STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Květen 2014


Šerin-Yz

25. května 2014 v 10:49 | Rossiel |  Tuláci
Jméno:
Šerin-Yz
Druh / Pohlaví:
vlk / vlčice
RODINA:
Rodiče: Devila BloodyWolf ( Matka), Diamond z rodu Ka Só ( Otec)
Sourozenci: Širin-Kyz ( Dvojče), Marana d´e cara Nera (†), Akashi Seki, Jodie (†),
Partner:
x x x
Potomstvo:
x x x
Magie: Slender Magic
K této magií se váže několik jednotlivých útoků. První dva jsou vedlejší a slabší, třetí je hlavní:
Teleportace : Teleportace se může postupem času zlepšovat, ale nikdy nemůže pokořit hranici 2,7 metru. Během teleportování je vidět rozmazaný vlk, jak se natahuje přes určitou délku. Ať se už vlk teleportuje 30 cm nebo 2 metry, je to pořád stejný čas a to 1,2 sekundy. Je to vedlejší kouzlo.

Telepatie : Tahle telepatie taky nejde vytáhnout na zrovna dobrou úroveň, vlk může akorát vstoupit do cizí mysli a dělat chaos. Toť vše. Na jak dlouhou dobu Šerin-Yz pobude v cizí mysli závisí na trénování. Podobně jako Teleportace je to vedlejší útok a stejně jako teleportace není úplně silný.

Narůstání končetin : hlavní útok, přičemž může vlkovi narůst další končetina. Končetiny jsou podobné chapadlům chobotnice, tzn. jsou mnohem delší, než nohy a nemají v sobě kosti, pouze svaly, kterými dokážou uchopit kořist. Kolik končetin naroste zase závisí na tréninku.
(Mám povolení od Vitt mít stejnou magii jako Širin.)

Povaha:
Šerin je dvojče Širin-Kyz. Stejně jako ona vypadá neskodně a mile. Ovšem opak je pravdou. Šer není žádný andílek, to ani omylem. Povahově se liší od Širin celkem dost. Narozdíl od sestry, která nemá ráda zrady, Šer je schopná zradit. Ale jen cizí. Přátelé a rodinu si chrani. I když přátel nikdy moc nemá a asi mít ani nebude, když už si ji někdo získá, je mu věrná. Přirozeně je nedůvěřivá a se svými problémy a starostmi se svěřuje jen a jen Širin, jejímu dvojčeti. Tajemství si zásadně nechává pro sebe. Ráda pozoruje tajně vlky. Když jí někdo uvidí nebo tak, neváhá a použije magii. Její křídla mívá při použití magie schovaná pod kůži na zádech. Nejde to poznat. Když chce létat například se svou matkou, je jedině ráda za to, že je má a používá je. Je to její tajná zbraň. Nenávidí vlky kteří si hrajou na temné nebo jak se tomu říká. Je nehorázně hrdá na svůj rod. A pyšně říká při představení i jména rodičů. Nejradši je po boku svojí nejbližší sestry a stejně jako ona loví nenápadně a ze stínu. Nejradši se toula ve skalách a tak podobně. Touží být ve všem nejlepší, ale má málo trpělivosti a tak se jí to nedaří. Také je samotářka, ale když je středem pozornosti jí rozhodně nevadí. Když se naskytne taková příležitost, předvádí se. Ale to se často nestává. Bývá drzá a zákeřná, ale samozřejmě dokáže být i hodná. Když se stane, že se někomu zalíbí, sem tam si s ním zaflirtuje, ale může se stát, že ho nechá být. Je to taková mrška. Chvíli vlkovi dá falešné naděje, ale potom ho klidně odkopne, ale to jen v případě, že se jí nelíbí. Někdy flirtuje i jen tak, pro zábavu. To ale jen v případě extra nudy. Tak taková je asi Šerin-Yz.
Dovednosti:
Síla: 40
Rychlost: 30
Inteligence: 20
Výdrž: 20


