STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Listopad 2014

Soutěž~Výtvarná~Vlčí Vánoce

30. listopadu 2014 v 14:18 | Kyra ^-^ |  Akce a soutěže
Ahoj! Tohle je poslední soutěž ode mě v tomto roce. :)
Úvod
Jelikož je dnes 1. Advent a blíží se prosinec, bylo na čase uspořádat nějakou tu tématickou akci. :) V té to soutěži, budete mít uzdu dosti popustěnou.
Zadání
Vašim úkolem tedy je jakkoliv výtvarně zpracovat Vaši představu nad Vlčími Vánocemi. Je jedno, jestli se bude jednat o kresbu Vánočního vlka, nebo jejich doupěte, tak samo jako vlky z Niwatu a nebo vlky smyšlené.
Obrázly kreslete tužkou, fixami, malujte na pc, vodovkami, temperami a dalšími výtvarnými pomůckami. Může to být i koláž, nebo dokonce i vyrobeno z plastelíny! :) Fantazii se meze nekladou....Ale i tak Vás prosím, aby jste posílali výtvory, které nějak vypadají, ne jako od 5-ti letých dětí. ;) Ale 5 tu nikdo nemá ;)...LINEARTY JSOU POVOLENY. ;)
Termíny
Obrázky zasílejte od 1.12. až do 12.12. (22:00)
Od 13.12. Budete moct hlasovat. :) Hlasování a vyhodnocení proběhne 20.12.
Hlasovaní
13.12. dostane každý vlk 3 hlasy, které může ale nemusí rozdělit ostatním. (Nehlasujte sani pro sebe!) Hlasovat smíte jen z 1 účtu!
Odměny
1. Místo: 120VB, 2. Magie Telekineze (+1lvl magie k Telekinezi)
2. Místo: 80VB, 1lvl magie, Světlo Siria
3. Místo: 60VB, Světlo Siria
Hlasování, účast: 10VB
--
KyraCatiya

23. listopadu 2014 v 10:04 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Catiya
Druh / Pohlaví:
vlk / vlčice
Rodina:
Rodiče: Elvira a Testarn
Sourozenci: Rani, Bharat, Hari a Nirmala
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Oranžová záře
Popis magie: Catiyna oranžová záře dokáže rozvít i ta nejtemnější místa. Využívá ji především večer, kdy záři, kterou vyvolá nepřehlídnete na míle daleko. Používá ji, když opravdu ve tmě ztratila orientaci a nic nevidí. Ale hlavně jen tak. Oranžová barva té záře ji velmi uklidňuje. A i pro ostatní se může stát uklidňující. V chladných večerních dnech z ní může vycházet i příjemné teplo.
Povaha:
Catiya je až moc klidná a mírumilovná vlčice, která by v životě nebyla schopná na někoho křičet, nebo se s někým rovnou prát. Původně pochází z Indie, což na ní zanechalo několik stop. Někdy se hodně bojí a zejména tehdy, když neví kde je, nebo vlka, či vlčice nezná. To se ale dá spravit tím, že si najde alespoň pár přátel, kteří jí dokážou pomoci. Přátelé jsou pro ní všecko nejdůležitější na celičkém světě. Je věrná, ochotná a udrží tajemství. Ráda se v horkých letních dnech baví, což je asi jedna z mála. Většinou totiž v létě všichni jen odpočívají, ale ona je prostě zvyklá na toto. Na jiné životní podmínky. Dokáže se ale dost dobře aklimatizovat, takže pro ní není problém být úplně kdekoliv. I když, kdyby byla v opravdu studených krajích, asi by to s ní bylo nejdříve dost špatné.
Dovednosti:
Síla: 15%
Výdrž: 30%
Rychlost: 25%
Inteligence: 30%

