STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Červen 2014

Arty

26. června 2014 v 10:30 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Arty
Druh / Pohlaví:
Vlk/Samec
Rodina:
Rodiče: Daisy a Kovy Sourozenci: Daisy a Flower
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Protiklady
Díky této magii mohu věci udělat protikladné. Jako například něčeho velkého na malinou věc. Také se sám umím zmenšit či zvětšit. Díky tomu mohu občas změnit počasí či proud, ale jak říkám, jen někdy a poue s velkým lvl. Magie. Mohu i vlkům ukázat jak by vypadali kdyby byli protikladní, třeba ukázat milému vlkovy ukázat jeho ale jako zlého, takovou iluzi.
Povaha:
Arty je malej raubíř, dělá rád blbosti a vždycky je s nim sranda. Je milí a váží si přátelství, které se špatně získává. Není moc dobrý na seznamování, ale kdo ho pozná, zjistí že je vážně fajn. Vlkům se snaží pomoc a nerad řeší spory rvačkou. Jako každé vlče je zvídaví a všechno musí do detailu prozkoumat, než se opováží s tím hrát. Je však společenský a rád se potuluje kolem vlků i vlčic. Když se naštve, vykašle se na mír a bojuje statečně za rodinu, přátele, sebe a smečku. Občas prohodí nějakou tu poznámku, ale není nijak moc zlá. Rád běhá a baví ho to. Taky je to takové malé pako co sebou mrskne z ničeho nic o zem. Arty je prostě svůj.
Dovednosti:
Síla: 25
Výdrž: 25
Rychlost: 35
Inteligence: 15