Vlastnictví:
Elementární bytůstka - oheň; 1x Talisman Ohně


Marana d´e cara Nera

23. května 2014 v 17:10 | Lífi |  Vzpomínáme
gerfg
Jméno:
Marana d´e cara Nera (Oslovení-Nera,Era,Mara,Mar,Ran…)
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Devila, Diamond z rodu Ka Só
Sourozenci: Širin Kyz, Jodie, Akashi Seki, Šerin-Yz
Partner:
---
Potomstvo:
---
Magie:
Magie Kitsune
LEVEL MAGIE: 3
Tato magie má několik schopností.Je velice obtížná a záleží na věku+lvl magie.Tato magie je skládá z: Ohně,schopnosti se přeměnit a smyslů.
1. Oheň
Toto je hlavní část magie.Může ovládat oheň,dělat ohnivé koule,něco zapálit,něco ohněm stvořit…
2.
Přeměna Tato část magie je omezená.Může se tedy přeměnit pouze na dvě věci,na člověka a lišku…
Smysly Má vyvinutější smysly než ostatní vlci.Je rychlejší,o něco silnější a má zostřené reflexy.
SPECIÁLNÍ ÚTOK: Bílý plamenomet
Popis: Vlk bude schopen zapálit protivníka po celém jeho těle proudem bílého ohně. Tento zvláštní oheň dokáže popálit i vlky, kteří ohni vládnou. Dokáže pohltit klasický oheň. Ten oslabí nepříteli: sílu na max. 20, výdrž na max. 15 a rychlost ubere o 20. To znamená, že když nepřítel bude mít sílu 30, výdrž 20 a rychlost 30, pak po tomto útoku se mu hodnoty dovedností sníží na: síla 10, výdrž 5 a rychlost (30-20=)10. Ano, když bude mít rychlost 20 a méně, znamená to, že se nebude moci pohybovat.
Délka účinku/spotřeba magických sil: 2 kola boje / 50% magických sil v jednom dni.
Magické dovednosti:
Mag.Síla: (15+5)= 20
Mag.Výdrž: (15+5)= 20
Mag.Rychlost: (15+5)= 20
Mag.Obratnost: (30+5)= 35
Povaha:
Marana je velice nepředvídatelná vlčice.Často se rozmýšlí na poslední chvíli ale její rozhodnutí je vždy správné.Je drzá a proto si často vyskakuje.Miluje běhání a lov.Pokud loví je neslyšná a hbitá.Nerada odchází z lovu bez kořisti a proto se snaží až do konce.Opravdu ráda porušuje pravidla.Pokud by jí tedy někdo třeba řekl ,,Zůstaň tady" je to pro ní jako by řekl opak.Miluje akci,risk a často se žene do extrémů.Snaží se být samostatná a rychle se učí.Nemá ráda když na ní někdo sahá. (Ani když je to matka či otec) Je temperamentní a nedůvěřivá.Nikdy nedokáže zradit a to je její slabinou.Je lstivá a elegantní,ladná a rychlá.Pokud si ji někdo opravdu získá má dobrého přítele který nezklame.Je docela upřímná a nemá ráda lži,občas ale také lže ale to pouze ve stavu nouze.Má ráda svou rodinu a vždy zůstane na její straně.
Dovednosti:
Síla: (30+2)=32
Výdrž: (20+5)=25
Rychlost: (20+2)=22
Inteligence: (30+5)=35

Jako vlče...
vy

Mazlíček:

Jméno:
Saturn
Druh/Pohlaví:
Orel skalní/Samec
Povaha:
Saturn je opravdu velká osobnost,nebo si to o sobě aspoň myslí. Je urážlivý, paličatý a neústupný.Nesnáší když mu někdo něco nakazuje a kromě Marany nikoho neposlouchá. Rád si hraje na hrdinu a když přijde na věc rozhodně se nebojí. Do všeho jde rovnou po hlavě a nikdy neváhá. Je dost chytrý na to aby všechny ihned prokouknul. Nemá rád cizí lidi a jen tak někomu nevěří.


