STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Říjen 2014

Tvorba-Altair

30. října 2014 v 21:52 | Kyra |  Tvorba

Tvorba vlka Altair

Altair jako hraničářka :D


Lythya

20. října 2014 v 16:54 | Lífi |  Vzpomínáme
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQT64kTRlJZX9wJGAfe5Cs2UD9XNHDSY904qM9AVuKA7cfij4MDpg
Jméno vlka
Lythya
Druh/Pohlaví
Vlk/Samice
Rodina
Rodiče: Minerva, Canis (mrtví)
Sourozenci: Nissa, Juno, Pantea (mrtví)
Partner
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Voda
dokáže vytvořit slabé bublinky a pomalu se učí vytvářet z řek a potoků slabé prameny
Povaha
Lythya je tichá a přemýšlivá vlčice. Chová se sice odtažitě a někdy trochu arogantně ale nenechte se zmást, když proniknete do úzkého kruhu jejích přátel poznáte i tu její milou a obětavou stránku. Moc ráda by si našla partnera, ale neví o nikom kdo by ji chtěl. Když si jednou získáte její důvěru, je ochotná položit za vás život. Při každé příležitosti vyje na měsíc v naději že se jí někdo ozve. Ráda plave a potápí se, miluje rybí maso a nesnáší zradu. Trpí klaustrofobií proto má prostorné doupě. Kdyby si mohla vybrat vrátila by čas a zabránila smrti své rodiny, ví ale že nikdy nedostane příležitost je zachránit. Když zrovna není u vody poflakuje se v lese a u skal.
Dovednosti
síla: 25
výdrž: 25
rychlost: 25
inteligence: 25

Mazlíček:

Jméno živočicha:
Orfeus
Druh:
Lasička
Pohlaví:
Samec
Rodina:
rodiče: otec: Genius, Matka: Daria sourozenci: Cháron, Héraklés, Afrodýté a Aténa
Partnerka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Povaha:
Má krásný hlas a je velmi chytrý. Jen tak něco ho nepřekvapí a je romantik. Nemá rád boje a dokazování síli. Dělají to podle něj jen ubožáci. Je si jistý sám sebou a rád ostatním poradí. Má rád květiny a západy slunce. Když vidí pěknou lasičku, dokáže o ní básnit hodiny a hodiny.
Dovednosti:
Síla: 20
Rychlost: 20
Výdrž: 30
Inteligence: 30


Iris

20. října 2014 v 16:52 | Lífi |  Vlci v Niwatu
Jméno živočicha
Iris
Druh / Pohlaví
vlk / vlčice
Rodina
Matka: Mali
Otec: Zakuto
Sourozenci:???
Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Plazma
LEVEL MAGIE: 5
Magie plazmatu je magie, která se hodně týká vesmíru. Dokáže ovlivňovat polární zář, kdy začne, kdy skončí, její barvu i tvar. Iris se může v plazma proměnit. Při proměně většinou zbělá. Tato podoba je na obloze viditelná pouze v noci a může mýt všelivaké tvary. Ve dne na obloze je vidět pouze takový průhledný ,,obláček" něčeho co se pohybuje. Poté co se vrátí na zem zase se promění na vlka a barva se jí vrátí. Když nasbírá hodně zkušeností tak může i někoho v toto skupenství proměnit. Dále nezapomeňme že mezi plazma patří i oheň. Je možné udělat plamen, vzplanout…ale nemůže ovládat rozžhavené věci jako je láva. Občas když je jasná noční obloha Iris ,,nasává" energii z mlhovin.
Povaha
Je milá, hodná, mírumilovná ráda komukoliv pomůže v nesnázích i kdyby to zrovna byl někdo koho zrovna nemá v oblibě. Její oči jsou otevřené jako celičký vesmír a je v nich místo pro každého (teda někdy se i zavřou). Je zvědavá jako malé vlče=)Nehrne se do zbytečných bojů ve smečce. Ale když jde o něco důležitějšího tak boj nedělá problémy. Je velmi hravá a když jde o hru tak se i klidně do nějaké té rvačky pustí, ale jenom z legrace. Velmi si vychutnává vytí na měsíc. Ráda používá svoji magii i když to není zrovna potřeba.
dovednosti
Síla: 25
Výdrž: 35
Rychlost: 25
Inteligence: 38
Iris při přeměně na plazma