Mirakel

26. června 2014 v 10:24 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Små Mirakel av Livet (švédsky: Malý Zázrak Života)
Druh / pohlaví:
vlk X husky, démon / vlčice
Rodina:
Rodiče: Lycka, Otur (mrtví) Sourozenci: Förbann (mrtvá)
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Démon
Magie vlčice Mirakel je velmi zvláštní. Švédsky znamená Zázrak - což je věru příhodné. Jen s tím rozdílem, že zázrak by měli být kladného charakteru. To se o Mirakelině zázraku říct nedá. Její zázrak spočívá v jejím démonickém já. Její matka Lycka (Švédsky Štěstí), podlehla prokletí čarodějnického covenu. Ano. Mirakelina matka byla pouhým psem, avšak v době rituálu byla již březí očekávajíc vrh štěňat s vlkem křížených. Po dokončení rituálu z ní udělali démona. Původně měla oběť její matky démona jen nasytit, ale kouzlo se trošku zvrtlo a démon prostoupil tělo březí fenky. Co bylo dál už, není důležité, ale hlavní je, že démonické schopnosti se přenesly z matky na dvě dcery. Jedna z nich Förbann, (Švédsky Prokletí) však své schopnosti neovládla a zabily ji. Zbyla jen Mirakel, malý zázrak, že ještě žije. Její magií jsou tedy schopnosti démonů. Dobíjí ji kontakt se zemí, čím blíže zemskému jádru je, tím je silnější. Táhne ji k sobě peklo… Její magie také přichází odspoda, jakoby jí tlapky porůstaly kořeny plazící se nahoru po jejím těle. Dokáže číst myšlenky a mluvit do nich. Nedokáže je však změnit. Zatím. Možná až její magie dosáhne dokonalosti… /tzn. levelu magie 10/ Když je naštvaná, dokáže nechat své tesáky a drápy prodloužit, dokud její chrup nebude vypadat jako tlama šavlozubého tygra. Stejně tak, její oči často mění barvu, dle nálady. Svým hlasem dokáže rozbít menší kámen, když se hodně rozkřičí, dokáže udělat i menší zvukovou vlnu. Možná, s levelem magie 10 by dokázala rozbít něco většího, ale zatím ne. Dokáže se pohybovat, aniž by se pohnula. Jen silou vůle. Není to teleportace, je to prostě třeba jenom lehké vznášení se nad zemí. Když chce, její srst mohou nabíjet elektrické proudy. To znamená, že má elektrizující až paralyzující srst. Dokáže pohybovat menšími věcmi. Jako telekineze, ale na kratší dobu a dokážu udržet jen malé věci na krátkou vzdálenost. Jinak bych potřebovala větší level magie. Dokáže taky vytvořit vlastní stíny. Tzn. přízraky, které vypadají stejně jako ona, jsou nehmotné a zatím je neudrží moc dlouho. Někdy se stává, že její hlas zní jako ozvěna. Echo. Některé části její magie nejsou ještě nalezené. Počet schopností se možná bude zvětšovat pomocí levelu magie.
Povaha:
Možná by bylo fajn začít úplně od začátku. Jak už bylo řečeno, Mirakelina byla pes plemene husky. Její jméno Lycka znamená štěstí, ale tato fena ho hold neměla. Coven temných čarodějnic v pokusu přilákat démona na krev nebohého zvířete, jehož roli hrála právě Lycka, udělala někde během rituálu chybu a démon prostoupil tělo fenky. Změnil její mysl, krev i DNA. "Démoni mění." Říká se, ale nikdo nevěděl, jak moc hluboko tato slova sahají. Fence se poté narodila dvě štěňata. Jejich otcem byl alfa vlk Otur, jehož jméno znamená Smůlu. Lycka zemřela při porodu a Otur vzal dvě vyděšené malá dcery k sobě. To však ještě netušil, že se do nich otisklo matčino prokletí a že každá z nich je démonem stejně jako jejich zesnulá maminka. Mirakel i její sestra Förbann se snažily ovládnout své schopnosti, ale povedlo se to jen jedné z nich. Druhá zemřela při použití svého daru a zranila přitom polovinu smečky. Mirakel byla nucena opustit smečku a žít na vlastní pěst. Už neměla matku ani svou sestru Förbann a její otec se já zřekl. Musela žít sama a protloukat se jako několika měsíční vlče. Zažila si toho opravdu hodně a to ji změnilo.
Mirakel má několik podob. Záleží na tom, v jaké ji potkáte náladě. Když je naštvaná, neprohodí s nikým ani slůvko. Jen zavrčí a švihne ocasem. Mnohdy však její vztek hraničí se smutkem a to se většinou někam zašije a vybrečí se. Někdy, když už je na tom hodně špatně, potřebuje někoho, komu by se svěřila, svádí vnitřní boj sama se sebou. Když je šťastná, obvykle se směje a chová se jako normální vlče. Malé, roztomilé, hravé vlčátko. Ovšem to trvá jen do doby, než jí začne štěstím pulzovat v srsti elektřina a pak už je to zase na houby. Ráda vyhledává společnost, ale ví moc dobře, že kdyby se něco zvrtlo, bude to její vina. Proto se snaží vyhýbat se konfliktům, jak je to jen možné. Ráda pomůže a v jistých chvílích je to ta milá, správná, bláznivá vlčice, co by si nejradši hrála a byla středem pozornosti. Nedá na nikoho dopustit a je až příliš obětavá. Snaží se tak životu zavděčit. Neskrývá svoje emoce, je jí jedno, jestli někdo uvidí její slzy nebo úsměv. Je možná tak trochu provokatérka a nenechá si nic líbit. Také si nenechá ujít příležitost, kdy si z někoho může vystřelit. Má docela vysoké sebevědomí, ale i přes to dokáže být plachá. V dobré náladě není zrovna střízlivá. (A tím se nemyslí záležitosti s alkoholem.) Většinou je dost hyperaktivní a mnohdy něco řekne a teprve pak si uvědomí, jak to muselo znít. Prostě dřív dělá pak myslí. Když si najde přátele, bude za nimi stát, dokud se nepřidají na špatnou stranu. Někdy bývá docela důvěřivá, ale to se nestává moc často. Závoj utkaný ze lží, který na ni celý život někdo věšel, jí už brání někomu slepě důvěřovat. Dokáže s ostatními navázat silné pouto, ale jde to ztuha. Zato se tato pouta rychle trhají. Je docela náladová a výbušná. Nikdy se však nezlobí na vlky, kteří za nic nemohou. Nenechá nikoho, aby si odpykal její trest, ať už je jakýkoli. Je neposlušná a vzpurná, když se jí něco nelíbí, ale stejně tak dokáže být i vzorné vlčátko. Její otec ji dobře vychoval, takže ví kam má a kam nemá strkat nos. Hned jak se však zbaví nervozity, opět začne se svými zbrklostmi. Nejednou se stalo, že ji vyhodili z území smečky kvůli několika sarkastickým poznámkám o srsti alfy nebo o jejím příliš upjatém chování. Upřímně, nedá se říct, že by Mirakel byla introvert nebo extrovert. Nedá se ani rozlišit jeli optimistka, realistka či optimistka. Mirakel je hold složitá osobnost a moc ráda by měla hezké dětství s přáteli, ale neví, bude-li to možné.
Dovednosti:
Síla: 30%
Výdrž: 25%
Rychlost: 25 %
Inteligence: 20%
Jako vlče...
http://th06.deviantart.net/fs50/200H/f/2009/297/d/1/Mirakel_by_ElectricUmbreon.png