Akaishi no Seki

23. května 2014 v 17:03 | Lífi |  Kirigakure

Jméno:
Akaishi no Seki (Červená smrt samoty - jap.)
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Devila a Daimond z rodu Ka Só
Sourozenci: Širin Kyz, Jodie, Marana d´e cara Nera, Šerin-Yz
Partner:
Hikaru Toru
Potomci:
xxxx
Magie:
Vyvolání démonů
Popis magie: Díky této magii dokáže z podsvětí vytáhnout skoro jakéhokoliv démona a toho použít k boji a její ochraně. Druhů démonů jsou celé řady (později budu do bia uvádět vzhledy). Záleží na Akashině síle, jak silný démon bude, a později, až bude Akashi dospělá, budou moci démoni z podsvětí vylézat i bez jejího přivolání. Démony skoro nikdo nevidí krom Akashi, jejích příbuzných a případného protivníka, proti kterému by stáli. Ale Akashi nemá tuto moc zadarmo. Pokaždé, když se démon vrátí zpět do podsvětí, ubere to kousek Akashiny duše. Jsou to opravdu maličké kousíčky, ale kousíček ke kousíčku a Akashi pomalu přichází o svoji duši. Nikdy to na ní moc vidět není, projeví se to až ve starším věku. S démony může i normálně komunikovat.
Povaha:
Akashi je nemluvná, tichá a není moc společenská. Je taková už od narození, kdo ví, která síla jí zamlkla. U Akashi není zvykem, že by byla v nějaké větší společnosti, ne-li že by byla jejím středem. Její hlas je tichý, má sklony k mumlání. Není stydlivá, ani bázlivá, je prostě tichá a nespolečenská. Nemá ráda překvapení, ani ta milá. Skoro nevrčí, násilí a bitky moc nevyhledává, ale když, tak hned se staženým ocasem neuteče. Často přemýšlí a už odmalička jí v hlavě zní hlasy démonů, keré později vyvolává. V rodině stojí na kraji. Nemá velitelské vlohy, spíše vlohy myslitele a taktizéra. Vystupuje z davu, ale to jí nijak nevadí. Když loví, nakonec udělá menší obřad - nakloní se zvířeti k uchu a šeptne mu: *"Nechť tvá duše odpočívá v podsvětí na spoustu let. Ruka duchů tě bude opatrovat, červená smrt tě dostihla. Ale nebudeš litovat." Je to pro ní takové poděkovaní, že si může vypůjčit jeho tělo pro její potřeby. Nehraje si. Ne, to ona nedělá, nevidí smysl v poskakování a štěkání. Nejlépe je jí, když je samotná, ale jako vlk i ona někdy potřebuje společnost a proto někdy nějakou vyhledá. Emoce u ní nejsou skoro vidět, vztek potlačí, o smutek se nedělí, radost u ní není vidět. Snad jenom překvapení trochu vidět jde. Když se Akashi usměje, je jasné, že je opravdu šťastná. A na koho se usměje, může si ona bytost býti jistá, že má šanci být jejím dobrým kamarádem. V pubertě si při lovu zraní oko a získá tři náušnice na levé ucho a jednu na pravé.
Dovednosti:
Síla: 20 %
Výdrž: 19 %
Rychlost: 30 %
Inteligence: 31 %

