STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Únor 2014

Návrat Vittani

28. února 2014 v 15:27 | Vittani Virentem |  Aktuálně
Drazí obyvatelé smečky Zatmění.
Už je to dávno, co odešla Vaše bývalá vůdkyně Vittani a Vy jste truchlili a zvykali si na novou alfu, Moon. Všichni jste se s ním nějak poprali, ať už více, nebo méně, jste spokojeni s alfou Moon, která Vás nejen vede, ale i dokázala sjednotit a udělat z Vás jeden celek.
Jenomže teď je všechno úplně jinak. Vittani se, už dříve, podařilo uprchnout Nickovi, krvelačnému zabijákovi, ale dokonce se dokázala postavit na vlastní packy. Cestou sem prožívala nesčetné konflikty a dokonce i lásku, ze které vzešla ta, která ji následuje, Spera. Nyní se jí ale konečně podařilo dostat na stopu její smečce, její Niwatské smečce.
Nyní je tedy zde a hodlá tu s vlky zůstat. S sebou ale přináší určité novinky. :)

http://www.imagehosting.cz/images/lookatthis.jpg

1. Soukromé hry

Jedná se o to, že bylo vytvořeno nové herní fórum, (které mimochodem najdete jako poslední odkaz na nástěnce). Většina informací je napsána přímo na té stránce. Každý vlk toto fórum může využívat, žádosti o hry ale prosím vyřizujte na kecačce.
Pochopitelně můžete i požádat o hru s Vittani. A jelikož já nebudu moci tak často sledovat Kecačku, dovoluji Vám jednoduše, bez otázek založit téma a začít hrát, já už Vám odpovím. :)

2. Soukromé hry - dozorce

Jelikož administrátorka Rissa nezvládá předělávat registrace na profily, byl jí přidělen tento titul. Když dojde k neshodě, či nějaké změně, je povinna to zaznamenat - nebo tuto informaci předat příslušným administrátorům. Spory řeší dle vlastního uvážení, je zcela na ní, co uzná a co naopak ne.

3. Profily schválených vlků

Jak již bylo zmíněno o bod výše, není zde nikdo, kdo by byl schopen se starat o profily. Již se nabídla Rossiel, (za což jí moc děkuji,) ale jen na částečný úvzek, bude doplňovat přehlédnuté registrace. Proto se ptám, nejen administrátorů, ale i vlků kdo by měl čas, chuť a byl dostatečně zodpovědný. (Vlk, který by se o tuto pozici ucházel by měl mít hluboké znalosti o hře a měl by jednat loajálně.)

4. ,,Co bude dělat Vitt?"

Vitt, se Vážení bude flákat. ^^
Nevěříte? Věřte. Budu vypomáhat pouze s věcmi, které nikdo jiný neudělá. Můj návrat umožnily soukromé hry (dále jen SH), to ale neznamená, že mám hromadu času. Času mám málo, budu ráda, když odepíšu cca párkrát do týdne, natož pak vykonávat nějakou profesi.

5. Spera Virentem

Spera je Vittanino štěně. Někteří z Vás si už možná všimli, Vittani už není jen Vittani, ale dostala přízvisko Virentem. (Za zásluhy mimo Niwat, kdy zachránila jednu vlčici před jistou smrtí.) Dostala ho tak i její dcera Spera, když budou chtít, mohou ho přijmout i Vittanina první vlčata.
-

Další změny možná přibudou časem.
Nyní ale doufám, že se Vám tyto změny líbí a přijmete je stejně jako kdysi Moon.
Vittani Virentem

Sheila

26. února 2014 v 21:21 | Kyra |  Kirigakure
Jméno:
Sheila
Rasa/Pohlaví
Vlk/vlčice
Rodina:
Rodiče: Mia, Maestry Sourozenci: neznámí
Partner:
Magie:
Měsíční a sluneční svit
LEVEL MAGIE: 10
Sluneční a měsíční svit
Sheila ovládá světlo slunce a měsíce.Dokáže zesílit sluneční teplo-udělá se tepleji,nebo jej naopak snížit.Také dokáže třeba někoho ozářit-na určitou dobu oslepne.Dokáže také něco stvárnit ale pokud je to něco většího než vlk není to napořád.Umí si také vytvořit štít a ochránit jím sebe nebo někoho jiného.Také s touto magií dokáže vrhat různé koule které vás můžou trochu opařit nebo na chvilku zmrznete (Pár vteřin se nemůžete hnout-závisí na lvl kdyby Sheila měla lvl 1 nemůže to používat a s lvlem 10 zamrznete nejdéle na 10 vteřin).
Extra magie:
Povaha:
Sheila zdědila více povahy po otci.Je dobrodružná,má hodně energie a je bojové povahy.Někdy je trochu uzavřená ale má i docela ráda společnost jiných vlků.Naučila se o sebe starat sama a je naprosto nezávislá na dalších vlcích.Je ale i bohužel docela drzá a také i trochu nedostupná jelikož postrádá svého společníka Reye.To znamená že se často někam zašije a přemýšlí o minulosti.Po matce bohužel zdědila také trochu té hrdosti a ladnosti.Když jí lépe poznáte tak je i milá,někdy i docela vtipná.Po matce také zdědila lstivost a laskavost.Pokud nějaký vlk potřebuje pomoc neváhá a pomůže.
Dovednosti:
Síla: 46
Výdrž: 59
Rychlost: 43
Inteligence: 54