Naomi

26. června 2014 v 10:19 | Lífi |  Kirigakure
Jméno:
Naomi
Druh / Pohlaví:
Vlk / Vlčice
Rodina:
Rodiče: Lissy a Siroco; Sourozenci: Neznámí
Partner:
Potomstvo:
- - -
Magie:
Vítr
LEVEL MAGIE: 4
Tato magie umožňuje Naomi kdykoliv přivolat vítr. Ze začátku to může být pouze menší. Avšak, když se bude zdokonalovat, bude schopna vyvolat i větší vítr. Mít vítr za magii má, ale i své velké výhody. Hodí se zejména v horkým letních dnech! Dá se jím totiž výborně ochladit.
Extra magie
Povaha:
Naomi je sama o sobě velmi hravá a přátelská vlčice. A hlavně velmi vtipná. Ano, za každých okolností se ráda zasměje a většinou nebere některé věci až moc vážně. Možná se i stane, že některé z jejích vtipů ani nepochopíte, ale zasmát se jim, vás prostě donutí! Co, ale vážně nemusí, tak to jsou hádky a boje. Nerada se do takových věcí plete a když už, tak to všechno vždycky řeší s úsměvem na tváři a naprostým klidem. Je také možné, že i s menším smíchem. To znamená, že jí vážně skoro vždycky najdete veselou a usměvavou. Velmi jí, ale záleží na kamarádech, bez kterých by se asi nikdy neobešla. Její přátelská povaha jí už několikrát umožnila najít si spoustu přátel, a toho si nadmíru cení!
Dovednosti:
Síla: 27
Výdrž: 37
Rychlost: 50
Inteligence: 40

Fenur

26. června 2014 v 10:17 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno živočicha:
Fenur
Druh / Pohlaví:
Vlk/vlčice
Rodina:
Rodiče: Angelka,Simusi Sourozenci: Drong
Partner/ka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Země
Se svou magií neumí dobře zacházet. I když se snaží, umí jenom dvě věci: mluvit s květinami (stromy ještě ne!) a aby uschlá květina znova rozkvetla. Ale to je vše.
Povaha:
Milá a přátelská, která se s každým ráda přátelý. Neumí vystát naivní vlky nebo nafoukance. Je havá a občas se chová až trochu moc dětinsky. Jí to ale nevadí, hlavně že si to sama užívá. Má ráda dobrodružstvý, napětí a ráda pozoruje souboje. A mimochodem, má ráda romantiku: dva tulící se vlci, zapadající slunce… takže už odpradávna hledá svoji spřízněnou duši. Občas se v ní probudí její zlá polovina, kdy si svůj vztek vylívá na bezmocných či někom takovýmhle, anebo prostě je z ní vraždící stroj. Po takovým vyčerpáním se vzteká na sebe a jde se radši schovat na den či dva do lesa na samotku za to, co strašného provedla.
Dovednosti:
Síla: 20%
Výdrž: 30%
Rychlost: 30%
Inteligence: 20%

Apollo

26. června 2014 v 10:15 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Apollo
Druh / Pohlaví:
vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: Eteir a Shinesun Sourozenci: Neznámí
Partner/ka:
Potomstvo:
- - -
Magie:
čistota
LEVEL MAGIE: 3
Čistota je spojována se světlem. Dokážu kohokoli očisti, udělat šťastným či vyčistit mu duši. Mohu kohokoli spálit i pohledem nebo něco podpálit (viz. level magie a jen když chci jinak ne:)) nebo vyzařovat teplo a světlo (také jen když chci). Světlo mě napájí energií takže mohu dosahovat vysoké rychlosti, výdrže a síly. S magií jsem spoután působí na mě pořád.
Extra magie
Povaha:
Jsem milý vlídný a hlavně společenský. Chovám se k ostatním tak jak oni se chovají ke mně = akce-reakce… . Jinak jsem myslím celkem přitažlivý a atraktivní. S těmi se které neznám a nechci se znát se nebavím. Jednoho dne bych si chtěl založit rodinu s partnerkou. Myslím a pevně doufám, že bych byl dobrý táta :). Mám rád společnost, jsem extrovert. Nedokážu dlouho nic nedělat. Rád pozoruji přírodu a ptáky, laně či jeleny. Také celkem rád lovím. Hlavně pro někoho např. pro smečku :3. Žiji v míru a doufám, že tak i zemřu… . Jsem trpělivý, soucitní a důvěryhodný.
Dovednosti:
síla: 25
výdrž: 25
rychlost: 25
inteligence: 45

