STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Leden 2014

AKCE - Neznámá choroba

30. ledna 2014 v 20:44 | Nya |  Akce a soutěže
Tak, již dlouho nám akce nějak nevycházely... Tak snad se to změní. Usmívající se

Neznámá choroba

Kdy se akce bude konat: Od 15.2. do 28.2.
Důvod: Na území se objeví neznámá choroba, která postihne některé z vlků. Postižení vlci se budou mít nesnesitelné horečky, budou trpět únavou a zimnicemi. Nebudou schopni pohybu, samozřejmě se nemoc bude projevovat postupně - jedním z prvních příznaků nemoce bude rychlé vyčerpání, zrychlení dechu a rychlejší prochladnutí. Ostatní vlci budou nuceni se o nemocné postarat a zajistit jim dostatek potravy a pomoci, ale to nebude jednoduché, během akce začne ještě hustěji sněžit a i zvířata se začnou stahovat do svých doupat. Vlci vytvoří loveckou družinu a pokusí se uživit jak sebe tak i nemocné. Sám Drak přírody neví co se děje a nedokáže nemoci nijak zabránit. Má to však i jednu pozitivní stránku: Choroba není nakažlivá, tudíž se lovecká družina nemusí obávat možných následků při styku s ostatními vlky. Nemoc si vybírá náhodně, nerozlišuje postavení, váhu, věk či velikost. Těžko říct, jestli se to dá považovat za pozitivní.
Průběh: Od teď do 14.2. 16:00 můžete podávat 'přihlášky' k akci. Každý kdo se chce zůčastnit musí vypsat všechny své vlky, kteří se zůčastní akce (do komentářů). Důvodem je 'losování', protože by nebylo fér aby admini vybírali vky, kteří budou v průběhu akce nemocní, rozhodli se nechat to na náhodě, do losování budou zařazena všechna jména vašich vlků, krom jednoho/dvou, které z losování chcete vynechat. Výběr nebude nikým ovlivněn , za to se já (Nya) klidně zapřísáhnu. Nicméně z vlků, kteří se zůčastní akce v roli nemocných se vybere 50% zbytek zůstane zdravý. Nedělejte však ukvapené závěry - i nemocní i zdraví dostanou odměny, které si zaslouží, těžko říct kdo získá víc, hodnotit se bude hlavně aktivita.
Dne 15.2. započne akce a začnou se objevovat první příznaky, všichni postižení se dostanu do tábora aby požádali o pomoc ostatní vlky, když však zjistí, že i někteří další jsou nemocní, nastane panika. Druhý den tzn. 16.2. již vlci s příznaky nebudou takřka schopni pohybu, budou odkázáni na pomoc ostatních. Alfa Moon seznámí zdravé vlky se situací a rozdělí je na dvě lovecké skupiny, kdo je povede zatím není známo. Zřejmě to bude někdo spolehlivý s vyšším postem než je Kappa. Zbytek zdravých vlků se stane 'ošetřovateli' budou to vlci, kteří již mají nějaké zkušenosti s léčením. Problém je, že vyléčit neznámou chorobu je poměrně složité, nestačí magie nižší než level 9. Proto se vlci uchýlí jen k těžko nalezitelným bylinám skrytých pod sněhem, teplem, horkými nápoji atd. Lovecká slupina bude obtížně v hustých závějích sněhu lovit potravu, nebude to ani v nejmenším jednoduché, lovná zvěř se totiž před nevlídným počasím pokusí skrýt a ve sněhem zapadaných norách je nebude snadné najít. Srny a jeleni se začnou stahovat do hustých lesů aby se alespoň částečně skryli před vánicemi a řeky i jezera zamrzly.
17.2. po rozdání všech úkolů onemocní i alfa Moon, vlci se tedy budou muset obejít bez vedení a tak to bude pokračovat až do 28.2. kdy se nemoc konečně podaří vyléčit bylinou, kterou kdysi dávno darovali mimozemšťané smečce temna. Nalézt ji může jen někdo kdo kdysi k Temnu patřil, ten ji pak přinese do tábora a 'léčitelé' z ní udělají něco na způsob čaje a podají ho nemocným. Tím akce zkončí a odměny vyhlásíme během příštího měsíce. (snad)

S přáním pevného zdraví a radsoti z akce, Tým Administrátorů. :)

