STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Duben 2014

Kalla

30. dubna 2014 v 16:20 | Lífi |  Vzpomínáme
HRÁČ ZA VLKA NEHRAJE

Jméno vlka:
Kalla
Druh / Pohlaví:
Vlk/ Vlčice
Rodina:
Rodiče: Catherine a Varg Sourozenci: Airi,Kito,Laya
Partner:
---
Potomstvo:
---
Magie:
Barvy
Mou magii jsou barvy. Už podle názvu je jasné, že to má co dělat s barvami. Sama umí kdykoliv změnit barvu své srsti. Mám možnost i změnit barvu nějakého vlka či barvu úplně odebrat aby byl průhledný → Samozřejmě že to nevydrží naporád. Občas se mi kvůli magie mění barva očí, což vypadá děsivě a taky se mi přebarvuje sám od sebe náramek. Také mohu barvy spojit a vytvořit takovou útočnou kouli nebo štít.
Povaha:
Jsem taková ta milá vlčice. Na vlky se snažím být přátelská a hodná. Vždy se s nimi snaží mile spřátelit. Nemám moc ráda spory mezi vlky, pokud se však nejedná napr. O vraždu- to už se ke sporu připojím i já. Jinak se moc nevkládám do hádek. Taky skvěle naslouchám a dokážu pomoct. Vetsinou mě mají vlci rádi, za mé chování. Jsem společenský typ, dobře se oruentuju ve společnosti a vzdy pobavím. MIluju když mohu létat v oblacích. Jsem vždy volná. Avšak když mě nekdo naštve, dokážu se tak šíleně naštvat až dokázi u vlkovy vlepit nebo více zaútočit.

Dovednosti:
Síla: 20%
Výdrž: 20%
Rychlost: 30%
Inteligence: 30%

Tamara

29. dubna 2014 v 18:25 | Lífi |  Vzpomínáme
Jméno vlka :
Tamara
Druh / Pohlaví :
Vlk/Vlčice
Rodina :
Rodiče: Kara,Korvus Sourozenci : Neznámí
Partner :
----
Potomstvo:
-----
Magie :
Empatie
Dokážu se do každého vcítit,chápat jeho pocity i je ovlivnit.
Povaha :
Tami na první dojem působí jako přátelská,sebe­vědomá a postojem dominantní vlčice,co se umí ozvat když se jí něco zrovna nelíbí.Je milá,hodná,věrná a hlavně je tvrdohlavá a má svou hlavu,nerada poslouchá když jí někdo rozkazuje a velmi ráda si dělá co chce.Nerada se nudí a nevydrží chvíli sedět či stát na místě,miluje běh a hlavně miluje svobodu.Je společenskej typ,společnost vyhledává ale někdy si ráda někam zaleze a ignoruje svět.Bohužel má i špatnou stránku,umí být někdy protivná, sobecká, pomstichtivá, celkem i namyšlená a hodně žárlivá.Umí se naštvat a nebojí se ukázat zuby..Naštěstí je klidná a jen tak jí něco nenaštve.Neskáče dvakrát do stejný řeky a když někomu přestane věřit těžko se její důvěra získává zpátky.
Dovednosti:
Síla: 20
Výdrž: 20
Rychlost: 20
Inteligence: 40

Layla

29. dubna 2014 v 18:19 | Lífi |  Vzpomínáme
http://www.imagehosting.cz/images/eeeeeekek.png
Jméno:
Layla
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Catharine a Varg Sourozenci: Airi,Kito,Kalla
Partner:
---
Potomstvo:
---
Magie:
Led
LEVEL MAGIE: 2
Pokud má strach nebo se cítí v úzkých či jí někdo poleká nebo nemá kudy utéct,udělají se kolem ní ze země velice ostré ledové špice.Tato magie je docela nebezpečná vůči jiným vlkům.Pomocí této magie dokáže také pokud chce,chodit po vodě-udělá se pod ní ledová kra po které může jít pouze ona.Také dokáže udělat z ledu nějaké věci např. ledovou růži a podobně.
Povaha:
Layla je velice milá a mírná vlčice.Je velmi ostražitá a trochu nedůvěřivá.Má ráda společnost svých přátel a rodiny.Má roztomilí kukuč a milí pohled.Je jemná a i docela citlivá.Pokud jí někdo naštve nebo se s někým nepohodne dokáže odpustit.Pokud jí něco bolí snaží se to skrýt a stejně tak i strach.Je však i veselá a pohodová.Ráda si hraje a seznamuje s novými vlky.Někdy se i docela ráda předvádí a řídí se jedním pravidlem ,,Nikdy se nevzdávej,nic není nemožné." Pokud si něco usmyslí udělá to za každou cenu.Má svoji hlavu a silnou vůli proto je pro mnoha vlků obtížné se jí dostat do hlavy a něčím jí ovlivnit.
Dovednosti:
Sila: 25%
Vydrz: 20%
Rychlost: 25%
Inteligence: (30+3)= 33
Jako vlče:
vlcatko layla

