STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Niwatští vlci

6. listopadu 2014 v 9:59 | Vittani Virentem |  Administrativní složka
"V našich čtyřech smečkách je ukryta neuvěřitelná síla, za pomoci které budeme do posledního dechu bránit naši domovinu, náš Niwat!"

Niwat, Niwatské území, nebo také Chráněná krajinná oblast Niwat je domovem rozličných druhů živočichů. Počínaje nejrozmanitějšími skupinami hmyzu, přes hlodavce, býložravce a mýtická stvoření, k samotnému vrcholu potravního řetězce, k medvědu Grizzly a nepřátelským démonům. A mezi těmito tvory, lišícími se povahou, srstí, potravou, tvary a velikostmi, se pohybují hrdá a čestná stvoření zvaná vlci.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5htscp51Y1rwcfrqo1_1280.jpg Elitní vlci

Vlci, kteří jsou považováni za nejmoudřejší rádce smeček. Zasluhují úctu. Pobývají v Rintintinově lese u Mayorské pyramidy. Pro radu k nim chodí i samotné alfy.

http://th04.deviantart.net/fs5/PRE/i/2005/123/3/a/Wolf_Paw_and_Feathers_by_TalentWasted.jpg Vlci smečky Insieme

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Insieme jsou Nala Luce di Bontà a Rellem Bloodmoon Virentem.

Vlci smečky Ishimura

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Ishimura jsou Altair a Fluttershiny.

http://oi59.tinypic.com/3504ewm.jpg Vlci smečky stříbrného Fénixe

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky stříbrného Fénixe jsou Attie a Shiloh.

http://www.freetattoodesigns.org/images/tattoo-gallery/wolf-flames-tribal.gif Vlci smečky Kirigakure

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Kirigakure jsou Aetas Volito a Naomi.

http://wolfweb.com/wp-content/gallery/wolves1/augw1.jpg Vyhnanci

Vyhnanec je bývalý člen nějaké smečky, který porušoval zákony a proto byl vyhnán na vyhrazené území, jako vyvrženec. Zpravidla nemají právo chodit na území smeček, ale porušují to. Práva vlků ze smečky vůči vyhnancům jsou stanovena příslušenstvím daného vlka k jeho smečce.

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2013/025/f/c/angry_wolf_by_tobi_g-d5smvl0.jpg Vetřelci

Vetřelec je postem pro příchozího vlka tuláka, vlka, který není v žádné smečce a na území je nový. Práva vetřelců se odvíjí od toho, na území které smečky se pohybují.

http://animals.yakohl.com/pic/wolfshund_2882011.jpg Postavy Fabulo

Jsou to vlci, za které může hrát kdokoli se schválenou registrací z účtu svého vlastního vlka. Je nezbytné držet se při psaní jejich povahy a schopností!

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/126/a/7/wolf_ghost_by_aryachan_love_wolves-d4yovmf.jpgVlci z věčných lovišť


To jsou Ti, kteří již nejsou mezi námi, živými - ale jejich činy ano.


Pravidla

- Bez povolení nesmíš mít více než jednoho vlka.
- Bez schválené registrace nesmíš hrát.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama