STĚHUJEME SE! Naleznete nás na nové adrese!

Prosinec 2013

Cethia

30. prosince 2013 v 22:21 | Kyra |  Vzpomínáme
Cethia
Jméno:
Cethia
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Zissi a Damef Sourozenci: Odey
Partner:
Imagin
Potomstvo:
Aetas Volito,Lieve Angeline,Diamond,Argo,Ärin,Leya Govira
Magie:
Stříbrná mlha
Dokážu kolem sebe udělat stříbrnou mlhu,ne jen kolem sebe,ale kolem čehokoliv.V mhle umím být neslišitelná,taky umím v mlze věci nechat zmizet.Já sama se umím do tyhle mlhy přeměnit,a nechat se odfouknout větrem kde chci.
Povaha:
Cethia je dobrosrdečná vlčice,ktrá je všem otevřena.Je zábavná a oblíbená.Miluje zábavu,je to typ,co srší humorem.Občas z ní cítit ironii,ale to jen když jí někto vyprovokuje,nebo se necítí ve sví koži.Nejlépe jí je s přátelmi.Je upřimná a trochu tvrdohlavá.Co si zaumíní,to udělá.Není to tichí typ vlka,dáva pozor na to,aby se o ní vědelo.Nerada zabíjí,ale udělá vše pro přáelé a smečku.Absolutně vše.
Dovedonsti:
Síla:20
Výdrž:15
Rychlost:35
Inteligence:30

Vulcano

30. prosince 2013 v 22:18 | Kyra |  Vzpomínáme
Vulcano
Jméno:
Vulcano
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlk
Rodina:
Rodiče: Jupiter, Hellandie Sourozenci: Retrívl
Partnerka:
Kyra
Potomstvo:
1.Vrh-Kudrom,Shira,Rosie
2.Vrh-Kurama,Sony,Cassie,Nyx Darkness
Magie:
Oheň a Zkáza
LEVL.MAGIE 2
Dokáže na protivníka vychrlit ohnivý plamen, seslat od atmosféry rozžhavený meteorit a nebo vytáhnout z nitra zemně rozpálené magma, přitavit protivníka k zemi a nebo cokoliv rozpálit či zapálit, teplo mu dodává energii a neškodí mu/je odolný proti uhoření. Dále dokáže oheň díky své magii prostě nechat "zmizet" a může nechat oheň hořet jentak ve vzduchu > může seslat ohnivou kouli, nebo třeba udělat pochodeň = plamínek hořící jen tak z ničeho ve vzduchu. Děkuji.
.Mag.SílaMag.VýdržMag.RychlostMag.Obratnost
trénováním0000
lvl.magie
10101020
výsledná
10101020
Povaha:
Svou magii využívá ke zkáze, nerad čeká a má rád vše jak má být a hezky urovnané. O všem by nejradši hned věděl, rád se plete co cizích problémů, sporů a vztahů
Je moudrý, a starostlivý, nesnáší zatajování, a nikdy neriskuje s cizím životem, je dost zodpovědný a je na něj spoleh
Dovednosti:
Síla 65
Výdrž 20
Rychlost 22
Inteligence 22

Ceana

30. prosince 2013 v 22:14 | Kyra |  Vzpomínáme
Ceana
Jméno Vlka:
Ceana
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Něžná, Plutius Sourozenci: Shaney
Partner:
Flame
Potomstvo:
Rissa, Black, Filia
Magie:
Odebrání stresu, mluvení v mysli
LEVL.MAGIE 2
Jakmile vycítím, že některý vlk v mém okolí je ve stresu mohu mu část odebrat a přesunout na sebe. Jsem zvyklá a se stresem se už vyrovnám. Vlkovi, kterému se dostalo mé pomoci se okamžitě uleví a je více schopen se soustředit na svůj úkol a řešení problému. Nejvíce své schopnosti využiji při boji, když proti někomu stojí silnější nepřítel. Moje magie funguje ještě jako posílení sebedůvěry. Schopnosti často používám na vlčata, která se bojí bez matky, nedokáží se vyrovnat se strátou nebo je čeká těžký úkol. Ovládám telepatii a dokážu podat zprávu i vlkovi daleko ode mě. Projevím se jako hlas v mysli, šepot kterému je vlk donucen naslouchat. Nemůžu číst myšlenky, ale vycítím pocity pokud se s vlkem spojím.
Povaha:
.Mag.SílaMag.VýdržMag.RychlostMag.Obratnost
trénováním0000
lvl.magie
10101020
výsledná
10101020
Jsem inteligentní, chápavá a dokážu se vcítit do kůže jiných vlků. Mám velkou trpělivost a dokážu vysvětlit i nechápavým členům smečky. Jsem dobrý vlk a snažím se vlčata naučit způsobu života bez zbytečného zabíjení a v souladu s přírodou. Nenáším jedince, kteří zabijejí pro radost a jsem ochotna položit život za své blízké. Ten kdo si získá mou přízeň má doživotního přítele, který mu pomůže vlídným slovem a i při težké době zůstane věrný-