Vlastnictví:

Le Qwerty

26. června 2014 v 10:11 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Le Qwerty
Druh/Pohlaví:
Arktický vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: Soraya a Fabian Frost Sourozenci: Mimi, Energee, Gemini (zemřela vyhladověním). Hamilton, Pinto, Atlantid.
Partnerka:
× × ×
Potomstvo:
× × ×
Magie:
Pracování s radioaktivitou, atomová přesnost
Pro začátek bych rád řekl, že nehodlám vysvětlovat, co všechno je radiace - prosím, dohledejte si to sami.
Qwertymu je umožněno do jisté míry upravovat radioaktivními vlnami a radioaktivitu upravovat jako samotnou. To znamená, je vlny někde v prostoru potlačit, a někde jich přidat. Každopádně si to žádá nesmírně síly, a proto musím pravidelně trénovat. Myslím, že ani nemusím podotýkat, že Qwerty je proti své magii odolný a veškeré škodlivé účinky jsou z jeho strany silně potlačeny.
Tato magie mi nevědomky přidala na přesnosti a vypočítávání, a to v nesmírné přesnosti. Dokážu vypočítat každý skok, mám výborně propočítaný běh, a když mám příležitost a chňapnu, nikdy neminu. A to zdaleka není vše. To mi samozřejmě nesmírně pomáhá jak v boji, tak normálně v životě.
Povaha:
Qwerty je velice chytrý a hrdý vlk, který boduje s jistotou.
Když se na něco soustředí, nevnímá okolí a je schopen bez přestávky libovolnou dobu vykonávat požadovanou činnost, dokud ji nedokončí. Rád se věnuje vlčatům, učí je poznávat svět a seznamovat se s hierarchií smečky.
Je nesmírný optimista, ale mysl má přesto čistou. Zasahuje a bojuje, jen když sám uzná že je to nezbytně nutné. Se svým časem nakládá jak nejlépe to jde. Sám říkává: "Největší bohatství je čas. Nemocní a staří jsou chudí, mladší a zdraví jsou bohatí. A nejlepší je, že čas nejde ukrást".
Qwertymu dělá dobře, když je vše, jak má být, a dělá mu veliké potěšení pochlebovat výše postaveným vlkům. Dodržuje přísnou hierarchii, ale je pohodový a hravý, takže když je mu to dovoleno, nebo si o to druhý/á vysloveně říká, nečeká, a povalí svůj cíl na zem.
Qwerty prostě miluje společnost - se vlky loví a debatuje o často nepochopitelných věcech, se vlčicemi zase probírá co je nového v Táboře a co je na čase změnit. S malými vlčaty pak - jak už bylo řečeno - chodí z Tábora a poznává s nimi svět.
Kde není společnost, tam není Qwerty, a když už tu je, tak otrávený a s pocitem nezajímavosti a neatraktivnosti.
Co dál říct - Qwerty je spolehlivý a ohleduplný. Pečuje o své tělo, a nebojí se pečovat i o těla jiných vlčic. Rád se prohání a chodí na vycházky, a vysloveně nesnáší lenost a znuděné, otrávené obličeje.
Dovednosti:
Síla: 30%
Výdrž: 20%
Rychlost: 10%
Inteligence: 40%

Merlin

26. června 2014 v 10:08 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Merlin
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina:
Rodina: Otec- Shin, Matka- Chrys, Sourozenci: Stone,Lily,Bone
Partner/ka:
---
Potomstvo:
----
Magie:
Síla vůle
Když se Merlin soustředí,dokáže pomocí své vůle nechat třeba vyrůst květinu,nechat ji zvadnout,přetrhnout provaz. když využije hodně energie,může nechat zlomit vlkovi kost nebo třeba zlomit silnější větev ( lvl. 1- průměr větve tak 20 cm,po každém levlu se to o 10 cm zvyšuje). Když používá magii,jeho oči dostanou jantarovou svítivou barvu.
Povaha:
Je docela plachý a bojácný,ale to si nerad přiznává. Do bojů se vrhá nerad. Nerad je sám,rád si vytváří nové přátele. Sice je to vlk,ale už střední nápor na něho ho dokáže rozbrečet. Má malou úchylku,bojí se ve tmě. To ale ještě nikomu neřekl,protože se bojí že by se mu posmívali. Téměř neustále má sklopené uši,ne agresivitou ale strachem nebo nervozitou. Nesnáší když je středem pozornosti,při nějakých konfliktech a důležitých věcech se drží dál. Ale někdy ho popadne nevrlost,to potom vlk musí před ním vážit slova. Dalo by se říct že je docela náladový. Merlin má křídla,akorát jedno má plné jizev,na jednom místě trochu vykukuje i kost,křídlo tahá po zemi a nemůže s ním nic dělat.
Dovednosti:
Síla: 20
Rychlost: 35
Výdrž: 15
Inteligence: 30