Ferox Ex Caracas

29. ledna 2014 v 0:40 | Rossiel |  Vzpomínáme
Jméno
Ferox Ex Caracas [Odvážný z Caracasu]
Rasa/Pohlaví:
Vlk/vlk
Rodina
Rodiče: Sammy Ex Caracas a Keira Sparkle Sourozenci: Teira Ex Caracas, Mystic Ex Caracas

Partner/ka
- - -
Potomstvo
- - -
Magie
Schopnosti Jin Jang
Ovládám schopnosti Jin Jang. Tuto magii jsem zdědil po otci Sammym Ex Caracasem. Díky této magii dokáži vyvolat vnítřní klid. Tuto klidnou energii mohu roznášet po okolí. Také při soustředění dokážu levitovat a přenést se do vzdálenosti 10-ti metrů čtverečních.
SPECIÁLNÍ OBRANA: Mag.Štít - oko hurikánu
Popis: Je to zvláštní obranný magický štít, který je tvořen tornádem okolo chráněného vlka. Nejde o zbraň ale o štít. Takový štít dokáže odrazit větrné útoky, i útoky ohnivé. Dokonce dokáže vodu, a blesky stáhnout do svého prstence. Zcela odvrátí útoky vlků s levelem magie do 10. Fyzické útoky oslabí tak, že útočník jako by měl Sílu max. 30, Výdrž max. 20, Rychlost max. 20. To znamená, že pokud má útočník tyto dovednosti menší, tak jej neomezí ani mu nepřidají, ale pokud je má vyšší, oslabí se na max. tyto hodnoty.
Délka účinku/spotřeba magických sil: 3 kola boje / 50% magických sil v jednom dni.
Povaha
Ferox Ex Caracas se hrne se do bojů hrdě a prokazuje čest své smečce. Měl těžký život a díky tomu se stal velmi odvážný,málokdy ho vylekáte nebo donutíte bát se někam vstoupit. Je velmi,velmi oddaný smečce,nikdy by ji nedokázal zradit. Je milí a je to takový gentleman. Drží se v blízkosti vlčic ale i vlků. Někdy bohužel nad něčím málo přemýšlí. Spíše nejprve jedná a až poté myslí. Někdy se přeřekne a řekne co nechce. Také nikdy nezradí rodinu. Umí uchovat vnitřní klid. Je rád když může vyprávět historky o své minulosti.
Dovednosti
Síla: 35
Výdrž: 20
Rychlost: (30+5)= 40
Inteligence: (15+2)= 17
Majetek:
Anti-Mrazivý štít 5 - úlomek ze skořápky ledového vejce

Icee

28. ledna 2014 v 1:40 | Rossiel |  Vlci v Niwatu
Jméno:
Icee
Rasa/Pohlaví
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Matka Pelley (†) Otec Nawari (†)Sourozenci: Nevlastní bratr Yawto (†)
Partner
Asper
Asper
Potomstvo:
xxx
Magie:
Souznění s přírodou
LEVEL MAGIE: 2
Icee umí se svojí magií málo věcí, vzhledem k tomu, že souznění s přírodou je velmi rozsáhlá magie. Nejlépe umí nechat vyrůst květiny, umí ale také vyvolat krátký déšť. Její magie se zakládá hlavně na emocích, to znamená, že když je naštvaná, může na někho uvrhnout slabou bořku. Když je ale veselá, skoro všude nechává vyrůst drobné sedmikrásky, ale i jiné květiny. Její nejoblíbenější prostředí je les, kde je hodně stromů a rostlin a všechno v dokonalém souznění.
Povaha:
Icee je velmi milá vlčice. Samozřejmě se umí naštvat, ale na většinu vlků je moc hodná a ráda pomůže. Pokud tedy momentálně nemám něco na práci, nedokáže dělat několik věcí najednou. Hrozně ráda si povídá a směje se s přáteli, ale proti lásce samozřejmě take nic nemá. Sice měla špatnou minulost, ale usměv a veselý vzhled si zachovala napořád. Icee je sice dospělá, ale má duši vlčete, to znamená, že je taková trochu blboučká. Ale většinou je to moudrá vlčice. Ráda se rozpovídá, často mívá dlouhé proslovy, při kterých těžko popadá dech. Nejraději běhá, je jedno jestli po lese, nebo po louce, ale pohyb se jí velice zamlouvá.
dovednosti
Síla: 15
Výdrž: 20
Rychlost: 25
Inteligence: 49
Vzhled
Bílá s růžovými a tmavě růžovými znaky. Zelené oči.
Vlastnictví:Remi True