Dovednosti:
Síla: 32
Výdrž: 42
Rychlost: 42
Inteligence: 47

Lífi

30. prosince 2013 v 22:07 | Kyra |  Kirigakure
Lífi
(Obrázek po regeneraci)

Jméno vlka:
Lífi Alicia[Alisia nebo Alicia] z rodu Scintilla
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Saira z rodu Scintilla (†),Diam [Dájm] z rodu Scintilla (†) Sourozenci: Safira (†),Gáďa (†),Ross (†),Empire[Empajr] (†)
Partner:
Arej (†)
Potomstvo:
Gaisha (†), Chesa (†), Akaia (†) + Adoptivní dcera Elis
Magie:
Čas a Prostor
LEVEL MAGIE: 10
Ovládám čas,je to můj element,dokážu se přemístit na jakékoli místo,dokážu cestovat časem do budouctosti,mi­nulsti a přítomnosti.Dokonce dokážu zrychlovat čas a také ho spomalovat.Když čas zpomalím nebo zrychlím tak mě to neomezí a já se mohu pohybovat jak potřebuji.Také dokážu někoho přemýstit a nebo z něj udělat vlče či vlka.Také dokážu z např. budouctosti vzít nejmocnější zbran a požít jí proti
někomu.Díky prostoru dokážu změnit prostor ale nemohu udělat velké změny.Dokážu vytvořit a zničit jakýkoli prostor a dokážu to udělat kdy se mi zachce.Do jakého koli prostoru mohu něco přidat a vůbec mi to nevyčerpá sílu.Takéz nějaké věci dokážu udělat prostor,např.Na louce je strom a já z něj udělám prostor kde jsou samé takové stromy a nic jiného.Můžu si z prostorem hrát jak chci,můžu vytvořit nevyditelný prostor a když se tam někdo dostane tak se dostane ven jen s mou pomocí,Dokážu prostor zmenčit i zvětšit,přidávat ubírat....Dokážu velké věci
Extra magie
Povaha:
Jsem rychlá,bystrá,sílá ani inteligence mi nechybí.Jsem docela hodná,milá a přátelská.Mojich přátel si vždy cením.Někdy můžu být zlá a agresivní,když mě k tomu někdo vyláká.Jsem trochu plachá ale umím se do všeho vrhnout po hlavě.Své pocity nedokážu dlouho zkrývat.Dokážu dobře poradit a většinou mám pravdu.Jsem vždy věrná přátelům a sobě.
Dovednosti:
Síla: 55
Výdrž: 47
Rychlost: 44
Inteligence: 72

Vlastnictví
Nekonečná tinktura z květu Azuru - je magická ampulka zavěšená na krku vlka. Obsahuje výtažek z květu Azuru, který je znám, jako léčivá květina vyrůstající na léčivé maně. Dokáže léčit běžná zranění téměř okamžitě.