Jodie

23. května 2014 v 16:58 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno:
Jodie z rodu Ka Só
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Devila BloodyWolf, Diamond z rodu Ka Só
Sourozenci: Širin Kyz, Akashi Seki, Marana d´e cara Nera, Šerin-Yz
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Aideen
LEVEL MAGIE: 2
Jodie je spjata už od narození s Démonem jménem Aideen.Není dokázáno,jak Aideen vypadá,ale Jodie vidí pouze takový černý flek v podobě démoního ducha,ale pro ostatní vlky je neviditelný.
Jodie rozumí co jí Aideen říká,ale nikdo to zjistit nemůže,ani vlci s magii Mysl,protože když s ním mluví,zdá se že mluví sama se sebou. Aideen jedná sám za sebe,neposlouchá co mu Jodie říká,ale někdy jedná pro její prospěch. Aideen dokáže léčit(pouze Jodie,ale to závisí na tréningu),Bojovat aniž by ho někdo viděl(např. škrtit),Jodie může vidět jeho očima(jen když chce),dokáže vytvořit menší štít a pohybovat s věcmi,někdy je i přenášet ale to závisí na tréningu.Nemůže chodit moc daleko,takže ho Jodie vždy najde,když je pryč.Když je Aideen pryč,jsou s Jodie spojeni mystickou fialovou čarou.Když jí někdo přetrhne,Aideen se na chvíli stratí a Jodie je bezmocná,ale Aideen se vždy vrátí.Když používá Aidena moc dlouho,začne jí bolet hlava a podobné příznaky slabosti.
SPECIÁLNÍ OBRANA: Mag.Štít - oko hurikánu
Popis: Je to zvláštní obranný magický štít, který je tvořen tornádem okolo chráněného vlka. Nejde o zbraň ale o štít. Takový štít dokáže odrazit větrné útoky, i útoky ohnivé. Dokonce dokáže vodu, a blesky stáhnout do svého prstence. Zcela odvrátí útoky vlků s levelem magie do 10. Fyzické útoky oslabí tak, že útočník jako by měl Sílu max. 30, Výdrž max. 20, Rychlost max. 20. To znamená, že pokud má útočník tyto dovednosti menší, tak jej neomezí ani mu nepřidají, ale pokud je má vyšší, oslabí se na max. tyto hodnoty.
Délka účinku/spotřeba magických sil: 3 kola boje / 50% magických sil v jednom dni.
Magické dovednosti:
Mag.Síla: (10+5)= 15
Mag.Výdrž: (10+5)= 15
Mag.Rychlost: (10+5)= 15
Mag.Obratnost: (20+5)= 25
Povaha:
V mládí je Jodie světlejší povahy.docela hodná a milá vlčice,ale nemá ráda společnost,ma­ximálně pár přátel.Je hodně zvídavá a často se toulá někde sama.Nikdy neodporuje,ale někdy je docela drzá.Díky zranění v mladí nemůže chodit na jednu packu,a tak je často smutná.Časem bude zlejší a tvrdější.
V dospělosti Jodie je temnější povahy.Straní se ostatních,vyhýbá se konverzaci s jinými,ale někdy jen tak provokuje.Když někoho potká hned vrčí,ale není nijak zvlášť odvážná.Když jí něco naštve,nebojí se vytáhnout všechno co má.Je lstivá a chytrá,má dobrou dondici.Dokáže se občas spřátelit s nějakými vlky,ale nechce moc přátel.často se jí líbí nějaký vlk,ale nikdy nepotká toho pravého-tedy zatím.Její zranění jí vyléčí Aideen,ale nebude moc rychlá.
Dovednosti:
Síla: 35
Výdrž: (25+5)=30
Rychlost: (15+5)=20
Inteligence: (25+2)=27
Majetek:
Anti-Mrazivý štít 5 - úlomek ze skořápky ledového vejce
Vzhled:
jako vlče:Mazlíček:


Jméno:
Lusy
Druh/pohlaví:
Káně lesní/Samička
Povaha:
Lusy je velice náladová.Jednou je hravá a společenská,jindy zase plachá a opatrná,někdy zuřivá.Má moc ráda vtípky a ráda 'tahá' Jodie za nos.Ráda s ní všude létá a ráda poslouchá co říká,i když jí někdy nedokáže odpovědět ani v duchu.Nemá ráda ty,kdo jí nějak ubližují nebo si z ní dělají srandu,i když ona sama jí nazačátku neměla ráda.Jodie poslouchá na slovo,ale jen z její vlastní vůle.Kdyby chtěla,odletí a už se nikdy nevrátí.Je docela urážlivá,ale když jí na něčem záleží tak se klidně i popere.S nikým se o nic nedělí,ale když může,pomůže ráda ostatním.

Širin-Kyz

18. května 2014 v 14:46 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme
Jméno vlka :
Širin-Kyz
Druh / pohlaví :
vlk / vlčice
Rodina:
Rodiče : Devila BloodyWolf, Diamond z rodu Ka Só
Sourozenci : Jodie, Akashi Seki, Marana d´e cara Nera, Šerin-Yz
Partner :
---
Potomstvo :
---
Magie a její popis : Slender Magic
K této magií se váže několik jednotlivých útoků. První dva jsou vedlejší a slabší, třetí je hlavní :
  1. Teleportace : Teleportace se může postupem času zlepšovat, ale nikdy nemůže pokořit hranici 2,7 metru. Během teleportování je vidět rozmazaný vlk, jak se natahuje přes určitou délku. Ať se už vlk teleportuje 30 cm nebo 2 metry, je to pořád stejný čas a to 1,2 sekundy. Je to vedlejší kouzlo.
  2. Telepatie : Tahle telepatie taky nejde vytáhnout na zrovna dobrou úroveň, vlk může akorát vstoupit do cizí mysli a dělat chaos. Toť vše. Na jak dlouhou dobu Širin-Kyz pobude v cizí mysli závisí na trénování. Podobně jako Teleportace je to vedlejší útok a stejně jako teleportace není úplně silný.
  3. Narůstání končetin : hlavní útok, přičemž může vlkovi narůst další končetina. Končetiny jsou podobné chapadlům chobotnice, tzn. jsou mnohem delší, než nohy a nemají v sobě kosti, pouze svaly, kterými dokážou uchopit kořist. Kolik končetin naroste zase závisí na tréninku.
Povaha :
Širin Kyz vypadá na první pohled jako roztomilý andílek, který mluví slušně a její velká roztomilá očka zapůsobí snad na každého. Širin je ale z jiného těsta. Je stejná jako její matka a otec, liší se pouze vyjímkou, že zabíjí nenápadně. Není taková, že by se na někoho vrhla a roztrhala ho zaživa, ona si ve stínu, v úkrytu hezky počká, až někdo přijde.....A potom teprve zaútočí. Bývá škodolibá a zlomyslná, nesnáší vlezdoprdelácké a dotěrné vlky. Ačkoliv je raději sama, středem pozornosti ji taky není nepříjemné. Ráda si hraje na tajemnou a má talent neslyšně se pohybovat, ať chodí po čemkoliv. Je věrná své rodině a nesnáší zrady apod. věci. Nikdy by sama nikoho nezradila, protože není toho schopna. Zbožňuje, když se ji v raném věku ostatní věnují a je ji dopřáno mnoho pozornosti. V puberte může být také pěkná mrcha. V některých obdobích je to masochista, na druhou stranu není moc hravá a pokud si ji někdo získá, tak má dobrého přítele.
Dovednosti :
Síla : 20%
Výdrž: 20%
Rychlost: 25
Inteligence: 35

Eighty-Six

18. května 2014 v 14:45 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme

Jméno vlka
Eighty-Six
Druh / Pohlaví
Kříženec vlka a psa (86% vlk)/Vlčice
Rodina
Rodiče:
Matka - Äka
Otec - Blue
Sourozenci - Raphael
Partner