Mazlíček:


Jméno
Mia
Druh/Pohlaví
Sněžný Levhart/Samice
Povaha
Mia je temperamentní a veselá Levhartice.Strašně ráda si hraje,leze po stromech a po skalách.Často se usmívá a je docela mírumilovná,avšak pokud jí někdo naštve dokáže se pěkně urazit.Nebojí se používat své ostré drápky.Nesnáší samotu a miluje přírodu.
Dovednosti:
Síla: 20%
Výdrž: 30%
Rychlost: 30%
Inteligence: 20%

Kito

29. dubna 2014 v 18:16 | Lífi |  Vlci v Niwatu

http://oi59.tinypic.com/28kkjzt.jpg

Jméno vlka:
Kito
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: Catherine (†) a Varg (†) Sourozenci: Airi (†),Layla (†),Kalla (†)
Partner:
----
Potomstvo:
----
Magie:
LEVEL 2
Kamui
Kamui by se dalo popsat jako procházení a vtáhnutí. Přesněji to znamená, že Kito dokáže díky Kamui procházet jakkoliv velkými a tlustými předměty, záleží na levelu magie, jak se na to musí soustředit. Procházet předměty dokáže za jakkékoliv rychlosti, nemusí se kvůli tomu zastavovat, těžko se tím pádem zraní v boji. Kamui mu také dává schopnost, kterou se "vtáhne" do fiktivní komory, kde nic nežije a nic není. Je tam šero a jediné, co se kromě temna nachází v komoře, je šedá půda. Kito dokáže vtáhnout sám sebe do této komory, jiného vlka a nebo předmět. Když vtahuje někoho nebo něco s sebou, záleží na něm, jestli půjde s ním a nebo jestli vlka či věc nechá zavřenou v komoře bez něho. Bohužel schopnost vtáhnutí do komory bez jeho přítomnosti má i jisté nevýhody - pokud je s někým v komoře, dá se zranit, protože ve fiktivním prostoru nemůže Kamui použít jinak, než aby se dostal zase ven. Když se vtahuje do komory, vypadá to, jak by ho vír vzduchu vtahoval do neviditelného prostoru.

Povaha: Kito je veselá kopa, plná života a přátelství. Jeho přednosti se snaží dávat najevo, jeho stinné stránky se snaží zakrýt. Zdá se, že je vždy šťastný a bezstarostný, ale i on se může trápit, jenom se nesvěřuje a nikomu to nechce dát najevo. Je vždy pro zdar věci, aby své přátele potěšil, udělá pro to skoro cokoliv, snaží si všímat, jestli je něco trápí a nesvěřuje se jim, aby jeho problémy nekladl i na ně. V boji je hlavně o rychlosti a momentu překvapení, moc nepřemýšlí, co dělá a má to své následky. Slova "vzdát se" nemá ve svém slovníku, pro něj je to projev slaboty, bojuje do posledního dechu. Nerad to vidí i u jiných, proto se snaží všechny nabudit, aby se nevzdávali. Že by byl vyloženě hlučný, to se říct nedá, dokáže býti i zticha. Má rád výzvy, zvláště, když vyhrává. Vlastně celý život bere jako výzvu. Rád se předvádí, i když je to takový nešika, že někdy není ani co předvádět. Mívá dny, kdy se uzavře do sebe, hloubá někde sám a nebo trénuje. Když zrovna trénuje, má k tomu pádný důvod - nechce, aby si o něm někdo myslel že je slaboch. Pomyšlení na to, že je slabý, nesnese.
Dovednosti:
Síla: 25%
Výdrž: 25%
Rychlost: 30%
Inteligence: 30%