Ignotus

23. listopadu 2014 v 10:02 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno: Ignotus
Pohlaví: samec (vlk)
Rodina:
Matka: Rossei
Otec: Iljiš
Sourozenci: Otto, Ikarosee a Ramein
Magie:
Přeměna v démona
Neplánovaně se dokážu přeměnit v démona i když nechci. Když cítím krev a smrt je ze mě ihned něco úplně jiného, to se také odráží na mé povaze. Jak se pozná že jsem démon? No jednoduše, moje oči budou mít mírně načervenalou barvu. Jako démon jsem silnější. To je docela výhoda. Ale nevýhod to má víc než výhod. Já jako démon se nedokážu ovládat jsem snad to nejkrvelačnější zvíře co žije. Přitom ani nechci. Vlastně se neví jestli je má skutečná magie přeměna v démona nebo v obyčejného vlka. Jako démon většinou strávím 40% dne.
Povaha:
Vlastně mám dvě povahy. Jednou jsem milí a přátelský vlk se kterým se dá normálně mluvit a on nic neprozradí ani kdyby to ze mě dolovali jako diamanty. Ale někdy se měním v krvelačnou bestii která za sebou nenechává nic než utrpení, vzkázu, bolest a lítost. Nedá se mi věřit protože ve svém druhém já jsem vipočítaví a přetvářím se jen aby mohl vidět smrt ale pro mě je mnohem lepší zábava dívat se jak se blízcí mrtvého trápí, jak truchlí. Jak už jsem říkal je těžké poznat jesli jsem zrovna milí vlček nebo bestie, jako bestie se přetvářím mistrně, kdybych byl člověk mohl bych dělat herce v nějakém slavném divadle. Já jako milí vlk se snažím zůstat milím vlkem ale nejde to, bohužel v bestii se měním čím dál častěji, nejde to zastavit. Když cítím krev chovám se jako piraně, dokážu se ovládnou i když krev cítím ale to musí být opravdu víjmečný případ. Ale i jako bestie táhnu se smečkou a nikdy nezabíjím ty své, proč bych to taky dělala když mě slabé já žíví.
Dovednosti:
dovednosti mě jako milého vlka:
Síla: 9
výdrž: 11
rychlost: 15
inteligence: 20
Dovednosti mě jako bestie:
Síla: 25
Výdrž: 30
Rychlost: 29
Inteligence: 19

Bloodspill

23. listopadu 2014 v 9:58 | Lífi |  Vzpomínáme
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/189/8/2/bloodspill_by_dapplefire-d3lg1ck.png
Jméno živočicha:
Bloodspill
Druh / Pohlaví:
vlk / vlčice
Rodina
Nepamatuje si
Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie - oheň
LEVL.1
popis:
Dokáže být díky své magii rychlejší bojácná a mít sebedůvěru. S magií moc neumí. Magie OHEŇ je používána jen pro některé situace (např. když je velká zima,..). Všichni si myslí že je to namyšlená schopnost ale není tomu tak. Je to velmi důležitá schopnost a živočichové nebo vlci by se bez ní neobešly.
povaha
Dosti drzá vlčice s odvážným srdcem a chutí k životu. Nejradi má boj a nikdy se nevzdává. Je to vybýravá vlčice a alespoň 5 minut trvá než si něco vybere. Nenávidí když je někdo na ni moc hr ale co víc nesnáší je když je na ní někdo hodně pomalej. Je to vlčice která není obyčejná jako ostatní někteří vlci ale je spíše do červena takže se zbarvý například u růží. Není zrovna společenská a raději se drží někde o samotě. Sice je to samotářka ale zato dosti přátelská. Když je blízko ohně rozplívá se pohodou ale když je blízko vody, nejraději by umřela.
dovednosti
Síla: 50%
Výdrž: 35%
Rychlost: 10%
Inteligence: 5%

Esh z rodu Blue

23. listopadu 2014 v 9:54 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Esh z rodu Blue
Druh / Pohlaví:
Vlk / Vlk
Rodina:
Matka: Blue z rodu Blue
Otec: Esh z rodu Blue
Sourozenci: Ice, Blue, Megí, Max a Dumbo
Partnerka:
---
Potomstvo:
---
Magie:
Noc
Pro Eshe je noc velmi důežitá. Dokáže přivolat noc a také jí dokáže odvolat.
Povaha:
Esh je odjakživa uličník. Je nejstarší ze svých sourozenců a je větší než táta, je na to velmi hrdý. Esh je nejpyšnější na svůj rod Blue, který si zjískal když zjistil, že jeho Matka byla vůdkyní a otec vůdcem smečky jménem Blue. Je to bojový vlk který se odmalička vyučoval bojovat. Je silný a do budoucna by chtě dělat hraničáře. Není ani chytrý ale ani hloupý. Je to menší rebel ale kdyby o něm někdo řek že too je rebel, mílil by se. Lovení se teprve učí, za dětství toho moc nestihl protože byla jeho rodina napadena, ale všichni to přežili.
Dovednosti:
Síla: 60
Výdrž: 10
Rychlost: 20
Inteligence: 10

