STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Death Voice

26. září 2014 v 15:54 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka
Death Voice

Druh / Pohlaví
Vlk-Démon/Samec

Rodina
Otec: Hádés
Matka: Lyra
Bratr: Esmo, Kari
Všichni až na Kari jsou démoni.

Partner:
----

Potomstvo

----
Magie
Omamná temnota
Tato magie se zakládá na dvou hlavních částech.

1. část-Teleportace
Dokáži se proměnit ve stín a během pár sekund se teleportovat na jiné místo. Ne však daleko. Zatím jen asi o 100 metrů. Později se teleportace bude rozvíjet a já budu dosahovat o mnoho větších vzdáleností.

2. čast-Omamná černá mlha
Omamná černá mlha (zkráceně OČM) je silně spojena s přeměnou ve stín. Kolem "oběti" se vytvoří světlu odolná a neprůstupná mlhovina. Čím déle v ní "oběť" je, tím víc se jí točí hlava, až nakonec padne omámená na zem. Pokud nedopustíte, aby "oběť" omldlela, můžete jí na chvíli ovládat. Ale zase jen asi na 5 minut. Je to stejné jako u teleportace, magie se prostě bude dál rozvíjet.

Povaha
Jsem celkem samotářský vlk. Ale nepohrdnu společností, ve které mě uznávají a vzhlížejí ke mě. Proto vždy v novém prostředí začnu pracovat na tom, abych měl co největší respekt a popularitu. Nikdy nestahuju ocas mezi nohy a nikdy bezdůvodně neutíkám. Byl bych za blázna, kdybych tohle dělal. A ačkoli se jevím jako milý vlk vzhledem, uvnitř je tvrdá duše. Ostré poznámky a ironie jsou u mě na prvním místě. Nikdy, opakuji, NIKDY se mi nesnažte postavit. Buď si vás podám strašlivým způsobem, nebo vám budu ztrapčovat život, dokud se nezblázníte. Můj výraz zůstává kamenný a cesta k mému srdci je úzká, rozpadlá a trnitá. Ale pokud se vám ji podaří překonat, budu ten nejvěrnější, jakého kdy budete mít. Ostatně, mou věrnost dokazuje to, že jsem ještě mou hostitelku (Lilax) neroztrhal a nezabil. Ona si tu cestu našla a možná vám dá radu, jak si mě získat. Ale, jestli to zjistím, rozlučte se s bezstrostným životem.
Vypěstovat jsem si ohromnou nenávist vůči létu a vlčatům. Proč? Hned to vysvětlím. Léto. To teplo, všude smích, radující se a dovádějící vlci mě dohání k šílenství. Sice už jsem šílenec, ale tohle mi to ještě ztěžuje. Vaří se mi mozek a můj strach z vody, který se snažím skrývat, mi naprosto ztěžuje schlazování se v jezeře. A vlčata? Brrr…malá budiž k ničemu, která jen umí pískat, žrát a nic jinýho.

Dovednosti
Síla: 40
Výdrž: 15
Rychlost: 15
Inteligence: 30
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama