem profesionální stratég a přemýšlím vždy několik kroků dopředu. Mám svou pozici, ve které se mi nejlépe přemýšlí. Můj duch i tělo jsou velmi dobrodružné. Dávám si velký pozor na to, komu říkám své jméno, pro ostatní než mámu, tátu a sourozence jsem Kaede Kunerai (občas si tak nechávám říkat i od sourozenců. Ohledně mého vzhledu, každé mé oko má jinou barvu. Zvláštností je, že mám třetí oko, ale to je schované pod ofinou. Mou slabinou jsou látky a zbraně. Jsem jimi fascinovaná.
Dovednosti
Rychlost: 25
Výdrž: 25
Síla: 15
Inteligence: 35


Áspero

31. ledna 2015 v 17:47 | Samee |  Vzpomínáme
Méno:
Áspero Kôrê Jēntøł
[Áspero Kuorué Chentoľ]
Druh/Pohlavie:
Vlk/Samec
Rodina:
Otec - Kito
Matka - Merla
Súrodenci - Ikari no Nara, Lucky, Cinnic, Leslie, Aiko
Magia:
Regeneracia a liečenie
Ásperovi sa vďaka magíe rýchlejšie hojí zranenia a okrem toho má skvelú schopnosť liečiť pomocou magíe rôzné zranenia a nemoci.
Povaha:
Áspero znamená vo španielskom jazyku drsný. Toto slovo vlka Áspera priamo vystihuje. Je to malý lump, ktorý rád šprýmuje a provokuje kohokoľvek, bez ohľadu na jeho velikosť, výšku, vek, váhu, sílu, farbu, alebo povahu. Väčšinou sa nikoho a ničoho nebojí, a keď už hej, tak to najspíš len hraje. Rád rôzne blbne. Miluje prírodu, teda má rád jaro a leto, kdežto priamo nenávidí zimu. Podzim je pre neho období neutrálne. Príroda je jediná slabosť tohoto vlka. Jinak je Áspero drsňák, ktorý musí všade býť, a rád si aj trocha zabojuje, ale len keď nejde naozaj do tuhého. Má rád spoločnosť, nech už aktívnu, alebo neaktívnu.
Dovednosti:
Inteligencia: 25
Rýchlosť: 30
Síla: 30
Výdrž: 15

Bezobratlí

26. ledna 2015 v 22:29 | Vittani Virentem |  Administrativní složka
Na území se vyskytují tisíce druhů hmyzu, ptáků a menších živočichů, kteří ale (až na bakterie a viry) téměř neovlivňují život vlků. A proto zde kmeny láčkovců, hlístic, drápkovců a podobné chybí. Vyskytují se zde živočichové vyšší, než mlži a plži (včetně).


Obratlovci

26. ledna 2015 v 22:29 | Vittani Virentem |  Administrativní složka

Obratlovci


Mlži

26. ledna 2015 v 21:53 | Vittani Virentem |  Živočichové

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/06/Group_of_Margaritifera_margaritifera.jpg/800px-Group_of_Margaritifera_margaritifera.jpg


Žahavci

26. ledna 2015 v 21:53 | Vittani Virentem |  Živočichové
Aurelia aurita - talířovka ušatá