11.7.2014 - zemřel v AKCI Ledové tesáky minulosti

Sam

22. června 2014 v 13:32 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Sam
Druh/Pohlaví:
Vlk/Sa­mec
Rodina: Darkness a Kill Sourozenci: Mrtví
Partnerka:
---
Potomci:
---
Magie:
Dračí vlk
Sam je dračí vlk a to znamená,že byl při dračím třesku,který vyvolal drak Maxien. Sam dostal dračí sílu a křídla. Když má křídla vidět tak může létat,když je má schovaná tak samozřejmě ne.Může požívat sílu ohně.Může zapalovat věci,ohřívat,metat plameny,tvořit lávu.Může vypnout emoce a to je pak opradvu hrozný. Má větší sílu než normální vlk a a větší postavu.
Povaha:
Samova povaha se odvíjí od jeho magie,ale on neníjen oheň a zlo. Má velké srdce a umí milovat. Když se s ním zapovídáte zjistíte (možná) že je to milí vlk. Umí se bavit.Nerad mluví o své minulosti. Nevyhledává velkou společost. Rád loví,vyje užívá si každý kus přírody. Za své milované (i když jich za svůj život moc neměl) by položil život.Není to jen ale silný vlk,má také svou achilovu patu. Když se stal dračím vlkem jeho rodiče,kteří nebyli zrovna andílci, byli zavražděnia jeho 3 zbylí sourozenci také. Ujal se ho Drak Maxien, který může za jeho prokletí a vychoval zněj dobrého a silného vlka. Maxien znal jeho rodiče a tak mu někdy něco o nich poví,ale drak o nich nerad mluví,protože se mu velice stýská.Kvůli Samovy vychytralosti a síle jde po něm mnoho lovců,kteří chcou buď využít jeho síly nebo chco mít jeho kožich na stěně. V životě byl u6 mnohokrát chycen a týrán a také poznal neštastnou lásku. Hledá vlčici která se do něj zamiluje a on bude moct zapomenouna své zlé vzpomínky a bude moct najít novou rodinu.
Dovednosti:
Rychlost-22%
Výdrž-22%
Síla-28%
Inteligence-28%

Enzo

22. června 2014 v 13:27 | Lífi |  Vzpomínáme
ed rgv
Jméno vlka:
1238,jeho pravé jméno je ale Enzo (Agustický vlk-prováděli na něm testy)
Druh / Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: mrtví Sourozenci: nemám
Partner:
Potomstvo:
---
Magie:
Magie Smrtonoše
LEVEL MAGIE: 3
Tato magie se skládá z několika bodů.Vcítěním,pře­měně na člověka a základní schopnosti pro Smrtonoše.
1.Vcítění - Enzo se může do někoho vcítit.Díky tomuto bodu magie dokáže vidět cizíma očima.Také vidí do jeho myšlenek a pozná jeho pocity.
2.Přeměna - Enzo se také dokáže přeměnit na člověka.
3.Schopnosti smrtonoše - Mezi schopnosti smrtonoše patří například rychlejší reflexy.Vyvinutější smysly.Enzo má také dar.Dar díky kterému může být na slunci aniž by vzplanul plamenem.
Extra magie
Povaha:
Enzo je spíše vlk samotář. Nepotrpí si na společnost. Je to takoví tajemný vlk. Často se jen někam zašije a přemýšlí. Byl vychován k podrazům a zvratům a proto na něj není zrovna spoleh. Vlk se na něj může spolehnout jedině pokud si Enza opravdu získá. Enzo není nijak zvlášt zlý vlk.Pokud ho někdo ale opravdu naštve je možné že vybuchne.Nikdy by neublížil vlčici ani vlčeti..jedině snad pokud by to bylo v záměru ochránit někoho jiného.Je to trochu sobec.Je šarmantní a nevadí mu společnost vlčic.Je v něm trochu arogance a má rád šarmantní vlčice. S vlčicemi to ve mnoha případech nemyslí vážně.Je také dobrým ochráncem. Pokud si ho někdo získá je dobrým přítelem. Enzo umí být drzý a nahnat strach.
Dovednosti:
Síla: 40
Výdrž: 25
Rychlost: 30
Inteligence: 25