http://i22.servimg.com/u/f22/15/02/21/32/41126511.jpg
Virte

Nya

30. prosince 2013 v 22:03 | Nya |  Vzpomínáme

Jméno:
Nya Elodie z rodu Luce di Bontà
Profese:
Elitní magický léčitel
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: neznámo Sourozenci: Kiba, Zya ostatní neznámí
Partner:
Bývalý: Night
Současného nemá
Potomstvo:
1Vrh- Nala Kiara, Kandoo(†),Hach
2.Vrh- Axelottle, Nairen
Magie:
Světlá Magie, pozitivní energie
LEVEL MAGIE: 10
Dokážu všechno, co není spojeno s temnotou, zlem, nebo válkou, když ji chci použít, nesmí to být k sobeckým účelům, leda bych to dělala pro dobro ostatních nebo na přání někoho jiného. Díky mojí magii mě světlo posiluje, ale ve tmě se cítím úplně normálně, nevadí mi, jen v ní moje magie trochu ztrácí účinnost a moje smysly se vracejí na úroveň normálního vlka. Těžko říct co moje magie všechno dokáže, ale asi toho málo nebude.
+
Během své cesty za hranice Niwatu se jí do žil dostal jed netvora přezdívaného Drtivý spár. Hloupé jméno? Viďte, ale je víc než výstižné. Na rozdíl od normálních jedů, tenhle nezabíjí ani nezpůsobuje žádné křeče. Tento jed útočí na psychiku a na chování postiženého tvora. Mění jeho vnímání: Z milého vlka se stane krvežíznivý, s touhou zabít vše co se hýbe. Neslyší, nevidí ani necítí to, co by měl. Duši mu rozerve na kousky, dokud se vlk nestane jen loutkou. Na místě, kde se jed dotkne kůže, se objeví černá jizva ve tvaru X a kolem ní řada černých žilek. Ať se snažíte, jak chcete, žádná magie, žádná věc na světe Vás jedu nezbaví úplně. Můžete zpomalit jeho postup, potlačit částečně jeho funkci, ale nikdy se ho nezbavíte. A to se stalo Nye. Nad srdcem se jí objevila ona jizva a špička její ofiny se změnila z bílé na černou. Jedu se zbavila částečně a tak podlehne jeho působení jen ve chvíli, kdy je opravdu naštvaná nebo vystresovaná. Díky pevné vůli si udržuje malou část svého já i při těchhle záchvatech a dokáže se z nich časem probrat. Říká tomu "Vypnutí emocí." Protože tak to je. Při záchvatech necítí psychickou bolest, strach, soucit, lítost nebo porozumění. Necítí prostě vůbec nic.
Povaha:
Poslední dobou často vyhledává klid. Rámus jí nedělá dobře. Stejně jako zmatek. Nemá ráda, když se nemůže v něčem vyznat. Nedá se říct, že by byla kdovíjaký kamarádíčkovský typ. Je vlčicí, které dělá problémy se seznamovat s ostatními, protože hned od začátku v každém vidí jen to nejhorší. Musí vlka dobře poznat, aby mu cokoli svěřila. Je sebevědomá, nebojí se nikomu podívat do očí a sama pohledem nikdy neuhýbá. Dalo by se říct, že v některých ohledech je i dost drzá. Pomalu začíná být paranoidní, skeptická, protože se řídí heslem: "dvakrát měř, jednou řež." Které chápe v zcela odlišném smyslu: "Dvakrát si rozmysli, než někomu uvěříš." Bohužel, mnohdy to nevychází úplně podle plánu, někdy prostě není čas přemýšlet nad tím, co je správné a co ne. V těchhle chvílích vybere jednu z mála nabízejících se přijatelných možností, jak vyklidit bitevní pole, zachránit rodinu, sebe a zbytek poslat do háje, ať si dělají, co chtějí. Její ideje o tom, jak bude pomáhat druhým se rozplynuly ve chvíli, kdy zjistila, že většina si nezaslouží ani její pozornost, natož pomoc a že jí samotné by nikdo nepomohl, kdyby mu za to neměla co nabídnout. Nehází totiž všechny vlky do jednoho pytle a nehodnotí je jen podle svého názoru, jde