- - -

Potomstvo

- - -

Magie
Komunikování s mrtvými - Eighty-Six může komunikovat s mrtvými telepaticky, ale také ,,normálně". Totéž dokáže mrtvé vidět, tak jak ostatní vlci vidí sebe.
Povaha
Šedá temná srst, ostré tesáky, drzost a samota. Ano to je Eighty-Six. Podle některých vlků je Eighty-Six charakter silně ovlivněn temnotou, je zobrazena jako násilná vlčice, která si prošla a prochází temným obdobím svého života. Prakticky vzato se pod povrchem jejího zevnějšku nachází mrtvá bytost, která nehledá spásu, nýbrž smrt a odchod z povrchu zemského. Po spojení s jejím bratrem se jí však nabízí šance na vykoupení, neboť v něm vidí milovanou osobu, kterou kdysi ztratila - jejího otce.
Na samém počátku ji můžete zahlédnout jako poněkud bojácnou vlčici, která se schovávala i před ptáky. Společně s jejím bratrem sdíleli skvělý vztah, což bylo vidět od samého začátku, kdy se potkali.
Jak je již zřejmé, před smrtí jejího otce žila především průměrným, srdečným způsobem života. Když však její otec zemřel na mor začala být považován za násilné vlče, brutálního vraha a mučitele, jenž byla význačná svým chladnokrevným chováním a nemilosrdností.
Když ji dostal na starost Raphael, aby ji dovedl přes ohromnou dálku do jiné vlčí smečky nazývané Niwat, které čekalo právě na ni, něco se v ní opět pohnulo. Něco nemyslitelného a dávno zapomenutého. Společně s jejím bratrem a svým zdrsněným pohledem na Svět tak procházela ukrutným územím plným jak krvelačných stvoření, tak zkažených lidí, kteří jej chtěli zabít a připravit o to, co jí ještě zbylo. Již dávno jí došlo, že v takovém Světě žádná pravidla ani mravy již neplatí, což potvrzoval ten fakt, že byla schopna téměř všeho, jen aby sebe udržela v bezpečí. Neplýtvala slovy, neboť brutálně vraždila, mrzačila a nikdy se neohlížela na prosby o milost. V zášti toho všeho je zároveň více citově zranitelná a spoutaná v porovnání s ostatnímy. Při cestě do země zaslíbené se tak v samotném vlčeti rozvijí variabilní konflikt, který jej nutí přehodnotit celý svůj dosavadní pohled na Svět.
Střet obou vlků a jejich postojů je nevyhnutelný, otázka, která však vyvstává je taková, zda bude Eighty-Six i nadále přežívat do samého a úplného emocionálního znecitlivění, nebo se odhodlá opětovně přijmout ztracené morální hodnoty, kterými by řídila sebe.
Proto se nenechte mýlit tím, že je Eighty-Six hrdina. Je již jasné, že než se Svět zbláznil, to jediné, co jí drželo stále při smyslech a při životě byl její otec a její láska k němu. Tehdy byla vlčetem plné nadějí, která však před mnoha týdny zemřelo. Zemřela s posledním tlukotem srdce jejího milovaného otce. Po jeho smrti se stala cynickým a nebezpečným vlčetem, jenž byla nucena žít uprostřed Světa plného nebezpečných stvoření a banditů. V ten moment byla její mysl pro morálku zcela odhozena do pozadí a ona sama jej nedlouho poté nahradila chladným a vypočítavým pudem sebezáchovy.
Mnoho vlků jí dokonce považuje za psychopata, což je velmi směšné. Jedná se o vlče, která dělá pouze to, co udělat musí a to, co považuje za nezbytné, aby udržela sebe udržela stále při životě. Nikdy při svém nemorálním jednání nevyjádřila žádnou radost, nebo vzrušení.
Dovednosti
Síla: 30%
Výdrž: 27%
Rychlost: 16%
Inteligence: 27%

Fortis

18. května 2014 v 14:44 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme
Jméno vlka:
Fortis
Pohlaví / druh
Vlk / vlk
Rodina
Rodiče: Attie a Shiloh
Sourozenci: Chico,Lexi a Storm
Partner:
-------
Potomstvo:
-------
Magie: Upíří magie
Mou magií je upíří magie. Dokáže pomocí proměny se změnit ve vlčího upíra. Narostou mi velké tesáky, upíří křídla a dlouhé drápy. S nimi můžu protivníka silněji podrápat nebo ho zakousnout. Avšak ho nezměním v upíra a ne vždy mohu toto použít. Umím i svolat netopýry a s nimi komunikovat. Ale taky záleží na lvl. magie.
Povaha:
Jsem mladý vlk no spíš vlče ale to nevadí.Na vlka kterého potkám jsem nejdřív takový normální né přátelský ale zase né nepřátelský a když už vlka znám dobře jsem milý,vtipný a hodný ale na vlky s kterými se znám a nemám je rád jsem drzý.Ale rád si hraju někdy se vychloubám svou sílou a rychlostí ale nemyslím to špatně rád vymýšlím vtípky a mám rád svoji rodinu.Také mám rád své přátele rád se ženu do boje a miluju pocit výtězství ale když prohraju no tak prohraju jinak jsem příjemný vlk a mám rád maso rozhodně nejsem vegetarián.
Dovednosti:
Rychlost: 25%
Síla: 45%
Výdrž: 15%
Inteligence: 15%
Jako vlče...
Nightstalker photo wolfedited.jpg