Vlastnictví


Airi

29. dubna 2014 v 18:05 | Lífi |  Vzpomínáme

Female wolf Adoption- Closed by WolfLover2009

Jméno:
Airi
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina :
Rodiče: Catharine a Varg Sourozenci: Kito,Layla,Kalla
Partner :
---
Potomstvo :
---
Magie :
Dračí Magie
LEVEL MAGIE: 3
Tato magie je velmi silná,ale také obtížná a dost složitá.Jedná se jakéhosi dračího vlka,který je schopen z klasické vlčí podoby změnit do dračí.Proměnování se nepřináší moc problému.Na začátku se to vlče teprve učí.Mnohdy se stává,že z každého kýchnutí,přičemž mu jde z čenichu pár drobných plamínků se rázem převtělí do malého,naprosto neškodného dračího mláděte neodlišné velikosti.Může se to stát průměrně 7 krát za den a mladý vlk to nedokáže ovládat.Neumí se převtělit kdy bude chtít ono samo,a naopak,neumí se proměnit zpátky v původní podobu.Časem se učí toto ovládat a toto je na tom asi to nejobtížnější.Když trochu povyroste,jeho drak roste mnohem rychleji.V dos­pělosti pak při přeměňování bude drak jen o něco málo větší než kůň.Vlk má také na zádech dvě velké jizvy,pod kterými jsou ukrytá blanitá dračí křídla,se kterými to jde podstatně lépe,než s přeměňováním.Vlk je může vytáhnout kdy chce a na jak dlouho chce,avšak musí počítat s tím,že je to bolestivější.Další věc je plivání ohně,ale to lze jen v dračí podobě a má to omezenou kapacitu ohně,kterou lze rychle vyčerpat.Tato magie,která je jednou z nejstarších má také i jiné výhody,ale na vlk musí teprve přijít.
Extra magie
Povaha :
**Těžko říct,jak popsat vlčici Airi.Jako mnoho jejich vrstevníků je i ona hravé vlče,ale jen do určité míry.Když něco chce,musí to mít a za to by i zabíjela,ano přesně tak.Airi se s nikým nemazlí a je přirozeně krutá a ostrá.Když mluví s neznámým vlkem,zásadně si nikdy nesedá,je ostražitá a nikdy neváhá zaútočit.Nedá se ale o ni říct,že by to byla krvelačná zrůda ani nic podobného.Je jen prostě od narození pořádná drsňačka.Jde si za svým cílem a nic ji nedokáže zastavit.Cítí se mírně poníženě,když musí někoho poslouchat,ať už se jedná o kohokoliv.Má schovaná dračí křídla a dovede je využít v momentě překvapení.Ráda létá,ale i přesto se cítí raději na zemi.Není to ten tip vlka,co by stáhl ocas a utekl pryč.Je odvážná a bojuje do poslední kapky krve ikdyž se třeba jedná o maličkost,prostě udělá vše,aby tu maličkost získala a přímo nesnáší,když odchází z boje poražená.Má ráda svoji rodinu a přátelé a ochraňuje je,ale má jedinou slabost.Když ji například někdo poroučí,aby udělala něco ponižujícího,nebo tak něco,co se ji rozhodně nebude líbit a když to neudělá,zaplatí životem její blízký,neudělá to.Prostě to nedokáže.Neumí poslouchat rozkazy od někoho jiného.Vždycky se řídí vlastní hlavou,ale to neznamená,že do všeho po hlavě taky padá.Přemýšlí,než něco řekne,protože ví,že by to mohlo být v budoucnu špatné.Jinak je Airi pohodová a docela příjemná vlčice,ale pozor na ni :D
Dovednosti:
Síla: 30
Výdrž: 30
Rychlost: 27
Inteligence: 30

Vlastnictví:
Soutěž~Rozlučka

28. dubna 2014 v 21:45 | Nigh† |  Akce a soutěže
Zdar, děcka …
Tentokrát už naposled.
Nebudu to tu rozebírat, prostě, jak už jste si mohli všimnout odcházím, ale ještě tu jako admin vyhlásím kreslicí soutěž, jejíž výherce vyhlásí někdo, kdo bude chtít =D bude to něco jako trilogie a skládat se bude ze tří témat, která všechna musíte nakreslit =)
a) Night a Nya (to snad mluví za všechno, Nya, beta a já =))
b) Vittani a Reno (sice už nejsou spolu, ale nějaká vzpomínka na ně)
c) Kandoo (syn Nighta a Nyy, zabili ho lovci =( )

