STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Srpen 2014

Aragon

26. srpna 2014 v 12:43 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno
Aragon
Druh / Pohlaví
Vlk / Vlk
Rodina
Rodiče: Snow a Killian; Sourozenci: Dick a Revel
Partnerka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Světlo
Díky této magii je schopen, vidět lépe ve tmě. Může kdekoliv vytvořit něco světelného, či prostě jen tak někam posvítit. Zvláštností ale je, že světlo které Aragon vyvolává má světle zelenou, až namodralou barvu.
Povaha
Aragon je milý a velice laskavý. Byl hlavně vychovám k úctě k vlčicím, kterých už si stejně odmalička vážil a rád býval v jejich blízkosti. Ale to ostatně bývá až do teď. Je to samozřejmě i velký romantik. Říká se i, že má srdce na pravém místě. Pokud je někdo v nouzi, neváhá a ihned pomáhá. Je statečný a ochranářský. Pokud by to bylo nutné, položil by za kohokoliv i svůj život. A to jen pro to, aby ho ochránil. Váží si všech svých přátel a nikdy by je nezradil. A nezradil by ani smečku. Rád si s každým popovídá a zasměje se. Ne vždy má ale na to náladu. Občas se u něho objeví i samotářská povaha. V takovýchto chvílích je lepší ho raději nechat na pokoji, protože se dokáže dost naštvat.
Dovednosti
Síla: 45%
Výdrž: 20%
Rychlost: 10%
Inteligence: 25%

Nightmoon

26. srpna 2014 v 12:38 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Nightmoon
Druh/ Pohlavi:
Z 90,9% je vlk a z 8,1% je pyrenejsky horsky pes* a to znamena ze ma pasparky na zadnich nohou / vlcice
Rodina:
Rodice:Erewis,Savyrale Sourozenci: Ig­han,Nerou a Satre
Partner:
Potomstvo:
Laetitia, Black Miracle, Anka-Tsuki, Akira fon Nature
Magie:
LEVEL 1
Pisen
Kdyz zazpiva (napriklad)sta­rodavnou pisen o vode,bude moci na nejakou dobu(urcuje level magie,napr.ma 10 lvl. Tak bude mit schopnost te pisne na 10 min.)ovladat vodu vselijakymi zpusoby.Muze si taky pricarovat silu,vydrz a rychlost kdyz si ji pricaruje bude mit silu na tolik minut,jaky ma level.Na to kolik sily si prida zavisi take nalvl.tak například ma lvl. Magie na 5 tak si prida 5 sily na urcity cas (viz.vyse).
Povaha
Obcas muze byt dost agresivni a zbrkla.Na vlcici je docela tvrda,zvlastni je ze miluje rvacky a hasterice a skoro vzdycky vyhraje.Velkou sebeduveru ziskala když od mrsiny odehnala rysa a pozdeji i medveda.Vetsinou se stavi nebezpeci tvari v tvar i když vi ze by to bylo hodne riskantni.Docela rada se smeje vtipum a vypravi je nebo predvadi.Obcas také predvadi smesne vlky,ale nemá rada kdy někdo takle dela ji.Je docela samotarska a nepristupna,ale když si najde dobreho kamarada a je ji simpatycky polozila by za nej i život.Kdyz ji strhne lovecka vasen nikdo ji od lovu neodtahne,maximalne alfa.Kdyz prejde do jineho prostredi je vetsinou zamlkla ale hned jak si zvykne chova se zase normalne.Kdyz je otravena nebo nastvana na jednoho vlka je takova na ostatní krome alfy nastvana at chce nebo ne.Je prijemna kamaradka a je hodne vsimava.Je taky hodne chytra.Ma rada lov,jeleny,peknou prirodu a dobre kamaradky a kamarady.Nenavidi kaceni lesu.
Dovednosti
Síla: 32
Výdrž: 24
Rychlost: 27
Inteligence: 38