Vyhodnocení - Přátelství

16. listopadu 2014 v 23:24 | Kyra ^^ |  Akce a soutěže
Konečně jsou výsledky tady! :33
Takže, za slohovky:

1. Místo: Attie (Neznámý dárek, 90VB, +5 k Inteligenci a výdržy)
2. Místo: Dino ( Neznámý dárek, 70VB, +5 k výdržy)
3. Místo: Rellem (60VB, +5 k inteligenci)
4. Místo: Atomic (30VB, +5 k inteligenci)
A neznámý dárek pro Attie je PATRON neznámého druhu (prostě "spešl rasa patrona" :D), kterého může darovat jakékoliv postavě (jelikož obdržela 9 hlasů! :D)
A neznámý pro Dina je druhá magie-Oheň (popis najdeš v obchodě ;D)
OSTATNÍ: Zya, Sey, Ice Moon=15VB za slohovku ;)
HLASOVÁNÍ: (VB, pro ty, co hlasovali) Rossiel, Nea, Dino, Kyra, Samee, Jackie C., Zya, Sey, Attie, Hikaru Toru=10 VB
A NYNÍ ZA HÁDÁNÍ:
1. Místo: Zya a Hikaru Toru (5/7) (+10 k Inteligenci, rychlosti, 1 lvl magie, 70VB)
2. Místo: Nea, Dino, Nightmoon, Perrin, Kito (4/7) (+5 k inteligenci a rychlosti, 50VB, 1lvl magie)
3. Místo: Samee Sora (3/7) (+5 k inteligenci, 40VB)
OSTATNÍ MÍSTA NEJSOU. :) JELIKOŽ PAK HÁDALA JEN AMELIE, KTERÁ ZDE UŽ NENÍ. ;)
TAK, DĚKUJI VŠEM ZA ZÚČAST A ZASE U DALŠÍ SOUTĚŽE. ;))

Odměny zapsány, RBV (Rellem Bloodmoon Virentem)

Pro nováčky

6. listopadu 2014 v 11:02 | Vittani Virentem |  Informace
Toto je souhrn článků zejména pro nováčky, kteří se ještě úplně neorientují v Niwatském světě, chtěli by se přidat a nevyznají se ve všem, co se kde napíše.

Niwatští vlci

6. listopadu 2014 v 9:59 | Vittani Virentem |  Administrativní složka
"V našich čtyřech smečkách je ukryta neuvěřitelná síla, za pomoci které budeme do posledního dechu bránit naši domovinu, náš Niwat!"

Niwat, Niwatské území, nebo také Chráněná krajinná oblast Niwat je domovem rozličných druhů živočichů. Počínaje nejrozmanitějšími skupinami hmyzu, přes hlodavce, býložravce a mýtická stvoření, k samotnému vrcholu potravního řetězce, k medvědu Grizzly a nepřátelským démonům. A mezi těmito tvory, lišícími se povahou, srstí, potravou, tvary a velikostmi, se pohybují hrdá a čestná stvoření zvaná vlci.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5htscp51Y1rwcfrqo1_1280.jpg Elitní vlci

Vlci, kteří jsou považováni za nejmoudřejší rádce smeček. Zasluhují úctu. Pobývají v Rintintinově lese u Mayorské pyramidy. Pro radu k nim chodí i samotné alfy.

http://th04.deviantart.net/fs5/PRE/i/2005/123/3/a/Wolf_Paw_and_Feathers_by_TalentWasted.jpg Vlci smečky Insieme

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Insieme jsou Nala Luce di Bontà a Rellem Bloodmoon Virentem.