jí i o názory jejích přátel a rodiny, pokud aspoň jedno z toho má. Proto, když někdo ublíží třeba jen kamarádce její vnučky, je schopná si to s ním pěkně bez milosti vyříkat. Něco jako výčitky svědomí už pomalu mizí z jejího denního pořádku. Zjistila, že je snazší hodit vinu na jiné, když je to možné: "protože nikdo nemůže za to, že vymřeli dinosauři, já nemůžu za to, že ty máš problém. Nazdar." Nebere si servítky, když chce, prostě někoho seřve, nehledě na obecenstvo. Už se jí několikrát potvrdilo, že chodit kolem horké kaše nic nevyřeší. A tak, rovnou k věci: "Máš problém? Vyřeš si ho a mě do toho netahej." S těmito slovy se obvykle otočí a odejde, než ji zase přepadne vztek. A když vlk protestuje? Byť nerada se vrátí, prskne mu do obličeje urážku a s výhružným cvaknutím zubů mu dá najevo, kdo je tu pán a kdo pes. Rvačkou řeší konflikty jen někdy. Často se totiž ráda dívá na to, jak ostatní vymýšlí jedovaté poznámky, které nemají účinku. Samozřejmě ve chvíli, kdy se víc vlků pere, nepřiskočí jako diplomatka a nezačne se vykecávat. Klidně se přidá ke rvačce ke straně, o které si myslí, že ví, co dělají, aniž by znala kontext. Naučila se lhát a hrát ve svůj prospěch a stejně tak se naučila prohlédnout lži ostatních. Už jen proto by mohla být důvěřivější. Ale není, takže stále není snadné si ji získat na svou stranu. Naštěstí v ní zůstal i zbytek jejího starého já: Stále je v ní kus té milé, přívětivé, opatrné Nyy co pomáhala všem bez rozdílu.
Pomůže slabšímu, když ví, že udělá dobrou věc. Nedá dopustit na žádné malé vlče, ať už je to sebemenší hajzlík, protože když už, tak ho raději srovná sama, než aby to dělal někdo mimo jeho rodičů. Je často přehnaně ochranitelská, ale jen v případě, že se jedná o rodinu, přátele i smečku. Stále je starostlivá, ale už ne tolik, co dřív. Nedokáže chránit před světem nikoho, počínaje sebou a tak, proč se o to snažit, když je to předem prohraný boj? Co se bojů týče, vždy se zdává jako poslední. Ve chvíli, kdy se všichni klaní, ona je i přes to, že je na prahu smrti schopná vrčet. "Naděje znamená doufat. A sedět a doufat je na houby, takže si tu třeba shnijte, když chcete. Já se jdu rvát za svůj cíl." Z toho lze usoudit, že její nekonečná tvrdohlavost prostě nemizí.
Nyynou dobrou vlastností je pochopení: Dokáže se vžít do problémů ostatních a pomoci jim je vyřešit, a když to nejde, čeká s nimi, až se bolest přežene. Ví moc dobře, že některé rány nejdou vyléčit. Počínaje těmi na srdci a na duši. Soucit jí nechybí jen v několika případech: Když se jedná o rodinu, přátele nebo vlky co si ho zaslouží. Nerada sice vidí vlky nešťastné, ale nejedná-li se o její blízké, bývá jí to vcelku jedno, protože má i vlastní bolest a problémy. Na bedrech má dost hříchů na to, aby neunesla cizí a změřit její bolest na stupnici od 0 do 10, potřebovala by ještě o dvacet čísel větší, aby ji tam zvládla nacpat všechnu. Takže ne, nepotřebuje se starat o někoho, kdo to nepotřebuje. "Dokážeš-li brečet, stále nepotřebuješ pomoci jako ti, kterým už slzy došly." Stejně tak říká, že pomoci se dostane každému, kdo si ji zaslouží. A ti ostatní, ať se jdou vycpat. I přes to, že se aspoň snaží být spravedlivá, staví rodinu před všechno ostatní. I přes sebe a to se považuje za sobce a egoistu.
Dovednosti:
Síla: 42
Výdrž: 42
Rychlost: 62
Inteligence: 78