Bethany

26. srpna 2014 v 12:31 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Bethany
Druh / Pohlaví:
Vlk / Vlčice
Rodina:
Matka: Rosey
Otec: Aldant
Sourozenci: Jewell, Kylie a Nico
Partner:
http://www.imagehosting.cz/images/vlkdingdg.jpg
Potomstvo:
Odimax, Pimpalko, Angeluīs, Fólico a Deamin
Magie:
Déšť
Tato magie Bethany umožňuje kdykoliv a kamkoliv seslat déšť. Zpočátku to budou jen menší a kratší deště, ale postupem času bude moct i vyvolávat bouře. To však potřebuje pěknou dávku trénování.
Povaha:
Bethany je sama o sobě velká samotářka. Nerada se zdržuje ve velkých společnostech, protože jí to vůbec nedělá dobře. Je stydlivá, ale zase si ráda s někým popovídá. A v tom také spočívá její problém. Ráda by se s někým bavila a radovala se, ale raději bývá někde sama a schovaná, ze strachu, že by jí někdo třeba mohl ublížit. Proto bývá často se vším opatrná a nerozhodná. Když k ní ale někdo přijde, nadmíru si toho cení. Ke všem se chová mile a ohleduplně. Nikomu by bezdůvodně neublížila. Nemá ráda hádky, ani boje. Raději se od takovýchto záležitostí drží dál.
Dovednosti:
Síla: 15%
Rychlost: 30%
Výdrž: 35%
Inteligence: (20+2)= 22

Rector

26. srpna 2014 v 12:29 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno živočicha
Rector
Druh / Pohlaví
vlk
Rodina
Rodiče:
Táta-Akuma
Máma-Diamond
Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Krev
Je to i celkem nebezpečná magie… Vlastně si může s vaší krví dělat co se mu zlíbí
Povaha
Rector je zákeřný,pomstichti­vý,zlomyslný vlk.Nezná nic jiného než pomstu,kterou má jako jediný cíl ve zbytku svého života.A to ke všem je to kvůli jeho minulosti .Vtípky,legrace a radost mu nic neříkají,.Je to svéhlavý,který se nebojí vyřvat svůj názor.Mrzutý agresivný vlk, kterého není dobré naštvat či zradit jinakmáte problém protože on nezapomíná pokud si ale někdo z vás k němu najde cestu varuje je zrádná a nebezpečná mnoho vlků si ho chtělo získat na svoji stranu či jako kamaráda ale neuspěli.Je to vlk který tu a tam ponižuje ostatní vlky strašné ho to baví.Většinou když ho poprvé uvidíte chová se jak milý upovídaný hodní vlk ale opak je pravdou,je to prostě (s prominutím) zmetek který využije všeho aby dosáhl svého , je mu jedno jestli přitom někomu ublíží bere ohled jen na sebe.Nebojí se zabíjet
dovednosti
Síla: 20
Výdrž: 20
Rychlost: 20
Inteligence: 40

Arisu z rodu Kiyoshi

26. srpna 2014 v 12:22 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Arisu z rodu Kiyoshi (V překladu: Vznešený druh z rodu Čistých)
Druh / Pohlaví:
Vlk/ Vlčice
Rodina:
Matka- Takara(poklad) Otec- San-Dono z rodu Kiyoshi
Sourozenci- Bartr- Riko(Jasmínové dítě)
Bratr- Mitsuko(Dítě světla)
Sestra- Kimiko (Ušlechtilé dítě)
Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Enerugī kyūshū- Shirudo
Tahle magie je velice zvláštní. Dovoluje mi pohltit jakoukoli energii a přizpůsobit se jí. Díky ní získávám nejenom energii ale i sílu a určité schopnosti. To záleží na tom jakou formu energie vstřebám.
Když například pohltím sluneční energii, dokážu zářit jako slunce a mám i takovou teplotu, doslova můžu všechno sežehnout na popel a spálit cokoli a kohokoli.
Když pohltím měsíční energii jsem zase chladná jako led a můžu pouhým dotekem cokoli zmrazit.
Když pohltím vodní energii jsem schopná dýchat pod vodou a dělat s vodou různé věci: vytvářet vlny atd.
Dokážu, ale jen na určitou dobu pohltit magii někoho jiného tzn. že když pohltím vlkovi jeho magii např. Kletbu, tak můžu na vlka seslat nějakou kletbu ale netrvá to déle než hodinu.
Povaha:
I když ze začátku může Arisu působit malinko uzavřeně a odtažitě, vůbec není taková jak se může na první pohled zdát. Určitě nepatří mezi ty vlky, kteří by stáhli ocas a zbaběle utekli. Už od mala byla Arisu spíše po otci. Silná, sebevědomá, svéhlavá, tvrdohlavá, drzá, ukecaná. Avšak i milá, společenská, veselá, přátelská a někdy i ochotná, tyhle vlastnosti zase zdědila po matce ale v rodině spíše dávala přednost otci, se kterým trávila nejvíce svého času.
Ke všem vlkům se snaží být tolerantní a většinou přehlížet jejich hloupé kecy a poznámky. U nikoho však neprojevuje plnou důvěru a respekt už vůbec ne. Občas porušuje i pár pravidel a často dělá věci tak jak vyhovují jí a na ostatní moc ohledy nebere. Když se jí však ale někdo zalíbí či se spřátelí, je schopná se změnit a dotyčnému přizpůsobit ale jen částečně. Začne se chovat docela jinak ale při tom si dává pozor aby toho dotyčný nevyužil. Bývá také velmi ostražitá a opatrná. Dává si pozor na každý svůj krok i na každé své slovo takže se jí ještě nikdy nestalo že by udělala chybu.
Dovednosti:
Síla: 30
Výdrž: 30
Rychlost: 25
Inteligence: 15