Vlci smečky Ishimura

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Ishimura jsou Altair a Fluttershiny.

http://oi59.tinypic.com/3504ewm.jpg Vlci smečky stříbrného Fénixe

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky stříbrného Fénixe jsou Attie a Shiloh.

http://www.freetattoodesigns.org/images/tattoo-gallery/wolf-flames-tribal.gif Vlci smečky Kirigakure

Každý vlk ví, že bez smečky je šance na přežití minimální a proto se každý vetřelec snaží začlenit. Vlci ve smečce mají velké množství privilegií a možností, jak se dál rozvíjet. Samozřejmě jsou ale vázáni určitými pravidly a především zákony. Vůdci smečky Kirigakure jsou Aetas Volito a Naomi.

http://wolfweb.com/wp-content/gallery/wolves1/augw1.jpg Vyhnanci

Vyhnanec je bývalý člen nějaké smečky, který porušoval zákony a proto byl vyhnán na vyhrazené území, jako vyvrženec. Zpravidla nemají právo chodit na území smeček, ale porušují to. Práva vlků ze smečky vůči vyhnancům jsou stanovena příslušenstvím daného vlka k jeho smečce.

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2013/025/f/c/angry_wolf_by_tobi_g-d5smvl0.jpg Vetřelci

Vetřelec je postem pro příchozího vlka tuláka, vlka, který není v žádné smečce a na území je nový. Práva vetřelců se odvíjí od toho, na území které smečky se pohybují.

http://animals.yakohl.com/pic/wolfshund_2882011.jpg Postavy Fabulo

Jsou to vlci, za které může hrát kdokoli se schválenou registrací z účtu svého vlastního vlka. Je nezbytné držet se při psaní jejich povahy a schopností!

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/126/a/7/wolf_ghost_by_aryachan_love_wolves-d4yovmf.jpgVlci z věčných lovišť


To jsou Ti, kteří již nejsou mezi námi, živými - ale jejich činy ano.


Pravidla

- Bez povolení nesmíš mít více než jednoho vlka.
- Bez schválené registrace nesmíš hrát.

- Smečka Zatmění

6. listopadu 2014 v 9:49 | Vittani Virentem |  Administrativní složka
"Neporazitelná smečka, v čele s nejrychlejším vlkem, za jehož zády stojí dva nejvěrnější - rodinná přítelkyně a vlk, svázán poutem bratrským."

Málokterý vlk by sám dokázal přežít déle jak půl roku, a proto se jednotlivci rozhodli spojit své síly a vytvořit tak skupinu, smečku, v čele s jedním nejmoudřejším, ale zároveň nejsilnějším. Nyní je tím vlkem Moon Virentem, která má též za úkol přijímat další vlky do smečky, nejčastěji po splnění zadané zkoušky. A jelikož každý z vlků je něčím výjimečný a někdo byl lepší a silnější, než ten druhý, vznikly posty. Posty, nebo také hodnosti, které rozdělovaly smečku v menší skupiny se stejnými vlastnostmi. Bety, Gammy, Delty, Kappy a Omegy. Každý z postů má své vlastní specifické poslání, nějakou svoji povinnost vykompenzovanou privilegiem.

Celá smečka nyní tvoří skvěle koordinované, prakticky neporazitelné impérium.


Vyhnanci

6. listopadu 2014 v 9:49 | Vittani Virentem |  Administrativní složka
"Svit, láska a mír. Pche. My bráníme Temnotu a pravou podstatu vlka!"


I přes harmonii a spokojenost, jakou se snaží alfy a elitní vlci udržet, se mnozí z vlků nejsou schopni podřizovat a respektovat pravidla smeček a přírody. Z toho důvodu byli vyhnáni a nyní tvoří tlupu Vyhnanců na jihovýchodní části území, začínající Bezejmennými skalami, kam je zapovězen vstup všem členům smeček, zejména ale vlčatům, kterým zde hrozí smrtelné nebezpečí. Vyhnanci totiž neznají slitování, jsou obvykle zlí, krutí, bezcharakterní, neuctiví, zkrátka vším, co ohrožuje celek smeček. Hlavně ale, kdo se paktuje s vyhnanci, jako by byl jedním z nich!
Vyhnanec jedné smečky rovná se vyhnanec pro všechny ostatní smečky.