Popis: Levou polovinu obličeje jí 'zdobí' nepěkná drobná jizva pod okem, kterou si však nechává jako trofej. Konec ofiny, která jí věčně neposedně padá do očí, je uhlově černý, jakoby ho polila dehtem - je to součást kletby, stejně jako jizva ve tvaru X nad srdcem od které se táhne několik nepatrných, neznatelných černých žilek, které se ztrácejí pod srstí. Má křídla, které bych si troufala přirovnat ke křídlům andělů. Avšak též s několika jizvami a drobnostmi: Například, kosti, které drží křídla po hromadě jsou tvarované, aby snáz prorážely vítr a tím jí pomáhají nejen při letu, ale také v boji, jelikož jejich vnější strany jsou zvláštně sešikmené do písmene V. Není pěkné, dostat křídlem do čenichu.

VlastnictvíMoon Virentem

30. prosince 2013 v 21:55 | Kyra |  Vzpomínáme

Moon

Jméno:
Moon Virentem
Rasa/Pohlaví:
Vlk/Vlčice
Rodina:
Rodiče: Vittani Virentem a Reno (†); Sourozenci: Asper (†), Lulu Virentem (†), Impossible (†), Rellem Bloodmoon Virentem, Takeru (†) Nevlastní sourozenec: Spera Virentem
Partner:
- - -
Potomstvo:
- - -
Magie:
Rychlost
LEVL.MAGIE 10
Dokážu se pohybovat taky rychle že je prakticky nemožné mě vidět, když chci dokážu běhat i po vodě a díky svojí rychlosti dokážu vyběhnout po prakticky rovném povrchu, jsem obratná a není snadné mě chytit, když už si někdo myslí že mě má, spletl se. Dokážu svím během dělat rýhy do hlíny, ale tak nemusím když nechci a umím se pohybovat tak tiše jako nikdo. Také u mě neexistuje nic jako "magii nepoužívat". Magie je prostě mojí součástí, neodmyslitelnou součástí.
Extra magie
Vítr - 2LVL
Při své korunovaci na alfu mi jednotliví vlci dali nějaké své schopnosti a možnosti, jenž nezasahují do mé magie, ale mohu je bezproblémově používat.: Imagin mi daroval křídla, která mohu použít kdykoli, když si jen vzpomenu. Z čistého světla se mi vytvoří perutě s obrovským rozpětím, které se ovládají čistou vůlí. Nya na mé plece pověsila přívěsek s řetízkem s ledovou skořápkou, uvnitř které se nachází světlo - zhasne, nebo se rozsvítí kdy budu chtít. Night posílil Nyinu skořápku tak, že tam přimíchal trochu sv magie - temnoty, takže když náhrdelník svítí, vyzařuje z něj čisté světlo. Naopak ale, když na to pomyslím, vyzařovat z něj může i čirá temnota. Nakonec je tu stádium, kdy z něj nevyzařuje nic a není téměř vidět.
Povaha:
Co vlka napadne, když Moon vidí prvně? Obvykle je to něco jako: "Vyzařuje z ní hrdost sama" nebo "tak té sebedůvěra opravdu nechybí!" Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o vlčici velice povýšenou s příliš vysokým sebevědomím, protože vždy chodí narovnaná s vysutou bradou a hlavou vysoce zdviženou. Není typ vlka, co by šel snadno přehlédnout, obzvláště ne se svým postojem, kterým dává okolí jasně najevo, že je víc než nad věcí a že ji jen tak něco nerozhodí.
Její vzezření vypovídá o části její osobnosti: A o to hrdosti. Je sice hrdá, ale "všeho s mírou" jak sama ráda říká. Hrdost jí prakticky téměř v ničem nebrání, ale přesto ovlivňuje její chování.
Moon se s sebou nenechá zacházet tak, jak se jí nelíbí a jak by si nepřála, aby bylo zacházeno s ostatními. To by do jisté míry znamenalo, že si podvědomě přeje, aby si byli všichni rovni ve všech ohledech - což rozhodně není pravda! Hierarchii smeček respektuje, ctí její zákony a dává pozor na to, aby byla pravidla smečky dodržována. Má také zvláštní tendenci neuposlechnout cizích rozkazů a naopak se jim vzpírat. Ano, nenávidí nadvládu, často se jí samotné zdá, že je příliš panovačná nebo namyšlená. Upřímně o sobě nemá nijak vysoké mínění, bere vše tak jak to je včetně svého já: sama sobě se zdá ničím výjimečná až na post nebo výjimečnou rychlost, pouze má schopnost dát najevo, co se jí na ostatních líbí a co ne. Je jejím zvykem řešit věci rovnou bez obcházení. Dalo by se tedy říct, že je veskrze kritická, ale dokáže ocenit i určité kvality, schopnosti a charakter vlků kolem sebe.
Jednou z jejích lepších vlastností je obětavost, smysl pro humor a zodpovědnost. Každou z těchto vlastností bych ráda rozvedla podrobněji:
Co se obětavosti týče, pro smečku by udělala první poslední, pro její blaho by byla schopna zajít až na konec světa. Staví smečku na první místo před všechno ostatní i před sebe - což ji naučilo být nesobecká. Skočila by do ohně, kdyby to mělo vlkům pomoci. Být obětavá u Moon jednoduše znamená "vzdát se vlastních zájmů, štěstí a tužeb, buď kvůli nějaké povinnosti, nebo ve prospěch druhých". Tím se myslí smečka, rodina, přátele a v neposlední řadě i vlci, kteří si její obětavost zaslouží.