Kesi

26. srpna 2014 v 12:09 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka
Kesi
Druh / Pohlaví
Vlk / vlčice
Rodina
Rodiče: mrtví Sourozenci: nemám
Partner
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
voda
umím ovládat nejen vodu, která je v potoku, jezeře, moři,atd… Prostě je na zemi, nebo pod zemí, ale umím vodu i vytvořit (např. uprostřed pouště a kdekoliv jinde). Umím ji tvarovat do různých tvarů, zvednout ji do vzduchu, zrychli, zpomalit, nebo zatavit proud v řece, atd… Když jde o déšť ( tudíž i padající sníh )ten se zatím učím ovládat.
Povaha
Jsem hravá a kamarádská. Když mi někdo pomůže snažím se mu to nějak oplatit, tím že mu taky s něčím pomůžu, jsem na něho hodná, něco mu daruju. zkrátka se chci mu odvděčit. Taky nesnáším když se z někým hádám. Mám moc ráda když se jen tak můžu toulat lesem, nebo odpočívat na palouku či louce vyhřáté od slunce a poslouchat zpěv ptáků a cikád, ale nemám ráda když je moc vedro. ráda Sleduju motýli jak ladně poletují z květiny na květinu a chmíří z pampelišek, které poletují v osvěžujícím vánku všude kolem. Potome se dívat na úchvatný západ slunce a když zmizí poslední paprsek sledovat stovky světlušek poletujících všude kolem a na nebi sledovat zářící měsíc a hvězdy. Nevadí mi ani déšť, protože miluju poslouchat jak všude kolem šumí padající kapky vody.Stejně tak zbožňuju zamrzlé a zasněženě pláně a stromy ohýbající se pod tíhou třpytícího se sněhu a chytání sněhových vloček do tlamy. Miluju pocit když se promoklí a zmrzlí na kost vrátíme domu a odpočíváme v teple plápolajícího ohně.
Ráda se směji se svými přáteli. Miluju a navždy ochraňuji své blízké.
Dovednosti
Síla:20
Výdrž:20
Rychlost:20
Inteligence:40

Rema Siria

26. srpna 2014 v 12:06 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka
Rema Siria
Druh / Pohlaví
Vlk/vlčice
Rodina
Rodiče:
Otec Lyall Matka Hope
Sourozenci:
Andromed,Sure,Iou
Partner
 • --
Potomstvo
 • --
Magie
Schopnosti Remuse Lupina
Díky této magii dokážu čarovat jako Remus Lupin(Wingardium leviosa,
Accio,Lumos,Nox atd.).Také umím dělat
lektvary(Veri­tasérum,různé jedy a protijedy,mno­holičný lektvar atd.Samozřejmě na to potřebuji správné přísady).Ale bohužel mám taky malý chlupatý problém(tak by to řekl Sirius Black).O úplňku se měním ve vlkodlaka.Proto taky ty jizvy.O úplňku se taky neumím ovládat,ale s kamarády kteří by u mě stály si trochu zdravého rozumu ponechám.
Povaha
Jsem klidná a obětavá vlčice která ráda pomáhá.Jsem velmi tvořivá a snažím se potlačovat vztek,ale když to na mě přijde vybije se všechen,žádné přestávky a bez smilování.Všem vlkům dám šanci a nesoudim podle prvního dojmu.Takže se klidně budu kamarádit i stím,který má divnou barvu nebo stavbu těla když bude mít laskavou,hodnou a milou povahu.Umím vlka urazit,ale moc často to nedělám,maximálně kdyby mě fakt vytočil.Moc
ráda běhám,lovím a skotačím v lese.Takže nečekejte,že při pěkném počasí budu někde tvrdnout zavřená.Protože nechci mít výčitky svědomí,nikdy bych si neodpustila kdyby se
někomu kvůli mně něco stalo.Mnohem radši bych obětovala sebe,než aby se
obětoval nějaký můj přítel.Taková jsem prostě byla,jsem a budu!Kvůli mému vlkodlactví se bojím že si nenajdu přátele, a i když jo,tak se bojím že se dozvědí proč o úplňku mizím a přestanou se se mnou kamarádit.Většinou působím že na vtípky moc nejsem,ale umím dělat lotroviny a srandičky.Kvůli mému prokletí na
všechny působím nemocným a ospalým dojmem,ale energie mám jako každý vlk(teda
jestli zrovna není po úplňku).Když mím kamarádům přijde divné,že o úplňku mizím vymluvím se na potřebu být osamotě,a na to že když se vrátím s novými jizvami tak,že vždycky zapomenu na jednu díru a spadnu do ní,protože než se vyhrabu ven stane se mi to.Mám moc ráda společnost ostatních vlků kteří mi důvěřují,ale nevadí mi samota.Ovšem raději jsem u ostatních vlků.Kvůli mím jizvám si můžou myslet že mám ráda rvačky,ale to ne.Ráda je nemám,ale když už není jiná možnost jsem velmi dobrý rváč.
Dovednosti
Síla:30%
Výdrž:20%
Rychlost:20%
Inteligence:30%