21. ledna 2014 v 21:21 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Remi True
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina;
Rodiče: Nala(matka) Rellem(otec)
Sourozenci: Stannum,Waya,Be­llum,Avicii
Partnerka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie
Síla Anubis
Popis magie: Mou magií je síla zvaná Anubis,který má znak oka. Dokážu se díky své magii nechat zneviditelnit,ale jen na max. 5minut. Dokážu si povolat boha Anubise a vyslyšet ho a díky jeho síle umím vycítit nebezpečí-vždy mi začne zářit můj přívěsek. Dokážu Vám poslat myšlenku ohledně nebezpečí,které cítím či Vás varovat jiným znamenímí. Při vyslovení "Anubis,merllish to niy" a pohybu přívěskem dokážu proměnu na jednu ze dvou postav spasitelů anubise. (světlý vlk,temný vlk)
Povaha:
Jsem vlčice s jménem Remi True,ale to je jasné. Jako malá vlčice jsem velmi nervózní a stydlivá. Jsem tak trochu samotářka,jelikož mi dělá problém kontakt s vlky. Jsem i poměrně slabá,ale zase jsem dost inteligentní. Nikdy bych však nezradila,nikoho. Když už s někým mluvím,musím být milá a neustále mluvit pravdu. V dospělosti se však velmi změním; tzv. kvůli rodině. Chci je ochránit a proto začnu velmi trénovat a měnit se. Začnu být odvážna a projevovat svůj názor. Budu i tak věrná všem blízkým,včetně smečky.
Dovednosti dospělosti
Síla: 30
Rychlost: 20
Výdrž: 20
Inteligence: 40

Vlastnictví
Talisman země
Nyx Darkness

21. ledna 2014 v 21:20 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Nyx Darkness
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Kyra(matka) Vulcano (otec)
Sourozenci: Kurama,Cassie,Sony
Partnerka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie
Žár
Popis magie: Díky magii můžu například upéct vlka za živa nebo mu popálit tlapky žárem. Žár může čerpat ze slunce čím si také dodává energii. Žár ohně nebo sluneční magie jí vůbec neuškodí,naopak jí ještě více posílí. Může vlkovi třeba vypálit oči nebo spálit nějaké orgány.
Povaha:
Nyx je temná vlčice. Svůj názor se nebojí říct nahlas a když s ní někdo nesouhlasí tak se na něj hrozně naštve,to je potom těžké si jí udobřit.Vlastně si pamatuje kdo pro ní co udělal a potom se k vám taky tak chová. Je tvrdohlavá a když něco chce tak dělá všechno pro to aby to dostala a většinou se jí to podaří. Moc se nesměje a když ano,zní to jako když se brousí nože. Má ráda mučení zvířat. Je velmi bojovná,ale spíše pro zápasy ne hravé praní. Moc nerespektuje vyšší posty,to je pro ní velké mínus ale ona si to neuvědomuje. Je taky drzá,ať už na sourozence nebo rodinu,je jí to jedno. Nesnáší narážky na její bílou srst,na vlka co to o ní říká zbombarduje nadávkami. Má křídla a toho plně využívá.
Dovednosti:
Síla: 30
Rychlost: 30
Výdrž: 15
Inteligence: 25

Odešla z území Niwatu

Cassie

21. ledna 2014 v 21:19 | Kyra |  Kirigakure
Jméno:
Cassie
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Kyra a Vulcano (†) Sourozenci: Kurama (†),Sony(†),Nyx Darkness (†)
Partner:
Potomstvo:
Alexis Miraculous Angel (f), Kayori Tama Isamu (f), Issey Arashi (m), Okami RedBlood (m), Doctor Who (m) (†)
Magie
Hypnotizace
LEVEL MAGIE: 7
Popis Magie: Když chce, dokáže vlka (podle lvl magie) na nějakou dobu zhypnotizovat. Když ji někdo naštve, Podívá se mu delší dobu do očí a aktivuje magii. Poté je vlk pod jejím vedením. Pomyslí si, že má vlk narazit do stromu a pak třeba jít spát. Dokáže, ale magii použít i ke kladným účelům. Když má někdo strach např. z vody, může za ní přijít a ona ho pomocí hypnotizace strachu zbaví. Ale to vše záleží na Levelu magie.
Speciální magie:
Telekineze
Povaha:
Cassie je drzá vlčice. Má spoustu argumentů a poznámek. Má špatnou vlastnost, a to posuzovat vlky podle vzhledu. Když se jí někdo nelíbí, automaticky je na něj drzá a nestojí o to, se s ním bavit. Když si ji ale někdo získá, dokáže ho před ostatními i ochránit. Když si někdo dovolí na její rodinu, nebo přátele, pomstí se. Když má špatnou náladu, sotva je schopná pozdravit. Snaží se, aby s ní byla legrace. Respektuje starší vlky a vyšší posty.
Dovednosti:
Síla: 35
Rychlost: 35
Výdrž: 25
Inteligence: 33