Smysl pro humor, kterým Moon kdysi hojně oplývala je teď prakticky nevyužitý a pohřbený pod kamennou maskou hrdosti. Naopak zodpovědnost je její hlavní prioritou. Právě díky tomu je na ni vždy spoleh. Ale jak je známo, zodpovědnost a odpovědnost jsou dvě odlišné věci a Moon si je své odpovědnosti vědoma… Ale přese všechny ty formality a slučné chování se v ní najde kousek té empatie a nadhledu. Moon je také hodně vytrvalá: Dokáže se držet svého cíle až do poslední vteřiny a nepustit se ho. Chová se k vlkům tak, jak se oni chovají k ní nebo jak na ni působí. Třeba na malá vlčata je ve většině případů milá, ke starším chová úctu a umí se slušně chovat. Naopak k mladým nafoukaným vlkům bez vychování se mnohdy nezdráhá cvaknout zuby před obličejem, aby ukázala, kdo tu velí. Je značně autoritativní, přemýšlivá a všímavá. Mezi její dovednosti, ke kterým přišla teprve nedávno, patří i hraní. Málokdo by třeba zrovna její důmyslné lži nezbaštil i s navijákem, ale ačkoli se tato schopnost zdá výhodná, využívá ji jen v krajních případech a jen, když je to nezbytně nutné.
Moon je trpělivá a do jisté míry tolerantní vlčice, není snadné ji vykolejit nebo vyvést z míry, avšak když už se to někomu povede, není to nic moc hezkého. Ona totiž nezapomíná. Kdokoli nějak ublížil jí, smečce nebo rodině má automaticky dlouhodobý problém i s ní. Nestačí se omluvit, musíte předvést něco vážně úctyhodného, aby odpustila. Je to od ní sice značně nemoudré, ale tohle je už hold ona a nic ji nezmění.
Že by měla nějaký problém se slovními konflikty se říct nedá. Slova jí nechávají chladnou jako kámen, což jí dává možnost uvažovat jasně nezaslepená vztekem. Moon má mimo jiné i velice prazvláštní talent dokonale ignorovat a vytěsnit z paměti téměř vše, co se jí nelíbí, tudíž si příliš často neztěžuje. Prostě bere co je, jak už bylo výše zmíněno: Bere vše takové jaké to doopravdy je - z toho plyne, že není nic jiného, nežli realistka. K tomu se úzce pojí i to, že se do všeho vrhá po hlavě, ale s rozmyslem! Nedá se říct, že by se stávalo často, že srdce předběhne hlavu, ale vyloučit se to samozřejmě nedá.
Moon se zdá po většinu času velice vážná a obvykle má jeden a ten samý kamenný výraz, který ani trochu nevypovídá o jejích náladách. I přes všechny potíže a vířící emoce nedělá Moon problém si svůj poker-face udržet, protože se vždy řídí jednoduchou a veskrze osvědčenou zásadou: Začnu panikařit já, začnou panikařit ostatní = katastrofa a selhání. O této vlčici by se rozhodně nedalo říct, že je plachá, zakřiknutá nebo snad dokonce introvertní. Právě naopak, vyhledává společnost a podpora smečky a přátel je pro ní velice důležitá, ale i přes to se nenechá nikým ovlivnit, pokud si to nepřeje. Ať už je to rodina, přátelé nebo smečka samotná, vždy udělá to, co chce ona sama. Prostě a jednoduše řečeno, nikým se navigovat nenechá… Miluje volnost a svobodu, stejně tak miluje pocit bezpečí a zbožňuje, když může být sama sebou. K tomu ovšem patří i touha vědět, kde se co šustne, protože mít přehled o dění se vždycky hodí. I přes to Moon určitě nepatří ke zvědavcům, vlastně se zvědavosti snaží vyvarovat a nahrazuje jí zvídavostí, které je podle ní do určité míry, kdy hraničí se zvědavostí dobrou vlastností. Nemá ráda lži, což je důvodem, proč se sama snaží být ke všem upřímná. Stejně jako nemá ráda, když má zmatek ve svých pocitech, nenávidí chaos a velice ráda je přesná jako hodinky. Ať už ve smečce nebo kdekoli jinde. Nejvíc ji ale dokáže vytočit, když si nedokáže poradit s problémem nebo nemá ponětí, co se v jejím okolí zrovna děje. Prostě chce mít ve všem pořádek! Ráda mluví a debatuje, netřeba mít určité téma. Moc ráda si povídá o jakémsi velkém Možná které podle ní znamenají věčná loviště Rintintinova. V duchu se často zabývá jakousi filozofií a záhadami bytí. Často by se chtěla stát pouhým snílkem, který tráví dny pozorováním mraků a posloucháním šustící trávy, ale naneštěstí ji povinnosti a odpovědnost drží při zemi…
Dovedonsti:
Síla: 44
Výdrž: 42
Rychlost: 72
Inteligence: 45