Soutěž~Básničky~Niwat

17. června 2014 v 17:56 | Kyra |  Akce a soutěže
Tak, je tu úplně nový druh soutěže! ^^
~
Zadání:
Napište básničku o Niwatu. Cokoliv, může se to týkat z pohledu vlka v příběhu nebo jako hráče celkově za celou hru (i s kecačkou atd.). Je to na Vás, jen dodržte to, ať se to týká Niwatu a prosím min. 3 rýmy

Posílání zastaveno! :D
Hlasujte pro básničku! Stačí napsat jméno autora, hlasy máte 3 aby to bylo zajímavější. Klidně každý dejte někomu jinému a nebo 3 jedné osobě. Hlasovat nesmíte pro sebe a hlasovat můžete jen z 1 účtu! :D Ukončení a rozdání doměn bude 7.7. V 16:00

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Soutěžní básně:


Fluttershiny napsala:

Daleko od reality,
je svět fantazie,
svět zvaný Niwat,
svět vlků a magie.

Zde se odehrává život.
Náš druhý život.
Zastavil se čas.
Jedinečný život.
Žij zde svou druhou tvář.

Prožíváme radosti,
smutky, zlosti.
Prožíváme závisti, lásku,
odhoď svoji masku,
masku člověka
a obměn ji za tvář vlka,

zde je náš svět fantazie!

Vznes se do výšin, poznej nebe,
Podívej se na sebe,
narostla ti křídla!
To jest nadpřirozená síla,
síla fantazie,
síla magie,
síla nás všech!

Zavři oči a do deseti počítej,
otevři oči a jsi zde.
Rozevři svá křídla a létej,
otevři srdce své.

Jiskřička v očích se ztrácí
jsme zase zpět,
Nepřející realita nás vězní.
Ale ne na dlouho!

Ale Drak Přírody tě zase zpátky vezme,
do té magické země.
Tvé oči zajiskří.

V tvé hrudi, vlčí srdce bije,
Tvé vlčí já,
na měsíc zavyje.

Nová dobrodružství tě vábí,
a dobrodružství také přicházejí.

A každou noc,
milion hvězd,
ozáří území Niwatské,
tak nech se vést,
svým srdcem.

Vžij se do role vlka,
neboť fantazie tě láká,
a brzy uvidíš svět,
stejně jako my.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Rychlá smrt napsala:

Niwat...
Niwat, to je země má
kypící životem, nádherná.

Kde mísí se příběhy smeček Svitu, Temna na smečku Zatmění však nikdo nemá.
Naše Moon je alfou smečky
je zde i plno potravy od jelenů až po křečky.

Je zde i plno živočichů a hlavně vlků.
Každý kdo se dostane do smečky hned musí jásat, juchů!

Meylin, Roon, Dark moon, Arty... tak neváhej ani vteřinu a přidej se do naší party.

Být ve vlčí kůži a ne v hnoji se kydat. Země našich fantazií je jedině Niwat.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nya napsala:

Realita Je Vězení
Realita už mi leze krkem
A s ní i všechny problémy,
Zaháním je husím brkem -
Píšu vlastní poemy.

Život je pořád stejný,
Až mě děsí jeho spád,
Vždyť osud můj je víc než zřejmý,
Tak nech mě, mami, klidně spát.

Dnes je zas pondělí,
Do čtyř jsem ve škole
A pak bez prodlení,
Úkoly dělat z nevole.

Není co na práci,
Nemám co dělat,
Vždyť jsme puberťáci,
Co maj se jen vzdělat.

Nehodlám však celý den ležet v knížkách,
Na školu už kašlu, konec roku se blíží,
vznáším se v nebeských výškách
a očka se mi klíží.

Pak vzpomenu si na pár slov
Ohledně zábavy,
Jak můžu se vžít do vlčí kůže,
odstranit zábrany.

Hned se zvedám,
Ke stolu přicházím,
Adresu hledám,
konečně ji nacházím.

Počítač zapínám,
nacházím záložku,
Niwat už otvírám,
Označím položku.

S regou se patlám,
Leze mi na nervy,
Po inspiraci pátrám,
Bez značné vervy.