Vlastnictví:
2x dřevěná miska
Mechový koberec


Yawto

26. února 2014 v 21:15 | Kyra |  Vzpomínáme
http://hdwallpapers-desktop.com/Anime-Wallpaper/images/forest%20wolf%20painting%20anime.jpg
Jméno:
Yawto
Rasa/Pohlaví
Vlk/vlk
Rodina;
Rodiče: Pelley a Navajo (mrtví)Sourozenci: všichni mrtví, jen nevlastní sestra - Icee
Partnerka:
---
Potomstvo:
---
Magie:
Dřevo
Yawto umí pracovat s dřevem několika různými způsoby. Může ze dřeva jednoduše vytvořit pomůcky, jako je třeba miska nebo klidně i malé dřevěné doupě. Jeho nejoblíbenější místo je kdekoliv v lese. V lese nabírá sílu a sílu magie. Dřevo je také účinné v boji, Yawto s přehledem dokáže hodit jak klacek tak i pořádný kus dřeva na nepřítele. To může být vskutku bolestivé. Když se Yawto setká s vlkem, který ovládá oheň, dohromady můžou vytvořit tzv. nekonečný oheň, oheň který vyhasne a přestane hřát jen když řekne jeho stvořitel.
Povaha:
Yawtova minulost nebyla zrovna nejlepší, nyní se s ní srovnává a snaží se změnit svou celkovou povahu. Proto je hodně náladový. Většinu času se snaží být milý, ale dokáže fungovat jako destruktivní zbraň. Dříve si přátel vůbec nevážil, vlastně žádné ani nechtěl, ale teď své přátele zbožňuje. Využívá je jako oporu a přitom jim oporu sám vytváří. I když se teď snaží být milý vlk, nikdy neodmítne krvelačný lov, mučení zvířat či pořádný boj. Nyní však není problémový a není lehké ho vyprovokovat, on se jen tak nedá. Ale když už se to někomu podaří, Yawto umí pořádně seřvat či dokonce i napadnout. Má silný zkus, když vyrazí na lov, většinou se nevrací s prázdnou, pokud tedy stáda neodešla z území.
Dovednosti;
Síla: 60
Rychlost: 20
Výdrž: 10
Inteligence: 10

Alvin

26. února 2014 v 21:13 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Alvin
Rasa/Pohlaví
Vlk/vlk
Rodiče: Cassiope­a,Silver Sourozenci: neznámí
Věk: 3 roky
Partnerka:
-----
Potomstvo:
-----
Magie:
Oheň
-------------
Povaha:
Alvin je velmi přátelský vlk kterému ovšem zůstalo mnoho vlastností z dob kdy byl vlčetem.Rád zlobí a vyvádí různé lumpárny.Takže někdy je to s ním opravdu těžké.Samozřejmě také zbožňuje vtipy.Je rád středem pozornosti a někdy se i dokonce trochu předvádí.To všechno ale neznamená že nedokáže být milí.Uvnitř se také skrývá milá a radostná duše.Pokud se s někým velmi spřátelí je ochotný pro něj udělat cokoliv.Dojde li s ním ke sporu či nějaké hádce neřeší jí hned bojem ale snaží se domluvit.Je sice pravda že když už se naštve tak to není nic hezkého ale většinou na to všechno zapomene a snaží se usmířit.
Dovednosti:
Síla: 30%
Výdrž: 30%
Rychlost: 20%
Inteligence: 20%