Výherce obdrží patrona (pokud jej bude mít, tak to bude druhá magie - Vesmír)
2. místo - druhá magie vody
3. místo - 190VB + dřevěná miska
4. místo - 10VB + dřevěná miska
zbylá místa dostanou 10VB
a ano, využil jsem úpravy obchodu od Rossiel =D

mějte se, děcka, loučí se diktátor


Hlasujte pro svého kreslíře !!! Hlasovat smí i soutěžící (pro někoho jiného), ale ne pro svou kresbu.
Hlasujte do 15.6.2014 do 22:00

SOUTĚŽ UKONČENA :o) vyhodnocení na konci stránky.


Partnerství

28. dubna 2014 v 18:02 | Vittani Virentem |  Láska
,,Jak se to tak stalo, jednomu vlkovi se zalíbila vlčice a vlčici se zalíbil vlk. Tak to nějak bylo až z toho vznikla … Láska.''

Takže i u nás, na Niwatském území se občas zjeví Amorek a spojí dvě živé duše. Zde máte místo na to, aby jste ze sebe udělali partnery. Vlčata můžou být i bez "svatby" a bez partnerství, toto slouží jen k tomu, aby se Ti jméno Tvé lásky objevilo na profilu. Napsat sem musíte oba; že chcete být partner s tím a tím vlkem.
Pozor! Ne ve všech smečkách jsou partnerské vztahy povoleny. A pozor také na to, aby jste se nezamilovali do vlka z jiné smečky, poněvadž alfy by z toho nemusely být zrovna nadšené.

Pravidla

- Povolena jsou i partnerství + ♀ , ♂ + ♂ , ♀ + ♀ .

Rozvod

28. dubna 2014 v 17:59 | Vittani Virentem |  Láska
,,Ačkoliv se kdysi měli rádi, Osud jim zřejmě nepřál a ačkoliv jejich cesty spojil, zase je také rozdělil a svedl jinam…''

Pokud již se svým partnerem nechceš déle být, napiš to sem. Stává se to, ne všechna rozhodnutí jsou správná. Proto je potřeba je nahradit těmi, která dokáží špatné věci nahradit správnými.

Pravidla

- Vlci nejsou jako lidé a zpravidla nevěrní nebývají, ale i tento důvod JE POVOLEN.

Niwatský rok

28. dubna 2014 v 16:47 | Vittani Virentem |  Aktuálně
~ Ave Caesar ~
{ 26. 4. 2013 }
& Vittani &
× Nya ×
˛Nessie¸
¤ Lífi ¤
> Niwat <
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Silver

26. dubna 2014 v 0:26 | Rossiel |  Vzpomínáme
Jméno:
Silver
Druh / Pohlaví
vlk / vlk
Rodina:
Rodiče: Safira a Emberic
Partnerka:
xxx
Potomstvo:
xxx
Magie - Sníh:
Díky tomu že jsem od malička miloval sníh se u mě i vyvinula magie spojená se sněhem.Dokážu díky ní například zformulovat sněhové koule a jiné sněhové obrazce.Také ji mohu použít k obraně v boji.Například mohu na soupeře seslat menší sněhovou vánici.Dokážu s ní ale i například po určitou dobu udělat nad vybraným vlkem mrak ze kterého na něj může sněžit.Díky ní se ale mohu také lépe pohybovat ve sněhu.
Povaha:
Už od malička mám velmi zvláštní a vtipnou povahu.Zbožňuji vtipy a velmi rád se při každé příležitosti zasměji a pobavím.Ne že bych byl nějaký škodolibý to ne…to zase naopak.Dokážu být i velmi milí a laskavý.Každému v nouzi velmi rád pomohu.Někteří říkávali že mám zlaté srdce.Možná je to pravda,možná ne.Na druhou stranu dokáži být i velmi bojovný a zuřivý.To se ale nestává často jelikož se bojům s jinými vlky vyhýbám.Nemám rád když na mě či na někoho jiného je někdo ošklivý a zlý.Takovým vlkům se někdy i snažím pomoct a pokouším se je nějakým způsobem usmířit.Nemusím být však vždy úspěšný.Myslím si,že by všichni měli žít v harmonii a souladu.A hlav­ně…v přátelství a lásce.
Dovednosti:
Síla: 25%
Výdrž: 20%
Rychlost: 25%
Inteligence: 30%