Konečně jsem hotova
A můžu začít hrát.
Myšleno doslova,
Že na čtyřech tlapkách musím stát.

Ohraná záležitost,
Hesla už nevnímám,
Pocitů spletitost,
Když na mé druhé já se podívám.

Vlk uvnitř se probouzí,
Chce se osvobodit.
Mé lidské já se vzpouzí,
Ale fantazii musí se podvolit.

Cítím závan neexistujícího větru,
Po vlčích se rozbíhám.
"Jsem volná!" Křičím světu,
A s fantazií se mu do očí vysmívám.

Cítím to ve vzduchu,
Cítím to v polích,
Možná svou předtuchu,
Stád jeleních.

Přidávám do kroku,
S ostatními se přivítám,
A s nimi po boku,
Na lov jelenů odlítám.

V tu chvíli jsem šťastná,
Mám nové přátele,
Niwat je hra spásná,
Berte na to zřetele.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Rossiel napsala:

Země záslibéna - toť Niwat
Stůj bosa v lese a naslouchej,
zavři oči a poslouchej,
na trávě v noci a sama,
nečekej brzský příchod rána.

Neboj se přeci večera,
noc není temná příšera,
noc je jenom jevištěm,
pro sny, jenž budou tvým dnem.

Možná, že ovane tě chlad,
ale nesmíš to takhle brát,
neboj se noci temné,
možná, že zaslechneš kroky jemné.

To tlapky mechem se nesou,
míří k tobě, téměř nehlesnou.
To vlčice k tobě zvědavě přijde,
a vezme tvé reality břímě.

Tu pohlédneš vlčici do očí,
les kolem tebe se zatočí,
a ty staneš v kraji překrásném,
zelená luka, husté lesy, toť Niwatem.

Tmavé bory po šiškách vonící,
jezera modrá v slunci se třpytící,
údolí široká i řečiště,
skály šedé i křovní strniště.

Ta země překrásná,
zaslíbená jest,
to vlkům z mnoha krajů,
přišla ta zvěst.

Tvůj pohled je náhle níže,
ty volná jsi bez reality tíže.
Tvé tlapky tak hebké jsou,
Ušima zakmitáš i oháňkou.

Hlavu k nebi pozvedneš,
pach kraje do nosu nasaješ,
tvůj zpěv se krajinou roznese,
co zajímavého den ti přinese.

Už cítíš to vzrušení ve svalech,
zakňučíš a kousek popojdeš,
pod tebou se pase stádo srn,
a ty zaboříš tlapky v drn.

A pak tvé ladné tělo běží,
vzduch kolem tebe je tak svěží,
ptáci zpívají a srny prchají,
tve smysly se v emocích zmítají.

Někdo běží z lesa ti v bok,
ne neboj, není to tvůj sok,
je to tvůj bratr, tvá krev,
to on zaslechl tvůj zpěv.

Spolu teď pádíte Lučinou,
za srnčím stádem tou dolinou.
K jezeru oba se řítíte,
do klávesnice oba bušíte...

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zya napsala:

Óda na Niwatské údolí - Ze života vlka
Čtyřmi tlapkami k zemi dopadám
dlouhou cestu k doupěti ubíhám.
Puls se mi zrychlý,
už je jak rychlík.
Krev se mi rozběhne
a srdce rozbije jak o život když jde.
Známé tváře cestou vídám
Všechny mám ráda všechny znám.
Zastavým se u doupěte a lehce se zasním...
Vlčátka mít chtěla bych ale nejdřív partnera mít musím.
Květiny voní, ptáci zpívají
jo to sedí to je Niwatské údolí.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Attie napsala:

Paní Fantazie
Dusím se nad problémy,
neznám východisko,
už nebaví mě mé maléry
už chci jenom na compisko (divné slovo o.O)

Tam roztáhnu křídla fantazie,
zamávám jimi párkrát,
odletím pomocí té magie,
do země nesoucí jméno Niwat.

Žiju tu čtyřmi životy,
přemýšlivou Attie, bláznivým Frigem
ale žiju i vlčaty,
klidnou Akai a Kitem.

Otevřít oči vlčí mi stačí,
a hned je mi jasné,
že problémy Niwat vytlačí,
že můj život zde hned tak nevyhasne.

V realitě jsme směšně malí,
ale zde nám to ani nevadí,
vyrosteme do výšek,
nezůstaneme v podobě malých myšek.

A to vše díky fantazii,
naší paní a přítelkyni,
ta nám otevřela nový pohled na svět,
z které se těžko vracíme zpět.