Altair

26. února 2014 v 21:11 | Kyra |  Ishimura
Jméno:
Altair
Rasa/Pohlaví
vlk/vlk
Rodina:
Rodiče: Starlight, Magic Sourozenci: Thunder,Mystery a Cameron
Partner:
Fluttershiny
Potomstvo:
- - -
Magie:
Oheň
LEVEL MAGIE: 7
Extra magie
Telekineze - 7 LVL
Altair, jako každý jiný vlk má své plusy i mínusy, svou tmavou a světlou stránku, většinou však převládá dobro nad zlem a tak je tomu i tohoto vlka. Je poměrně milý a klidný, za normálních okolností vyhledává společnost jiných vlků. Má rád vtipy a rád se zasměje, ne však na úkor někoho jiného. Postaví se za slabšího, když je třeba, ale stává se i, že nemá své dny. To je pak uzavřený a nechce s nikým moc mluvit ze strachu, že by na něj byl nepříjemný. Jeho povaha má co dělat i s jeho minulostí, ale to nechme být. Jeho tmavá stránka zahrnuje zlobu. Když se naštve, jak už to tak bývá není nejpříjemnější. Umí být pěkně tvrdý, když se jedná o boj či hádku. Ve chvíli kdy se rozzlobí natolik, že ohrne pysky, je již pozdě se začít omlouvat, proto je dobré při rozhovorech s ním znát meze.
Dovednosti:
Síla: 52
Výdrž: 74
Rychlost: 60
Inteligence: 37

Vlastnictví
Anti-Mrazivý štít 5 - úlomek ze skořápky ledového vejce
rouno kašmírové ovce
elementární bytůstka
schopnost komunikace v mysliTVORBA

26. února 2014 v 18:38 | Vittani |  Tvorba

"Mezi námi jsou i vlci, jenž mají talent. Vlci, kteří jsou výjimečnější, než ostatní."

Od kreslení přes zpěv až po psaní básní a příběhů. Vkládej sem svoje díla a komentáře k nim!
Sem můžeš dávat své výtvory, ať již obrázky, básně, nebo příběhy, to záleží na Tobě.
Každému vlkovi bude udělána jeho vlastní "složka" kde budou uveřejněny jeho výtvory!
Za výtvory později přijdou možná i odměny.
Tak s chutí do toho!Gáďa

23. února 2014 v 23:20 | Rossiel |  Vzpomínáme
Jméno vlka: Gáďa
Rasa/Pohlaví
Vlk/vlčice
Rodina
Rodiče: neznámí Sourozenci: Lífi,Ross,Empire
Partner:
--- (hledám)
Potomstvo:
---
Magie:
Voda
Popis magie: Mím živlem je voda.Dokážu vyčarovat vodu kdekoli.Ať v poušti nebo třeba v kameni,klidně i ohni.Vodou umím léčit a uzdravovat rány.Dokážu vodě měnit barvu a mnoho dalších věcí.Skrátka-Ovládám vše spjato s vodou.Díky mému druhu mi voda pomáhá více než normálně.
Povaha:
Jsem mladá a stále tak trochu puberťácká vlčice Gáďa.Většinou jsem drzá a drsňácká ale velmi přátelská. Jsem celkem bezstarostná,vše prostě beru v klidu =D. Také jsem odvázaná a připojím se ke každé srandě. Projevuji svůj názor,tak aby však nikomu moc neublížil. Občas říkám vlkům své názory na ně na rovinu jindy po částech. Miluji lov! Také se zůčastním každého dobrodružství. Avšak nejsem vždy taková,dokážu být milá,láskyplná vlčice. Když se snažím dokážu i dobře přemýšlet takže jsem celkem v pohodičce. Také jsem věrná své rodině a nezklamu.Nikdy. Vždy se zastanu smečky a dokážu za ni bojovat.
Dovednosti:
Síla: 30
Výdrž: 25
Rychlost: 25
Inteligence: 20

Zya

23. února 2014 v 22:55 Elitní vlci
Jméno vlka:
Zya z rodu Kurai
Druh/Pohlaví:
vlk/vlčice
Rodina
Rodiče: Ash, Blue Sourozenci: neznámí
Partner/ka:
Enzo
Potomstvo:
- - -
Magie
Gravitace
LEVEL MAGIE: 10
Dokážu zrušit gravitaci, přitáhnout vlka k zemi tak že se nemůže zvednout, měnit pole gravitace a její sílu, mohu se od zeme odpudit což mi pomáhá při skákání.
Extra magie
Povaha:
Dřív bych se dala popsat několika slovy, třeba hodná, milá nebo přátelská. Jenže časy se mění a vlci s ním. Teď bych byla jen těžko popsatelná. V některých vlcích se dá číst jako v knize, to o mě neplatí. Jsem jako bouře, jako mlha, jako nelítostný výbuch sopky či tsunami. Dokážu být zlá, ale i přesto můžu označit několik vlků jako mé přátelé. Má povaha se velice zmenila po smrti rodičů, byla jsem jako prázdná schránka, to se po čase začalo měnit, protože jsem našla domova v Niwatu. Založila jsem si rodinu. A možná právě to ze mě udělalo tu nestvůru, co jsem teď. Po narození mi zemřel syn a druhý mě nenáviděl. Odvrhl mě a mě přemohly deprese. Ale i ty přešly a nastolili kolísavou psychiku. Nedokážu se ovládat, už to nejsem já, jsem rozdvojená osobnost, která je nezkrotná a nebezpečná. S jejímž příchodem může nastat smutek a v nejhorším případě smrt. Ale i toto má své výhody. Mám vyvinutější smysly, po léčbě Enzovou krví.
Dovednosti:
Síla: 100
Výdrž: 100
Rychlost: 100
Inteligence: 100
Vlastnictví:
Dřevěná miska
Světlo Siria