Vlastnictví:
Světlo Siria
Talisman vzduchu

http://pomocne-ruce.cz/wp-content/uploads/2013/07/fretka-seda.jpg

Winter Queen

20. října 2014 v 16:38 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno živočicha
Winter Queen
Druh / Pohlaví
Vlk / Vlčice
Rodina
Rodiče: Snow a Tambath; Sourozenci: - - -
Partner
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Sníh
Winter je schopna na určitém místě způsobit sněžení. Nedokáže však spustit sníh po rozsáhlém území. Záleží to však ale i na jejím tréninku. Čím více se bude zdokonalovat, tím více bude moct být sníh způsobený Winter hustší a být na více místech, nebo pouze nad vybraným lesem, loukou, jezerem a tak dále.
Povaha
Jak už jméno této vlčice napovídá, je chladná jako zima. Tak to ale nebývá vždycky. Je i veselá, něžná, přátelská, obětavá a milá. V každém novém prostředí se ale cítí hodně zranitelně a tak už si navykla na to, být vždycky tak týden vystrašená. Jakmile se ale aklimatizuje a zvykne si na nové prostředí a jeho objekty, vlky a všechno možné, tak je to nenahraditelná kamarádka. V životě by nezradila. Její ochranářská povaha, je schopná se i několikrát porvat. Kvůli svým přátelům, kterých si velmi váží a nikdy je nechce ztratit. Přátele totiž bere jako základ života. Přátelé jsou prostě ti, kteří jsou vždy na vaší straně a jsou vám oporou.
Winter se nikdy do ničeho nevrhá po hlavě. Vždycky si všechno pečlivě promyslí a po případě i navrhne. Nerada by totiž kvůli něčemu nepromyšlenému přišla třeba i o život.
A jak jistě vyšlo najevo, jejím nejoblíbenějším ročním obdobím, je samosebou Zima. Sníh jí dělá dobře a vždycky se v Zimě cítí prostě báječně!
Dovednosti
Síla: 10
Výdrž: 35
Rychlost: 30
Inteligence: 25

Nea de Net Luz

20. října 2014 v 16:36 | Lífi |  Vzpomínáme
http://www.imagehosting.cz/images/neaprava.jpg
Méno:
Nea de Net Luz
Druh/pohlavie:
vlk mexický x Pittbull/vlčica
Rodina:
Matka: Cara
Ocko: Nerro
Sestra: Snowstorm
Bratr: Charlie
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magia:
Svetlo
Nea si vie dobre pohráť so svetlom rôzných druhov. Najviac však zatial rozmie neonovómu prášku, ktorý s sebou nosí, môže ich rozprášiť do okolie, ktoré sa po rôznem čase osvetlí.
Povaha:
Som dosť náladová vlčica, ktorá sa nedá ničím sotrásť. Mám svoju povahu, ktorú mi nikto nezmení. Som celkom spoľočenská, ale nie zas prehnane, vždycky najskor premýšlam, kym niečo urobím. Málo z čoho mám strach. Som puberťačka, ktorú len tak nikto nevyvede z nálady a z nikým sa len tak nebavím. Keď si ale nájdem opravdového priateľa, alebo aj len kamaráta, som mu verná. Aj keď mi často ujedú nervy a vyjedu aj na príslušníka rodiny. Mám to proste v povahe, ale aj vekom to môže byť. Milujem noc, a cez deň väčšinou spiem, alebo len robím, že spiem. Ráda si pohrávam vo tme zo svetlom. Niekedy až moc a tak sa mi magia vyčerpá. To vždycky chytám nervy a všetci okolo sa mňa bojí.
Dovednosti:
Síla: 40
Výdrž: 10
Rýchlosť: 20
Inteligencia: 40