Vlčím poutem jsme spojeni,
tam, kde vyléčí nám všechna zranění,
jako nití spleteni,
žijeme se Smečkou Zatmění!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Lífi napsala:

Vlčí život
Jdu už dlouho,utíkám,
před osudem dveře odemykám.
Doufám,pláču,sním,
Snad jednou najdu štěstí,budu s ním,s mým milovaným.

Nic nejím,nepiju,jsem slabá,
moje tělo je vyčerpané a upadá...
ale v tom zařící světlo vidím,
uvidím vlka,celou smečku!a vím,
že budu jejich sestra,zjevením.

Vlci vrčí,tváří se chladně,
ale já vím,že vlčice jsou tak ladné.
Vlci soupeříví a vlčata hravá,
je jich tu tolik,zleva i z prava.

A pak Alfa přistoupí a vše mlčí,
ptáci odletí,a bezhládně křičí.

Všichni čekají na verdytk vůdkyně,
jejich vůdkyně Moon,smečky bohyně.
Já jen ocas stáhnu a skloním se až na zem,
čekám na úsudek mě určen.
"Vítej mezi námi" ozve se milý hlas,
vlci už vyjí,tak radostně a nahlas.
A to je na mou počest! Myslím si,
sladký a krásný život představím si.

Jdu dál,tentokrát šťastná,
obklopená smečkou,která je tak úžasná.
Žiji si svůj život,lovím běhám,
skáču,klušu,před alfou smekám.
Už jsem tu doma,nemusím tam...někam...

Lásku si najdu,je to můj milý,
založíme rodinu,v tu správnou chvíli.
Výchova se snadná,
vlčata jsou hodná,poslušná a učenlivá.

A jak ten čas plyne,já stárnu,
mé já hyne,křadnu.
Brzy je můj čas,já chci jít do nebe!
Ale nechci tě opustit lásko,nejdu bez tebe.

Nakonec však cítím ten čas,
kdy mám odejít napospas,
napospas Bohu,jímš je drak,
už mi narostla křídla,letím do oblak.

Do nebe se dostanu,jak jsem si přála,
"Pozdravujte všechny!Vaše máma!"
Vzkážu mým potomkům,pusu jim dám,
ale už musím jít sama,dál a dál.

A tak můj příběh končí,ale nebuďte smutní,
Já žiju v ostatních,navždy v jejich srdcích.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Rellem napsal:

Zvedá se vítr,
k západu se slunce kloní,
na louce Dawwa,
všechny květiny voní.

Ty krásu nevnímaje,
pozornost na tvém soku,
sestřička vrčící,
stojící po tvém boku.

Po úmyslech vyjádření,
že on přítelem chce být,
teď si uvědom:
O tom všem nemusíš jen snít.

Vlkem se můžeš stát,
i součástí naší,
vždyť nová přátelství,
tady stále raší.

Teď se rozhodni -
Chceš se hrdým vlkem stát?
Tebe se realita,
už bude navždy bát...

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Remi napsala:

Niwat místo fantazie,
zde se vlkům dobře žije.

Občas se vlci v řece myjou,
nebo se z ni vodu pijou.

Aby tady blahocenou krev pili,
to by vlci dlouho nevyli. :D

Jsou zde krásné, velké lesy,
vlci v nich běhají jak expresy.

A všemu vládne mocná Moon,
doufám že snad neudělá boom.

Mají tady vlčí lásku,
když vlk potká krásku.

K vlčatům to často dojde,
uniknout jim vážně nejde.

Když však přečtu smrt,
udělám vrahovy škrt.

však na příběhu pouze,
odpykala bych to dlouze.

Vlci dostali přátelské karty,
a vytvořili nejlepší party.

A takový krásný Niwat je,
kdo ví co se ještě zažije.

Tak pojď rychle k nám,
je to tu fajn a není to fám.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kaira napsala

vše co je v Niwatu
proplouvá mnou
moují myslí a mojí tmavou stránkou
jen čekám až se ukáže další příspěvek .


kdž konečně uvidím oranžoví domeček
je to pryč orandžová barva je fuč
a já čekám až se oběví další

sním o tom jak se vše mám psát a vivíjet
pak otevřu demeček a v domečku je příspěvek
jásotem skáču a píšu dál
a jen čekám až mi dojdou slova

poslední vetu dokončím tečkou ,
když vtom připíšu dalšívětu,
nepřestávám psát
a ujíždím na vlnách svícj myšlenek .
konec