(Zya po souboji)Frigius Algor

23. února 2014 v 22:04 | Rossiel |  Vlci v Niwatu
Jméno vlka:
Frigius (zakladatel rodu Algor)
Druh/Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: neznámo Sourozenci: neznámo
Partner/ka:
Levinia Ray
Potomstvo:
30.9.2014 - (m) Mysteral Algor (†), (f) Soratel Algor (†), (f) Freya Inaka Algor, (f) Shiya Algor
Magie:
Algor
LEVEL MAGIE: 5
Jeho magie záleží hlavně na modré květině, jejíž jméno je Algor. Díky ní má celou svoji magii. Spočívá v tzv. modrém světle. Útočí hlavně na psychické schopnosti. Díky magii dokáže poznat jakékoliv pocity, smutek, radost, nejistotu. Dokáže rozeznat lež. A umí uvrhnout protivníka do tzv. kómatu strachu. Stačí, aby zaktivoval magii a poté je pouze třeba, aby protivník pohlédl do jeho očí. V tu Frigius uvrhne bytost do deprese, ze které je těžké uvrhnout, kómat dokáže dohnat vlka tak k šílenství, že ho to donutí i k vlastní smrti. Ale tohle se stalo pouze protivníkům s opravdu slabou vůlí. Pokud kdokoliv květinu Algor zničí, zabije tím i Frigiuse. Ale onu květinu nikdo více jak tisíce let neviděl.
Extra magie
Voda - 1 LVL
Povaha:
Frigius je přesný opak toho, o čem vypovídá jeho jméno (Frigius - chadný). Je hrozně hlučný, hyperaktivní, přátelský a nedokáže chvíli posedět. Miluje lov, bohužel nedokáže u něj moc přemýšlet, raději volí sílu, než mysl. Nerozlišuje přátelství mezi vlkem a vlčicí, jemu je to celkem jedno. Stačí mu jakákoliv společnost, ať je to vlk, vlčice, vlče, pes, liška, zajíc, cokoliv, hlavně když to s ním bude mluvit. Bez toho by zešílel. Jeho chování v boji je docela zbrklé, ale narozdíl od normálního života, tady už trochu mozek zapojí a trochu myslí o strategii. Má výdrž, těžko se unaví.
Dovednosti:
Síla: 35
Výdrž: 41
Rychlost: 35
Inteligence: 15