Soutěž ~ prozaická ~ Hledání kouzelné květiny

24. srpna 2014 v 13:44 | Rossiel |  Akce a soutěže
Vyhlašuji prozaickou soutěž s názvem: Hledání kouzelné květiny.

Zadání:

Napište příběh o tom, jak vlci hledají květinu se zvláštní magickou mocí (Nejde o květ Azuru!). Je jenom na vás, jakou moc bude květina mít. Popište jak květina vypadá, voní, kde roste a jak vlci postupovali než ji našli. Proč ji hledali, a jakou má tato květina tajemnou sílu. Soutěžit můžete pouze za jeden ze svých účtů a pouze s jednou prózou. Příběh posílejte za vlka pro kterého chcete získat cenu a se kterým pak budete i hlasovat. Text musí být psán bez "enterů", za každou čárkou a tečkou musí být mezera. ZA ne před! (příklad: Matěj, ten který vyl každou noc, se rozběhl na louku. Běžel dlouho, dokud nepotkal Amálku. ...)

Termíny:
Příběhy zasílejte do: 5.9.2014 - 20:00 - UZAVŘENO
Hlasování do 12.9.2014 - 18:00 - UZAVŘENO

Ceny byly připsány - Rossiel

Hlasujte jen za jednu postavu, soutěžící za tu, co posílali příběh. Máte 3 hlasy které můžete rozdělit dle libosti.

Ceny:
 • 1. místo: 50 VB, +10 k inteligenci, +(?)Tajemný dárek
 • 2. místo: 40 VB, +7 k inteligenci, +(?)Tajemný dárek
 • 3. místo: 30 VB, +5 k inteligenci, + Talisman (?)
 • další místa - 10 VB, +3 k inteligenci
+ 20 VB za každých 20 řádků příběhu (počítány budou řádky na blogu.)

Soutěžící:

Cail C., Layla, Lífi, Lilia, H. Toru, Zya, Noctem, Attie

Hlasy a VB za účast

Za účast v soutěži nebo hlasování dostávají 5 VB:
Cail C., Layla, Lífi, Lilia, H. Toru, Zya, Noctem, Attie, Catherine, Asper, Rossiel, Altair, Amelie, Nightmoon, Timber, Dino, Diamond, Sherlock, Nya.

příběh od Attie
https://docs.google.com/document/d/1VO7nZetVFifHIr_X9ZH1tdmJhAooTudOCBdAKb8JFtA/edit?usp=sharing

VYHODNOCENÍ

 • 1. místo - Lífi: 50+5+40 VB, +10 k inteligenci, + Tajemný dárek: nekonečná tinktura z květu Azuru
 • 2. místo - Cail C.: 40+5+60 VB, +7 k inteligenci, + Tajemný dárek: probouzeč mrtvých (za podmínek)
 • 2. místo - H. Toru: 40+5+40 VB, +7 k inteligenci, + Tajemný dárek: Amitielův přívěsek - ochránce míru, lásky, pravdy, porozumění a rovnosti
 • 3. místo - Attie: 30 VB, +5 k inteligenci, + Talisman Ohně, + druhá Magie: Ovládání zvířat
 • další místa Zya - 10 VB, +3 k inteligenci
 • další místa Noctem - 10 VB, +3 k inteligenci
 • další místa Layla - 10 VB, +3 k inteligenci
 • další místa Lilia - 10 VB, +3 k inteligenci

Tajemný dárek: nekonečná tinktura z květu Azuru - je magická ampulka zavěšená na krku vlka. Obsahuje výtažek z květu Azuru, který je znám, jako léčivá květina vyrůstající na léčivé maně. Dokáže léčit běžná zranění téměř okamžitě.