Vlastnictví


Atomic

20. října 2014 v 16:34 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka
Atomic
Druh / Pohlaví
Vlčice
Rodina
Matka : Moon
otec : Darkr
sestra : blood
Partner
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Mysl
Dokážu nebo umím změnit to co chcete udělat nebo vám číst myšlenky , je to docela zábava ale né zas taková , magii ani moc nepoužívám ale když potřebuji použiju jí
Povaha
Atomic je velice všímavá a citlivá vlčice. Nic jí nikdy neunikne, neschová a ani neoblafne. Má něco jako šestý smysl, že hned ví kde má hledat. Jako by vás vnitřně sledovala. Pokud ovšem spíte, nedokáže vás ani omylem najít. Je to velice zvláštní vlastnost. Takže pokud nespíte, nikde se jí neschováte. Dokáže ohromě stopovat a má neuvěřitelně silný čich a sluch. Slyší tedy každičký zvuk, který se v jejím okolí vyskytne. Díky tomuhle nemá problém najít dobré loviště a ulovit něco. Také dokáže z vás dokáže vycítit nebezpečí, radost, smutek a nebo strach. Stačí jediný pohled do očí a hned vás má přečtené. Je to velmi hodná a přátelská vlčice. Někdy až moc důvěřivá, protože spoléhá na své instinkty a nevěří, že by se mýlila. Dokáže být taky pěkně tvrdohlavá a panovačná. Respektuje vás do té doby, než po ní chcete úkol, který je pro ni naprosto nedůležitý a absolutně na nic. Pak ji nedonutíte, aby ho splnila. Pokud se jí nechce, nic dělat nebude. Ovšem dokáže být velice věrná a oddaná své smečce a přátelům. Záleží jen na tom, kam si vás zařadí. Pokud si vás hned na začátku neoblíbí, už se dostanete nahoru velice těžko. Pokud ji zradíte, je dost možné že vám nikdy neodpustí. Pokud ano, máte veliké štěstí. Je mladá a nechce se moc vázat. Povinnostem se nejraději vyhýbá, ale pokud ji k tomu mile přimějete, bude se ho snažit splnit dokonale a ohromit vás.
Dovednosti
Síla: 25
Výdrž: 25
Rychlost: 25
Inteligence: (25+5)= 30

Filia

16. října 2014 v 12:16 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2012/267/1/5/mia__s_red_wolf_design_by_akiania-d5ftvpi.png
Jméno vlka:
Filia
Druh / Pohlaví
vlk / vlčice
Rodina
Rodiče: Flame, Ceana
Sourozenci: Black, Rissa
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie - Neviditelnost
Vždy když se cítí ohrožena, nebo se soustředí, dokáže mírně zablikat a zmizet. Pak ji nikdo nedokáže vidět. dokáže zneviditelnit nejen sebe, ale i jiné vlky. Sice je neviditelná, ale stále je slyšet. Může se kdykoliv objevit. Jako neviditelná může přijímat vzkazy a naopak posálat myšlenky. Pokud chce někoho zneviditelnit, musí být na dohled. Musí dotyčného vlka aspoň trochu znát. Tzn. znát jeho jméno.
Povaha:
Bývá ráda sama, miluje přírodu. Je zvídavá. využívá svoji magii k tomu, aby si z ostatních dělala legraci. Od přírody je vtipálek, ale nektěří to neocení. Poslouchá sobě nadřazené i když občas odporuje. Řekne vždy to, co si myslí, je upřímná. Nerada zbytečně zabíjí, ať už potravu, nebo ostatní vlky. Taky se né moc ráda pere, jen když je potřeba.
Dovednosti:
Síla: 35
Výdrž: 10
Rychlost: 30
Inteligence: 25

Tvorba-Sheila

14. října 2014 v 16:56 | Kyra ^^

Tvorba vlčice Sheily


Veverka


Tvorba-Bloodspill

14. října 2014 v 16:54 | Kyra ^^

Tvorba vlčice BloodspillSem tam,
se kolíbám.
Kráčím temnou tmou,
starou smečku nechávám za sebou.
Vyhnali mne
pro ohěň,
jsem prý nezvjestitel
a ďábel.
Sama kráčím tmou,
cestou dlouhou.
Packa za packou,
tma za tmou,
Táhnu dál
do neznámích dál.
Oheň skrývám,
někdy však vypukne,
ale přesvědčuji že to je klam,
ať se mi hlava neutne.
Kráčím kráčím,
s měsícem,
se sluncem,
za život rvát se ráčím.
Hlava bolí,
vodu nemám,
je ze mě vychrtlý stín,
je ze mě pouhý klam.

Tvorba-Sairu

12. října 2014 v 13:03 | Rossiel |  Tvorba

Tvorba vlčice Sairu


Tam vdálce tyčí se hory,
sedí v klidu.
Tam vládne čas přimeří,
a míru.

Vlk s kožešinou zlatou,
sedí na skále vysoké.
Vítr, déšť, otázky mu kladou,
hledí do propasti hluboké.

V dálce vlčice usíná,
s ránou v srdci.
Úsměv jí nic neříká,
v emocí kytici.

Noc, temným šálem ji zahalí,
"Plakat teď nemá cenu".
A slzy jí osuší,
"Dobrou noc" a v šálu noci usnu.