Vlastnictví:
Anti-Mrazivý štít 5 - úlomek ze skořápky ledového vejce
Talisman ohně(2x) - síla + 20
Světlo Siria, Anti-Ohnivý štít 4, Mechový koberec
Amulet se schopností uzavřít její myšlenky před ostatními a částečně číst ostatním

Kritika zakladatelky

28. prosince 2013 v 12:16 | Vittani |  Aktuálně
Co se nevešlo.

Zakladatelka jde kritizovat:

Zvláštní poděkování bych věnovala vlkům, kteří vymysleli tyto změny v registraci a podobném. Dále bych pak žádala, aby se zde nadále neobjevovaly reklamy a všichni jenž jste se stali členy této smečky, jste nesli její majestát a hrdost tak, jako jsem ji za oněch časů na svých plecích nesla já a šířila ji dál. Stejně volnou a nespoutanou, jako dříve, bojující jen za své sny a svobodu.
Pro ty z Vás, kteří jste zde po dlouhé době, nebo poprvé, zde máte krátký přehled v tom, co se stalo.
Dne 27.9. předala Vittani své vůdcovské povinnosti Moon, její dceři. Krátce na to byla již bývalá alfa chycena lovcem, tím nejkrvelačnějším a zavlečena neznámo kam. Při tomto napadení zakladatelky na území vtrhli lidé, ochránci přírody a území sice zmenšili, ale udělali z něj přírodní rezervaci ohraničenou drátěným plotem, který lze snadno přeskočit. Vittani se však neztratila nadobro, když půjdete ke stromu Moudrých prapředků, nebo k tomu v táboře, při troše štěstí se Vám s ní povede navázat spojení a můžete tak komunikovat. Ona uslyší Vás a vy ji.
Díky za pozornost,
zakladatelka Vittani.Kniha - Kritika

28. prosince 2013 v 12:11 | Vittani |  Aktuálně
"Nikdo není dokonalý. Ale společně třeba..."

Tak sem se píše veškerá kritika ke všemu. "Áno, jen do hlavních adminů a zakladatelky".
Popřípadě použijte tyto otázky:
Líbí se vám tento blog?
Co by jste chtěli změnit?
Co se vám tu nelíbí?
Co je potřeba vylepšit?
Co říkáte na vlky ve hře?Kniha - Nápady

28. prosince 2013 v 12:09 | Vittani |  Aktuálně
"Na inovace není nikdy pozdě."
Zde jest místo pro nápady na zlepšení hry. Píše se sem jen něco důležitého, tedy nikoli to, že se Ti nelíbí Tvůj avatar. Kupříkladu: "Ahoj, napadlo mne, že by bylo mnohem lepší, kdyby se nemusela psát vlkovi minulost. Ať si ji ostatní hráči zjistí sami, mohla by to být větší legrace."Dotazy

28. prosince 2013 v 12:09 | Vittani |  Informace
"Něco nevíš? Tak se ptej."
Zde jest místo na dotazy. Ptát by se mělo pouze na to, co Ti nebyli v Kecačce schopni zodpovědět ostatní hráči, či Administrátoři.