Vlastnictví:
1x Talisman země; 1x dřevěnou misku na vodu
Kurama

21. ledna 2014 v 21:17 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Kurama Kyuubi Bijuu [Kurama Devítiocasý Démon] (Kur,Kyuubi,Kura)
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina;
Rodiče: Kyra(matka) Vulcano (otec)
Sourozenci: Cassie,Nyx darkness,Sony
Partnerka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Hmotná energie + 4 techniky
LEVEL MAGIE: 5
Kurama umí zhmotnit energii do různých útvarů,třeba i do bariery.Umí zhmotnit jakoukoli energii,ať už je to tělesná nebo magická energie(energie z magie),nebo umí zhmotnit např. energii ohně,ale když jí vypustí,pořár to způsobí,však ale neumí vytvářet přímo oheň.Energii umí i pohltit a přispůsobit jí na své útoky,nebo umí vysát energii soupeře a dodat jí sobě.Čím více soupeř útočí,tím více energie dokáže vysát.Umí si přidat více síly třeba do čelistí a tak mají 2× silnější skus apod. Jeho nejtipičtějším a nejsilnějším útokem je modrá koule a kolem ní obíhá menší modrá a červená koule které dodávají více a více energie.Mezi jeho magii techniky patří: Sharingan-Speciální druh očí které vydí nevyditelnost(sem tam),dokáže předvídat pohyby(s višším lvl magie vidí více),vydí věci na dálku 5m(s vyšším lvl o 1m více).Rasengan-koule tvořená jeho energii která se dokáže zvětšovat a zmenšovat a dokáže jich udělat max. 3.Henge no Jutsu(řkejme tomu Klonování)-Dokáže vytvoviž klony které zmizí když je zasáhnete,ale nikdy nejde poznat jestli je to pravý Kuarama nebo klon(max. 5 klonů).Bomby-Dokáže vypustit bomby(10cm velké) které slovem: "Katsu(Kats)" vybuchnou a udělají velký výbuch.
SPECIÁLNÍ ÚTOK: klon dvojnásobné velikosti, síly a výdrže
Popis: Vlk vytvoří svůj jeden klon, který bude mít dvojnásobnou velikost vlka, jeho síla a výdrž bude 2x taková, jako síla a výdrž vyvolávajícího. Například, když má vlk sílu 30 a výdrž 20, pak jeho klon bude mít sílu 60 a výdrž 40.
Délka účinku/spotřeba magických sil: 3 kola boje / 50% magických sil v jednom dni.
Povaha:
Kurama je spíše temnější vlk. Není přátelský,není moc milý a není moc hodný.Bývá spíše uzavřený,samotářský a vyhýbavý,taky je tvrdý.Rád bývá sám a nemá moc přátel.Když se naštve je hodně argesivní a má sklony k zabíjení. Někdy umí být i milý ale svím spůsobem.Je rád když s ním někdo bojuje a někdy se může zdát i svým vzhledem roztomilý,proto k němu často někdo chodí a on vždy uteče-je plachý.rád běhá v noci na kopce a pozoruje měsíc.díky jeho velkým uším si ho někdo možná může splést s liškou což ho nejvíce vytočí,jelikoš se moc nesmířil že je jiný než ostatní.Ale zase skvěle slyší i sebemenší šum.Kurama je velmi silný a nebojí se to dokázat.Neumí udržet a vystřelí třeba i v nevhodnou chvíli.
Dovednosti:
Síla: (50+5)=55
Rychlost: (15+6)=21
Výdrž: (20+5)=25
Inteligence: (15+5)=20