Vlastnictví:
Mentální ochránce - 6 LVL
elementární bytůstka a komunikace s ní

Attie

23. února 2014 v 21:58 | Rossiel |  Stříbrný Fénix
Jméno vlka:
Attie
Profese:
Průzkumník
Rasa/Pohlaví:
vlk/vlčice
Rodina:
Rodiče: Quela, Ferno Souroznci: Leafa, Liliane, Warfiro, Kamiri, Yueen
Partner:
Shiloh
Potomstvo:
nar. 28.5.2014: Chiko, Storm †, Ezio †, Fortis †, Lexi †
Magie:
Vstup do cizí mysli
LEVEL MAGIE: 8
Otevírá se tím velký svět, což mysl je u nejednoho vlka. Pomocí této magie vidí do cizí hlavy, slyší spoustu myšlenek z velkého okruhu a umí v mysli komunikovat. Jednou z možností této magie je ovládnout cizí mysl a tím i jeho tělo, vidět jeho očima, slyšet jeho ušima, cítit bolest na jeho těle. V této dovednosti je třeba i nějaké té výdrže, aby dokázala dostatečně dlouho potlačovat mysl cizího objektu, avšak záleží na psychické vyzrálosti jedince, takže většinou Attie vyhrává. Její tělo samotné je v tom stavu bezvládné, protože "nemá žádné vedení", avšak není mrtvé. Vidí také do vzpomínek, které si pamatuje, dokáže s nimi manipulovat, měnit mazat, ale na to spotřebuje spoustu energie.
Extra magie
Ovládání zvířat 1LVL
Povaha:
Již postarší vlčice s hnědou srstí, pronikavě zelenýma očima a se sklony k sentimentalitě, to je Attie. Po mnoha rocích prožitých ve svém domově se hodně změnila, avšak tyto změny z ní dělají to, co dnes je a je na to celkem hrdá. Navenek působí naprosto klidně a moudře, čímž si již u prvního setkání většinou zajišťuje respekt. Avšak záleží na chování jedince a na situaci, jakým směrem se bude její vystupování vyvíjet. Povětšinou řeší většinu problémů s chladnou hlavou, sama totiž ví, že je to nejlepší, ovšem pokud nejde o nějak smrtelnou situaci, což ji mnohdy znepokojuje a ovlivňuje to kvalitu jejích řešení. Nehrne se moc dopředu, co se velitelství týče, raději se přizpůsobí, ale nebojí se vyslovit jasně svůj názor, pokud se jí nezdá rozhodnutí správné. Pokud se nenabízí nikdo starší, popřípadě zkušenější, sama se vedení ujme pro dobro ostatních ve skupině. Nesnáší unáhlené závěry, nebo hloupé chování, to ji vytáčí skoro nejvíce a tím vychází z klidné povahy, jako jindy. Samotný Niwat zná jako svoje packy, ví o mnoha bezpečných i nebezpečných místech a snaží se tu znalost využít, kdy je třeba. Mnohdy se zapletla do různých nehezkých situací a spoustu míst jí pomohlo, takže to dává dál.
Co se týče různých jiných pocitů, v přítomnosti přátel a rodiny se nechová tak klidně a odtažitě, jako u neznámých. Ráda se směje, když je důvod a nejradši má společné chvíle se svojí rodinou a přáteli, i když jich nemá už mnoho. Podporuje každého, kdo za to stojí, v kom vidí někoho velkého v budoucnosti. Za blízké tedy bojuje do posledního dechu, i když opravdu není moc válečník. Nerada se hádá vlastně s kýmkoliv, nemyslí si, že hněv je řešením, ale už mnohdy vybouchla a zvýšila hlas, i když se za to poté vždy stydí. Protože sama odchovala pět vlčat, z těch let se v ní uchoval takový ten "mateřský cit", většinou pro vlčata, která najde opuštěná a pokud k tomu má vážný důvod, tak je vezme pod svá křídla, jako to už jednou udělala se svojí již dospělou vnučkou. Stejně tak změkne při pohledu na zraněné zvíře a v tu chvíli je její klid pryč. Je opravdu vázaná na všechny, které miluje a má ráda, i když pomyšlení na to je jí proti srsti, je ráda nezávislá. Proto taky nejhůř snáší jejich ztrátu. Smutek je její slabinou, v té chvíli je schopna se někam zašít a být tam třeba i půl roku, a v jejím věku je to ještě horší. Nerada si připouští svou chybu, to nese těžce, protože to zpochybňuje její osobnost, avšak když je chyba naprosto jasně na její straně, odevzdaně ji přizná. Poslední dobou si přijde čím dál více osaměle, takže se mnohdy vrací ke starým vzpomínkám, kdy ji ještě nic nevázalo k Niwatu. Krom chvilek s přáteli a rodinou má ze všeho nejradši i běh. Nikdy se nedokáže nabažit pocitu rychlosti a větru svištícího okolo jejich uší, krom toho běhá dost rychle.
Z pubertální, bezstarostné a přihlouplé vlčice, která neznala svět, se stala sice vyrovnaná, trochu puntičkářská a mnohdy i sucharská babička, ale pouze v přítomnosti jednoho vlka se vrátí do svého starého já, zas se směje každé blbině a je jí všechno jedno, protože onen vlk se za ta léta vůbec nezměnil a to ona na něm tak obdivuje. Jedno z mála, co jí z mladého věku zůstalo, je fantazie a znalost psychologie, které však nabývala postupně. Vyzná se v každičkém koutku mysli vlka, možná i díky magii a rozumí spoustě problémům psychickým, protože některé z nich sama prožila, takže ve zkratce teď žije z vlastních zkušeností, co jí život dal. Ale kdo ne?
Dovednosti:
Síla: 45%
Výdrž: 54%
Rychlost: 66%
Inteligence: 68%


Vlastnictví:
Talisman ohně