Ezio

18. května 2014 v 14:42 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme

Jméno
Ezio Auditore da Firence
Druh / Pohlaví
Vlk / Vlk
Rodina
Rodiče: Attie a Shiloh / Sourozenci: Chico a Lexi a Storm
Partnerka
Potomstvo
24.9.2014: (f)Soutry Veil, (f)Aravis, (f)Scarrie
Magie - Hvězdy
Eziova magie je opravdu zvláštní.Jsou jí hvězdy.Není to sice magie díky níž by se toho dalo hodně udělat ale přeci jen…dokáže ji však používat jen v noci a pokud jsem na obloze hvězdy.Pokud jsou tyto informace splněny je například díky této magii schopen vytvořit na obloze obrazce jakéhokoliv vlka či něčeho jiného.Je také schopen…sice stěží ale přeci jen…utvořit pomocí magie malou zářící,hvězdnou květinu či nějaké jiné malé drobnůstky.Toto však vyžaduje větší dávku trénování.
Povaha
Ezio je zvláštní a nevypočitatelný vlk.Nikdy nevíte co od něj čekat.Většinou je to však takový…vůdce.Rád se povyšuje před ostatními a občas jim diriguje co mají dělat.Myslí si o sobě jak je dobrý a výjimečný.Avšak nerad myslí na to kdyby se mu něco vymklo a on něco zkazil.Na to prostě a jednoduše..ne­myslet! Ale není to jen o tom.Má i svou druhou…lepší stránku.To co je na něm opravdu výjimečné je to že má obrovské,laskavé a milé srdce.Dokáže být opravdu milí a upřímný.Nikdy by neublížil mladšímu kdyby nebylo potřeba.Pokud by ho však někdo vyprovokoval natolik že by se jeho povaha opravdu výrazně změnila natolik že by začal být skoro až agresivní a bojovný…tak se v něm dokáže probudit opravdový vlčí…bojovník.
Dovednosti
Síla: 35%
Výdrž: 20%
Rychlost: 20%
Inteligence: 25%

Storm

18. května 2014 v 14:41 | Vittani Virentem |  Vzpomínáme
ghvgt

Jméno:
Storm
Druh / pohlaví
Vlk/Samec
Rodina:
+Matka-Attie
+Otec-Shiloh
+Bratři-Chico a Fortis
+Sestry-Lexi
Partner:
xxx
Potomstvo:
xxx
Magie: Bouřka (Blesky,vítr..)
Dokáže pomocí této magie vyvolat například bouřku.Dokáže také udělat tornádo nebo rozfoukat vítr…Jak je známo tak blesk je velice energický a tak je to i u Storma.Díky této magie má vždy hodně energie.Už od mala byl díky této magii vždy o krok napřed než jeho sourozenci…
Povaha:
Storm byl vždycky mírnější vlk, ale to platilo pouze v době, kdy byl malé vlče. Nerad vyvolával konflikty a pokud nějaký nastal ve většině případů se do něj nemotal. To je však minulost. Nyní je Storm docela nepredvidatelny vlk. Nikdy nevite jak a kdy se rozhodne. Ma svoji hlavu a proto je nekdy tezke ho k necemu presvedcit. Jako mlady vlk býval velmi hravý a spolecenský, pozdeji je ale radeji nekde stranou a pozoruje ostatni. Na venek se muze zdat jako vlk samotar, ale tak to neni. Je milý a laskavý. Ma rad sve pratele a rodinu. Uvita spolecnost o jednom nebo dvou vlku. Je to vlk co je odvazny a ma rad rysk. Miluje rychlost. Nelovi pro srandu a nerad tyra zvirata. Neni to zrovna typ zradce ale nikdy nevite. Casto si nechaba sva tajemstvi pro sebe a pokud ho neco boli nedava to na jevo.
Dovednosti,doh­romady 100%:
Síla: 40
Výdrž: 25
Rychlost: 20
Inteligence: 15
Obrázek:
Starší vlče: (hnědé oko postupem času zežloutne)
tgtvgt
vlčee
Puberta:
grfg
Dospělost:
hjhujtz
zhze