Sony

21. ledna 2014 v 21:16 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Sony
Rasa/Pohlaví:
Vlk/vlk
Rodina:
Rodiče: Kyra a Vulcano
Sourozenci: sestry: Cassie,Nyx Darkness bratři: Kurama
Magie
Písek
Popis Magie: Sony umí pracovat s pískem. Dokáže z půdy vybrat zrnka písku. Také si dokáže přenést písek z nedalekých pouští a to ani nemusí být na území Niwatu. Umí z písku skládat různé tvary, pohybovat s ním, umí vytvořit poměrně silné pískové 'stužky', což jsou dlouhá a pevná lana, která umí ovládat. Umí rozpoutat menší písečnou bouři, ale to je pro něj velmi náročné, hlavně na energii. Dokáže se také 'obalit' pískem a vytvořit jakýsi štít, který ale není moc silný.
Povaha:
Sony je odvážný a statečný vlk, který se většinou do všeho vrhá bez rozmýšlení. Má rád pohyb, je docela hyperaktivní. Miluje své přátele a rodinu, je jim věrný až do konce svého života. Jde si za svým cílem a vždy prosazuje svůj názor. Nesnáší provokaci, ale vyprovokovat se většinou nedá. I když je ale nejlepší a nejvěrnější přítel, umí být také nepřítel a umí se pořádně porvat.
Dovednosti:
v procentech - dohromady 100%
Síla: 25
Výdrž: 25
Rychlost: 25
Inteligence: (25+9)= 34

Stannum

21. ledna 2014 v 21:15 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno:
Stannum
Rasa/Pohlaví:
Vlk/vlčice
Rodina:
Rodiče: Rellem a Nala
Sourozenci: Waya, Bellum, Avicii a Remi True
Partner/ka:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie
Cín
Popis magie: Já jsem vlastně z cínu.Díky své magii se dokážu roztéci.Ale pouze v takové hmotnosti a objemu,v jaké jsme ve skutečnosti.Takže se nedokážu přeměnit na medvěda,ale třeba pouze na jeho tlapu.K tomu abych si mohla vzít cizí podobu,musím ochutnat krev dotyčného.Ale například u myši,mohu přebytečnou hmotnost a objem odsunout do meziprostoru.Také si mohu udělat(vylít)Cínové brnění,Cín nepatří mezi tvrdé kovy,ale stejně mne před nějakou magií ne natrvalo uchrání.
Extra magie
Povaha:
Stan není moc společenská.Díky jejímu vzhledu si moc přátel nezíská.A když o ní někdo usiluje,trvá to pořádnou dobu,ale zato její vztahy jsou mnohdy mnohem cennější.Stan je slepá,protože by se to přelo s její magií.Její oči jsou jen o pár odstínu šedší než její barva.I přesto je slepá.Při doteku na zemi vidí jako je to podobně v mapách vrstevnice.(Ty čáry co označují reliéf)Díky tomu se může zorientovat.Jen nepozná rozdíl mezi vodou a rovnou zemí.Ve vzduchu se nejraději drží fakt někde hodně vysoko,jelikož bez dotyku na zemi vidí černočernou tmu.A proto nenávidí výšky.Je maličká a často kvůli tomu odsuzována.
Síla: 30
Výdrž: 15
Rychlost: 15
Inteligence:40

Vlastnictví:
Anti-Mrazivý štít 5 - úlomek ze skořápky ledového vejce


Nairen

21. ledna 2014 v 21:13 | Kyra |  Vzpomínáme
Jméno :
Nairen
Rasa/Pohlaví :
Vlk/Vlk
Rodina :
Rodiče: Nya,Night
Sourozenci: Axelottle
Magie :
Medusina krev
V žilách mi koluje Medusina krev, když se na někoho upřeně zadívám, moje oči zrudnou a dotyčný zkamení, doba po kterou zůstane dotyčný v kameni se zvyšuje podle levelu magie
Povaha:
Nairen je temperamentní a živý vlk,také je učenlivý a spíše se učí a vyptává se na mnoho otázek(většinou zajímavých)neža by si hrál s ostatními.Na druhou stranu zase má rád,když může mít poslední slovo a také,když rozhoduje o všem.Je to trošku puntičkář a někdy bývá dost povrchní.Jinak je to ale pohodový a milý vlk,přítomnost vlčic moc nevyhledává.Má rád své rodiče a jednou by chtěl být jako oni.Bojí se tmy,z toho vyplývá,že nenávidí temnotu(což je pravda) a ve tmě navíc špatně vidí
Dovednosti:
v procentech - dohromady 100%
Síla: 25
Výdrž: 25
Rychlost: 25
Inteligence: 25

? hráč nehraje ?