Tajemný dárek: probouzeč mrtvých (za podmínek) - je magický krystal zavěšen na krku vlka. Dokáže probudit mrtvého vlka, ale musí být splněny podmínky. Vlk nesmí být mrtvý déle jak 3 dny - den kdy zemřel se počítá jako první den. Probudit může pouze 1 vlka v intervalu 3 dnů. To znamená, že pokud by byli mrtví dva vlci ve stejný den, musel by si vybrat kterého probudí. Druhého by probudit nestihl.

Tajemný dárek: Amitielův přívěsek - je magický talisman zavěšen na krku vlka. Má dvě části. Tento talisman pochází od anděla Amitiela, který je znám jako anděl míru, lásky, pravdy, porozumění a rovnosti. Chrání zamilované vlky před nepřízní osudu, který by měl ukončit jejich vztah.

Druhá Magie: Ovládání zvířat
Jde o schopnost ovládnout zvíře tak, aby vlka poslouchalo. Závisí na levelu magie, jak dlouho bude ovládnutí zvířete fungovat a jak velké zvíře, či jak moc zvířat, bude vlk schopen ovládnout. V čase, kdy je zvíře ovládáno, mu vlk rozumí a může tak od zvířete získávat informace. Mimo působnost magie vlk zvířatům nerozumí. Level magie 1 = 1 zvíře do velikosti vlka nebo až 3 zvířata menší, délka ovládnutí cca 5 minut.

Soutěž ~ básnická ~ Přichází hrdina

24. srpna 2014 v 12:24 | Rossiel |  Akce a soutěže
Vyhlašuji básnickou soutěž s názvem: Přichází hrdina.

Zadání:
Napište báseň na toto téma, tedy na téma příchodu vlčího hrdiny. Báseň musí mít min. tři sloky o min. čtyřech řádcích. Může mít však slok i víc. Soutěžit můžete pouze za jeden ze svých účtů a pouze s jednou básní. Báseň posílejte za vlka pro kterého chcete získat cenu a se kterým pak budete i hlasovat.

Termíny:
Básničky zasílejte do: 29.8.2014 - 20:00 - ZASÍLÁNÍ UKONČENO
Hlasujte do 4.9.2014 - 19:30 - HLASOVÁNÍ UKONČENO

Ceny byly připsány - Rossiel

Hlasujte za jednu svou postavu, k dispozici máte 2 hlasy, které můžete dát i jednomu i dvěma soutěžícím.

VYHODNOCENÍ NA KONCI STRÁNKY

Ceny:
 1. 1. místo: 30 VB, +2 k síle, +2 k výdrži, +2 k rychlosti, +5 k inteligenci
 2. 2. místo: 20 VB, +2 k síle, +2 k výdrži, +1 k rychlosti, +3 k inteligenci
 3. 3. místo: 10 VB, +2 k síle, +2 k výdrži, +2 k inteligenci
 4. další místa - 5 VB, +1 k inteligenci


Tvorba-Lilia Purple Rebel

21. srpna 2014 v 23:31 | Kyra ^-^ |  Tvorba

Tvorba vlčice Lilia Purple Rebel

Podél řeky smečka vlčí
Kde z keřů větve trčí.
Krásné území, kde žijí vlci
A v potoku černí mloci.
Kolem smečky spousty hor
Ale i zde se vyskytne mor.
Dvě vlčí alfy hádají se zde
O území která ho dostane.
Jedna alfa světlá, druhá temná
Až větev spadne na zem zhnědlá
Bude válka bude !
Mor pronikne všude.
Zem se zbarví krví
Zda se to stane, nikdo neví.
Toď myšlení temné alfy.
Na druhé straně mír a krása
A od potoka vede dlouhá trasa.
Vše rozkvétá v raním svitu
A alfa volá "Bože jsi tu ?"
Bůh čte myšlení obou alf
Ježiši to je ale stav !
Od tohoto dává ruce pryč
Vždyť je to jen obyčejný chtíč.
Podél řeky smečka vlčí
Kde z keřů větve trčí.
Krásné území kde žili vlci
A teď už tu nejsou ani ti mloci...